rEMINGTOT tTARGRT

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Dziki Byk
Zbanowany
Zbanowany

rEMINGTOT tTARGRT

Post autor: Dziki Byk »

Mogę kupić w idealnym stanie oglądałem więc wiem na pewno Remingtona Targeta z pełnym wyposażeniem od kul po praskę kapiszony smary itp nie ma tylko prochu co sądzicie o tej broni

Dziki Byk
Zbanowany
Zbanowany

Re: rEMINGTOT tTARGRT

miałem napisać kupiłem a nie mogę kupić sorry ale jeszcze nie strzelałem chętnie poczytam innych użytkowników tego rewolweru

Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik

Post autor: Toost »

było zapytać przed kupnem, teraz to po ptokach.
pozdrawiam Tomek
36, 451, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25

Zbigniew Rybka

Post autor: Zbigniew Rybka »

Jednym remingtony pasują, innym nie, dopóki nie postrzelasz, nie będziesz wiedział. A potem i tak kupisz karabin i pistolet :-D ... Czy to ten ze współczesnymi przyrządami? Na poważnych zawodach z takim nie wystartujesz, nie dopuszczą ze względów historycznych.
W. Moore .36 Bondini, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini, Alamo Rifle .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.

Dziki Byk
Zbanowany
Zbanowany

HM wygląda mi to na fal start skoro w zawodach nie można z nim uczestniczyć . Pozostaje go sprzedać i kupić dobrego oryginała a co do karabinu mam upatrzony ale nie wiem jak się aukcja potoczy

Awatar użytkownika
Darlon

Post autor: Darlon »

oryginał powiadasz? no ciekawe. chyba wykopek. oryginały rewolwerów poza zbiorami muzealnymi w tym kraju policzysz pewnie na palcach 1 ręki. karabiny i pistolety to tak, jeszcze w miarę powszechne, ale nie znam nikogo kto by miał oryginalny rewolwer w stanie pozwalającym na strzelanie, już nawet nie celne, ale w ogóle
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858

Derek Mak

Post autor: Derek Mak »

Oj Darlon, Darlon znasz i widziałeś tak Rusznik jak i Cal na zawodach strzelają z oryginałów i to celnie! A w Polsce jest więcej oryginalnych rewolwerów cp niż masz wszystkich wszelkich palców i to co najmniej 2-4 razy :one:
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56", http://www.celpal.org

Awatar użytkownika
mar_kow

Post autor: mar_kow »

Dziki Byk pisze:
25 października 2020, 14:54
HM wygląda mi to na fal start skoro w zawodach nie można z nim uczestniczyć . Pozostaje go sprzedać i kupić dobrego oryginała a co do karabinu mam upatrzony ale nie wiem jak się aukcja potoczy
Jak masz wolne 15-25 tys. $ to w USA uda się kupić strzelający oryginał w dobrym stanie. Jak dla mnie - szkoda by mi było z niego strzelać...

Dziki Byk
Zbanowany
Zbanowany

jak bym miał tyle wolne to spożytkował bym na coś innego z czego czerpał bym więcej przyjemności jak ze strzelania :502:

Awatar użytkownika
Ryba

Post autor: Ryba »

Myślę, że autor, mówiąc - "oryginał", miał na myśli replikę zgodną historycznie. Czyż nie tak autorze? :-D
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...

jorge

Post autor: jorge »

Kol. mar-kow za taka cenę to chyba cały ze złota by ten Remington był :-D . No chyba że jakoś historycznie spersonalizowany, to może, nawet dużo więcej. Oryginał Remingtona- mówię o typowych modelach- w dostatecznym stanie zachowania masz za 8-10 tys. ale PLN.Coś tam musisz jeszcze dołożyć na koszty sprowadzenia, no ale w 12 tys się zmieścisz.Cały czas mówię o PLN.
user

Dziki Byk
Zbanowany
Zbanowany

Ryba pisze:
25 października 2020, 18:50
Myślę, że autor, mówiąc - "oryginał", miał na myśli replikę zgodną historycznie. Czyż nie tak autorze? :-D
To właśnie miałem na myśli już kupiłem od kolegi z forum Colta Navy ale w kalibrze 36 stan idealny tylko kolega zapomniał że trzeba smarować też bebechy i trochę ciężko szło po sporej dawce smaru idzie jak masło teraz kolej na kaliber 44 chyba Remingtona . Karabin o którym wspomniałem niestety osiągnął cenę na którą nie mogłem sobie pozwolić

Awatar użytkownika
mar_kow

Post autor: mar_kow »

jorge pisze:
25 października 2020, 19:23
Kol. mar-kow za taka cenę to chyba cały ze złota by ten Remington był :-D . No chyba że jakoś historycznie spersonalizowany, to może, nawet dużo więcej. Oryginał Remingtona- mówię o typowych modelach- w dostatecznym stanie zachowania masz za 8-10 tys. ale PLN.Coś tam musisz jeszcze dołożyć na koszty sprowadzenia, no ale w 12 tys się zmieścisz.Cały czas mówię o PLN.
Cena zaczerpnięta z programu Discovery "Gwiazdy Lombardu". Dotyczyło chyba sprzedaży Colt'a Walker'a... A skoro mówisz że taniej to tylko szukać :)

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”