Pietta Shooter - testy, teoria, praktyka

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
kukulka00
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Pietta Shooter - testy, teoria, praktyka

Postautor: kukulka00 » 2018-01-13, 22:13

Może Kolega Marek ma model z nowej produkcji- te były z lat 80tych- teraz może mają inne przeciągacze , o innym profilu, ot co.

Marek-
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: Marek- » 2018-01-13, 22:43

Mój jest nowy, z Saguaro pochodzi i tak naprawdę to dopiero jestem w fazie testow, koledzy mi taki prezent na urodziny zrobili :piwo: . Nie mam jakiegoś super aparatu i moje zdjęcia są słabe ale spróbuję jutro w lepszym świetle kilka zrobić.
Ten rok będę nim na zawodach strzelał, caly zeszły oprócz ostatnich zawodów w Jaworznie używałem zwyklego standardowego Remingtona Ubertii w kal 36, jedyna jego poprawka to w Saguro poprawili korone lufy, jak widać po moich wynikach takim tanim rewowerow tez sie da calkiem dobrze strzelać, wyniki można zobaczyć w rankingu na cel pal. A zawody mikołajkowe w Jaworznie to były pierwsze zawody dla Shooter'a.
Charakterystczny jest jego progresywny gwint . Po tym chyba najłatwiej rozpoznać ten rewolwer. Spasowanie jest też lepsze od typowej taniej Pietty, no i materiał spustu i reszty podzespołów zdecydowanie twardszy, robiłem poprawę spustu pod siebie i przekonałem się o tym własnoręcznie.
Mam kilka zdjęc tarcz z szukania amunicji i rozdziewiczania, postaram się zmobilizować i wkleić.

Awatar użytkownika
kukulka00
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: kukulka00 » 2018-01-13, 23:27

No tu trzeba przyznać uczciwie że materiały jakich użyto są znakomite-zwłaszcza rama i bęben jest diabelnie twardy-można sprawdzić iglakiem w niewidocznym miejscu - iglak "łysieje" :wink: Dlatego żaden Shooter nie ma na bębnie wgniotków od uderzającej blokady.
Ostatnio zmieniony 2018-01-14, 00:39 przez kukulka00, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Broń - CP”