Drodzy użytkownicy,

W związku z wymogami prawnymi w najbliższym czasie forum-bron.pl zmieni swój status na „forum zamknięte”.
W praktyce oznacza to, że osoba niezalogowana o statusie „gość” nie będzie mogła przeglądać forum.
Przeglądanie, czytanie lub pisanie na forum będzie możliwe tylko dzięki rejestracji i logowaniu.

Administracja forum

Wątek o HW95

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Tehawanka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Wątek o HW95

Postautor: Tehawanka » 2017-08-06, 20:17

Dzięki za porady. Staram się z nich korzystać. Strzelam jak na razie z przyrządów otwartych z pozycji stojącej. Spróbowałem strzałów z 60 metrów i nawet mi się zdarza trafić w plastikową butelkę 1l. Korzystałem do tej pory ze śrutu JSB Exact 4,5 - 4,2 i Crosman Pointed 4,5. Ostatnio dokupując Exact kupiłem też Crosman Premier Super Point 4,5 i pojawił się problem. Żaden śrut z puszeczki nie chce się załadować. Musiałbym chyba młotkiem wbijać. Nie wiem za bardzo o co chodzi. Czy ten śrut nie pasuje do HW, czy jak?

Tak wygląda zawartość tej konkretnej puszki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak wygląda ładowanie:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-08-06, 20:20 przez Tehawanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: rokasa58 » 2017-08-07, 08:26

Do HW-u, to Exacty i H&N-y. Niektóre Crosmany przeznaczone są do prędkości zbliżonej do 300 m/s i "ciasnota" im nie przeszkadza.
S 400F + Vortex
Walther LGU + Nitrex
BSA Lightning xl se grt

Tehawanka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Tehawanka » 2017-08-07, 18:30

rokasa58 pisze:Do HW-u, to Exacty i H&N-y. Niektóre Crosmany przeznaczone są do prędkości zbliżonej do 300 m/s i "ciasnota" im nie przeszkadza.

Niestety nie postrzelam z niego. Nie mam takiej odwagi, żeby próbować wepchnąć go do lufy. Mam nadzieję, że sklep przyjmie zwrot. Szkoda myślałem naiwnie, że każdy śrut 4,5 mm będzie pasował do HW. W opiniach w necie większość go chwali ale są też opinie, że jest zbyt duży, nawet że ma 4,54 mm i się nie mieści.

Awatar użytkownika
ben_sage

Postautor: ben_sage » 2017-08-08, 18:21

A u mnie wchodził niezbyt ciężko powiedzmy prawidłowo 4,53 ftt H&N i wcale miękki to on nie jest w porównaniu do exacta i co cieszyło najbardziej to celnie latał i nie było tyle gniotów w pudełku jak widać lufy hw są dosyć odmienne, exact 4,51 czy 4,52 to wypadać z lufy potrafił przed zatrzaśnięciem lufy parę razy mi się tak zdarzyło w fazie testowania śrutów.

Kup sobie exacta, expressa i ftt wszystkie kalibry ,załóż optykę i zobacz co twoja lufa lubi.
Ostatnio zmieniony 2017-08-08, 18:26 przez ben_sage, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M

Postautor: M » 2017-08-12, 21:58

Dobrze układa się grupki z Air Arms field 4.52 .
Kiedy strzelam ft ,to jsb exact heavy jest super.

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”