Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

symulator

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

akas
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: akas » 2010-01-19, 15:28

Rafael , chyba wpadł ci post z innego tematu:)
Muszę zrobić trochę testów dla średnicy cylindra 30mm , więc odkurzę symulator i jak będę miał już wyniki to opiszę tutaj.

Awatar użytkownika
Rafael
Kontaktowanie:

Postautor: Rafael » 2010-01-20, 13:36

Tak, tak przepraszam, cytowałem wypowiedź z tego postu i nie tu poleciało. Proszę Moda o usuniecie tych postów.

Pozdrawiam.

mat_16v

Postautor: mat_16v » 2010-11-15, 18:10

Jestem pod wrażeniem zaangażowania kolegi "Akas". Przeczytałem ten temat i dało mi to odpowiedź na pytania które mi chodziły po głowie. Ciekawe jak to z tym cylindrem fi 30mm, robiłeś już jakieś testy?

Celny Bolek

Re: symulator

Postautor: Celny Bolek » 2017-12-28, 21:09

Koledzy,
czy ktoś wie, gdzie (w internecie) można spotkać akasa ? Napisałem do niego PW i jest w "Oczekujące na odbiór" od 11 grudnia.

Interesuje mnie ten symulator, a obrazków tu, pewnie od dawna, nie widać. Może ktoś je ma?

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”