Qb78 fabryka 25m

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

FireFighter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 540
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 16:39
Tematy: 23
Lokalizacja: Vietnam - Hanoi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Qb78 fabryka 25m

Post autor: FireFighter »

Najważniejsz, że jesteś zadowolony i masz czas na strzelanie reszta się nie liczy.
" Wojna jest tam , gdzie młodzi i głupi dają się wrobić starym i zgorzkniałym durniom w zabijanie ludzi " KONRAD ADENAUER
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Qb78 fabryka 25m

Post autor: ben_sage »

No z czasem słabo ostatnio i dlatego chciałem w wolnej chwili postrzelać z żoną a ona preferuje qb78 ja w sumie nie narzekam.
Z wielkim żalem pogoniłem hw95 miała zostać i nawet usunąłem ogłoszenie na forum. Do sprężyny już raczej nigdy nie wrócę nie dlatego że jest zła tylko że strzelam głównie w pozycji leżącej i niewygodnie mi się obsługuje tego typu wiatrówki często włączają się do strzelania inne osoby i sprężyna nie bardzo wszystkim pasuje.Z czasem preferencje się zmieniły czego świadom nie byłem biorąc hw95 po przerwie.Doceniłem też lekką wagę kiedy zdarzy mi się w stojącej walić jednak jest odczuwalna różnica między qb a hw95 dla mnie to takie 2,5kg + optyka ideał.
A że czasu mało to nie szkoda trzymać qb78 i raz na jakiś czas postrzelać obecnie w miesiącu idzie mi może 10 co2 ale jest ciepło później już mnie będzie schodzić 50 szt pewnie starczy mi na rok.

Jeśli kiedyś czas pozwoli to może wezmę drugą co2 albo może jakieś pcp.
A jeśli mi coś odbije chodź raczej nie prędko to znów hw95 ale raczej nie sądzę.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2017, 16:55 przez ben_sage, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”