Pierwsza sprężyna

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: ben_sage »

FireFighter pisze: Do grilla to można na targu kupić za 200-300zł, ale nie o to chyba w tym chodzi 8-)
Łamaniec za 200-300zł? ale o co chodzi? :124: Można ale nie o to chodzi, więc o co?
FireFighter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 540
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 16:39
Tematy: 23
Lokalizacja: Vietnam - Hanoi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: FireFighter »

Kolega napisał taki post:
Cyt.:'Proszę o pomoc w wyborze sprężyny Weihrauch 97, czy Air Arms tx200 ??? czy pro sport?"
No i właśnie o to chodzi, że wśród wymienionych modeli nie ma łamańców, jeszcze Ci coś tłumaczyć :?:
" Wojna jest tam , gdzie młodzi i głupi dają się wrobić starym i zgorzkniałym durniom w zabijanie ludzi " KONRAD ADENAUER
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: ben_sage »

Nie odpowiedziałeś na jedno pytanie tylko tyle i aż tyle. Rozumiem że przytyk nie wypalił w dodatku wyszło bardzo płytko.
Do swoich rad póki co sam się nie stosujesz jakieś opowieści przez telefony " ktoś mi kiedyś" , lgu , vorteki, dzwignie bo "gdzieś czytałem" Gdzie tu jakaś konsekwencja?
FireFighter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 540
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 16:39
Tematy: 23
Lokalizacja: Vietnam - Hanoi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: FireFighter »

Uwierz mi "kolego", że to co napisałem o rozmowie telefonicznej to Ciebie nie dotyczy, a kto miał zrozumieć, zapewne zrozumiał 8-)
Co do dalszych kwestii, że wyszło bardzo płytko...no w sumie nie wiem co napisać, żeby było odpowiednio dla Ciebie "głęboko" ;laughing:
Jeżeli chodzi o Ciebie i korespondencję z Tobą w tym temacie, to użyję zwrotu "bez odbioru" 8-)
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2017, 11:11 przez FireFighter, łącznie zmieniany 1 raz.
" Wojna jest tam , gdzie młodzi i głupi dają się wrobić starym i zgorzkniałym durniom w zabijanie ludzi " KONRAD ADENAUER
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
Awatar użytkownika
Guido
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 315
Rejestracja: 21 stycznia 2008, 11:09
Tematy: 5
Lokalizacja: Sandomierz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: Guido »

Miałem HW97 i TX200 mk3 ,terz mam TX200 HC ,wszystkie karabinki po pełnym tuningu . Mogę powiedzieć że w MK3 mi nie leżało wyważenie ,poza tym wszystkie karabinki były bezawaryjne,zabójczo celne , kopniaczek porównywalny, w HW wygodniejszy port ładowania . Po wieloletnich doświadczeniach, jak bym miał znowu kupować karabinek, chyba nadal miałbym dylemat który wybrać :)
Colt Sheriff kal.44 .TX200HC K Cp1 CZ200s
Est
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 30 marca 2017, 09:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: Est »

Można jeszcze rozważyć HW77, to samo co HW97, a z otwartych można postrzelać jak przyjdzie na to ochota.
Awatar użytkownika
Szuwarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 134
Rejestracja: 18 kwietnia 2016, 21:46
Tematy: 11
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: Szuwarek »

Est to jest bardzo słuszna uwaga. HW77 jest równie zacna co 97. System i spust ten sam. Osada w najnowszych również. Otwarte się naprawdę przydają szczególnie, do "grillowego" strzelania.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2017, 18:13 przez Szuwarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sac
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 30 sierpnia 2008, 12:47
Tematy: 3
Lokalizacja: Żary (lubuskie)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsza sprężyna

Post autor: Sac »

Warto również wspomnieć, że HW77 jest dostępne z osadą T, sam się czaiłem na to, ale wyszło inaczej. Nie kojarzę, aby był konkurencyjny model dający możliwość strzelania z otwartych oraz optyki z wygodnym chwytem pistoletowym :)
Diana 56 TH + Element Optics Helix 4-16x44 FFP MRAD
Zoraki HP-01 ultra + kolimator
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”