Firma Drong??

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

tom58
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 12 lutego 2010, 17:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: tom58 »

A ja złozyłem zawiadomienie o popełnieniu oszustwa przez E.Turek :evil:
Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 27 lutego 2009, 20:18
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Marekj »

Ja niestety nadal czekam i nie otrzymuje odpowiedzi na kolejne maile.
To dokładnie tak jak ja. Nowa firma odnośnie zobowiązań związanych z Pokrowexem najwyraźniej nabrała wody w usta. Dziwi mnie to bo jasne napisanie, że za zobowiązania Ewy Turek nie odpowiadają to znowu nie taki problem. Radzę uważać na nową firmę i nie wysyłać pieniędzy. Jeżeli chcecie kupić to tylko za zaliczeniem.
tom58
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 12 lutego 2010, 17:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: tom58 »

Pokrowceswidnica ogezwały się do mnie, niejaki Dariusz powiadomił mnie, że nie może znależć mojego zamówienia (przesłałem mu kopię) i jak znajdzie to je zreralizuje, z E.Turek nie ma kontaktu bo wyjechała z kraju :mad:
Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 27 lutego 2009, 20:18
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Marekj »

Masz jakiś inny kontakt z facetem niż mailowy? Ja wysłałem kilka maili i nie raczyli odpowiedzieć.
Widzę, że trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa żeby gości coś ruszyło :-/
Awatar użytkownika
oryks
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1912
Rejestracja: 23 czerwca 2006, 12:10
Tematy: 19
Lokalizacja: Osielsko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: oryks »

Odpowiedzi na wiele moich maili nie doczekałem się; na tego, że rezygnuje z usługi też. Tymczasem właśnie ni z gruszki ni z pietruszki przyszła nieoczekiwana już paczka, ze Świdnicy, czeka na mnie na poczcie. I niech czeka, drugi pokrowiec nie jest mi potrzebny. Jak ktoś chce to odbiorę paczkę i odstąpię. Prostokątny 120/40 z trzema dużymi kieszeniami, przynajmniej taki miał być co uszyli przez 4 miesiące to nie wiem.
KUJAWSKO-POMORSKA GRUPA STRZELECKA
Awatar użytkownika
CHUDY150
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 852
Rejestracja: 15 kwietnia 2007, 23:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa -GROCHÓW-
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: CHUDY150 »

A jaka cena?
Zapodaj na PW.
Pozdro.
-SGS-
AA S-410/L-96
A KTO UMARŁ...TEN NIE ŻYJE...
Awatar użytkownika
goldwinger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 314
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 19:36
Tematy: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goldwinger »

Oryks, napisz coś więcej jak to miało wyglądać (bo jak wygląda to jeszcze nikt nie wie) no i jaka cena w razie co?
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM-2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP
Awatar użytkownika
oryks
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1912
Rejestracja: 23 czerwca 2006, 12:10
Tematy: 19
Lokalizacja: Osielsko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: oryks »

Zamówienie wyglądało mniej więcej tak:
"... zupełnie prosty wzór jedynie nieco większy: prostokątny 120/40 cm, na jednym boku jak największe 3 zewnętrzne kieszenie z klapka na rzepa, uszy do noszenia bez paska/szelek. Kolor jeżeli możliwe to oliwka. Oczywiście wewnątrz gąbka. ... Proszę zwrócić uwagę na jego pogrubienie poprzez dodatkowy kołnierz (ok. 3cm) pod zamkiem, to ważne. ..."
W zamyśle pokrowiec do noszenia karabinka FT na torze, czyli z kołem itp, dlatego taki szeroki. Na awizo jest kwota za pobraniem 163,50 zł do tego koszt kolejnej przesyłki.
KUJAWSKO-POMORSKA GRUPA STRZELECKA
Awatar użytkownika
goldwinger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 314
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 19:36
Tematy: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goldwinger »

Jeżeli o mnie chodzi to rezygnuję
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM-2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP
Awatar użytkownika
rombi1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 24 listopada 2009, 14:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Wojcieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: rombi1 »

Dziś dostarczono do mnie kolejny pokrowiec z "pokrowceswidnica" Tym razem zamawiałem typowy pokrowiec na wiatrówkę. Czas realizacji wraz z przesyłką od zamówienia to trzy tygodnie więc całkiem przyzwoicie.
AirArms TX mk3 SpetzUltra + Burris Timberline
Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 27 lutego 2009, 20:18
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Marekj »

Dzisiaj złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez P. Ewę Turek. Ciekawi mnie, czy nowa firma jakoś zareaguje.
Awatar użytkownika
materatz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 218
Rejestracja: 10 września 2005, 00:49
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: materatz »

Ja znalazłem coś takiego
wiktoria14511 pisze:witam.chciałam poinformować Państwa o sytuacji która w tej chwili się dzieje z zamkniętą już dawno firmą Pokrowex.Ja już dawno wyjechałam z kraju i firma nie istnieje niestety Pan Dariusz nielegalnie prowadzi nadal sprzedaż robiąc mi problemy ponieważ firma stała na mnie, a więc wszyscy znają MNIE jako właścicielkę .A więc do mnie do polski przychodzi policja tylko dlaczego skoro mnie nie ma w kraju hmmm.?jeżeli kogoś oszukał Pan dariusz proszę napisać na pw zrobimy wszystko aby skończył z oszukiwaniem ludzi bo to niestety spada wszystko na mnie no bo skąd ludzie mogą wiedzieć co się dzieje.A co do konta na ktore przelewacie pieniadze to o ile dobrze wiem to nie jest jego tylko jego siostry dlatego ja również postaram się o to aby pożałował tego co robi bo niestety ale nie pozwole na takie żeczy mimo iż już nie mieszkam w polsce
TX200HCSenio, Slavia631Hogan, QB78gaśnica
kaleleon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 692
Rejestracja: 14 października 2008, 14:54
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kaleleon »

Ja za to znam tą firmę i nigdy z nią problemów nie miałem
http://www.garbacz.pl/mysliw.htm
Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 27 lutego 2009, 20:18
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Marekj »

Ja za to znam tą firmę i nigdy z nią problemów nie miałem
Szyłeś u nich pokrowiec na zamówienie czy kupiłeś jeden z seryjnych?
Awatar użytkownika
meton
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 233
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 08:48
Tematy: 0
Lokalizacja: JO90kh
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: meton »

materatz pisze:Ja znalazłem coś takiego
wiktoria14511 pisze:witam.chciałam poinformować Państwa o sytuacji która w tej chwili się dzieje z zamkniętą już dawno firmą Pokrowex.Ja już dawno wyjechałam z kraju i firma nie istnieje niestety Pan Dariusz nielegalnie prowadzi nadal sprzedaż robiąc mi problemy ponieważ firma stała na mnie, a więc wszyscy znają MNIE jako właścicielkę .A więc do mnie do polski przychodzi policja tylko dlaczego skoro mnie nie ma w kraju hmmm.?jeżeli kogoś oszukał Pan dariusz proszę napisać na pw zrobimy wszystko aby skończył z oszukiwaniem ludzi bo to niestety spada wszystko na mnie no bo skąd ludzie mogą wiedzieć co się dzieje.A co do konta na ktore przelewacie pieniadze to o ile dobrze wiem to nie jest jego tylko jego siostry dlatego ja również postaram się o to aby pożałował tego co robi bo niestety ale nie pozwole na takie żeczy mimo iż już nie mieszkam w polsce
O czymś takim informuje się przed zamknięciem firmy, realizuje się zamówienia, lub odmawia po czym zamyka się firmę informując klientów. To nie jest żadne wytłumaczenie. Jest to jawne nabijanie NAS w butelkę i tyle.
meton (Grzegorz)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”