PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 292
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: rek »

edycja mi się rozjechała - przepraszam
Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 292
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: rek »

Pracowałem nad kontynuacją podsumowania, prawda jest taka że finalnie w zasadzie poddałem się - kwestia interpretacji poglądów poszczególnych osób przerosła mnie. Niestety nie zapisałem tego poprawnie i nie mam co wkleić, ale zdaje się nikt tego nie potrzebował? A to w sumie jest ciekawa odpowiedź ma tytułowe pytanie :/
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Artkor »

Mylisz się, ale ciąg dalszy to już nie moja działka. Reszta w rękach Zarządu PFTA, ale doszły mnie słuchy że wnikliwie śledzą wątek. :wink:
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
c-o-n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 163
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 12:24
Tematy: 22
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: c-o-n »

A dodam coś od siebie...

Jeśli klub jest gdzieś, jak dla mnie wirtualnie, to nie ma dla mnie kompletnego znaczenia.
Nie widzę promocji sportu przykładowo w mediach, nie mam "miejscówki" z promocyjną ceną w wojewódzkim mieście do treningów.
Nie ma grupy pod szyldem PFTa w mieście wojewódzkim, do wspólnych treningów.
Stąd jedyny benefit jaki przychodzi mi do głowy, to jak będę kiedyś chciał wziąć udział w pucharze PFTA to się zgłoszę...

Dziękuję, dobranoc
HFT.ONE strzelectwo terenowe

You don't have to win, but have to fight
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: TZ »

Po pandemicznym niebycie pozwolę się wtrącić. Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Autorowi posta za kapitalne zagajenie dość trudnego wątku. Nie ma na to oczywistej odpowiedzi.
Bardzo fajnie postawione pytanie i super, że skierowane do niezrzeszonych. Dobre jest, że się niektórzy wypowiadają, ciekawe jest również, że szykują się nam nowe twarze w PFTA, dobrze też, że zachowali się i są przy dobrym zdrowiu i kondycji PFTOwscy malkontenci, jak Andy … z jego religią i dychą w tle, chociaż w pierwszym swoim poście oddał dokładnie to, co i ja sądzę i starał się być obiektywny a „dycha” chłopu ulała się dopiero później - to tak aby być sprawiedliwym😊
Nie przedłużając napiszę krótko i na temat: PFTA była, jest i będzie i przyjacielem i wrogiem jednocześnie. I tak ma być. A kto, jak, dlaczego i po której stronie płotu siedzi – jego sprawa. Uszanować i nie bredzić/pluć jedni na drugich. Zostańmy w swoich transzejach, ale nie ostrzeliwujmy się.
Wyspy Owcze też mają swoją reprezentację w piłce nożnej. I co z tego, że są zawsze ostatni (ci fryzjerzy i kelnerzy) ? Nieważne to dla nich, ważna jest dla nich ta powiewająca flaga "Wysp Owczych" … . Mi tam się lepiej śpiewa hymn stojąc pod bało czerwoną flagą niż pod flagą Gdańska, czy Warszawy. Co z tego, że nic z tego „nie mam” ? Co z tego, że „zabierają mi” na białoczerwoną flagę podatki, vat’y, czy mandaty i inne sraty a i co raz przegrywamy te cholerne MŚ?
Chcesz – jesteś, nie chcesz być – nie pisz głupot, że PFTA ci marzeń nie spełniła i nie wypromowała strzelectwa wiatrowego na poziomie 500 osób przychodzących na zawody, gdzie przepustowość zdzierży jedynie 80-120 osób … Chwała Bogu, że jesteśmy niszowi :)
A kto, jak postanowi – jego sprawa. Nie chcę dywagować o cenie 2 paczek fajek, czy butelce wódki, która jest mniej więcej na poziomie rocznej składki. Dla malkontentów mogę podrzucić myśl, że dzięki tej składce będzie o 1 kac w życiu mniej 😊 Ale, jak kto lubi, wolnoć Tomku w swoim domku, tylko nie wyłaź z brudnymi łapami do netu plizzz ….
Ale, aby nie było za cudownie, trochę historii, bo dla mnie podobnie, jak dla Autora wątku największym nieporozumieniem było wystrzelenie się w kosmos KRGS’u i cała rozpierdziucha z tym związana, czy tow w ramach, czy na obrzeżach PFTA, ale na pewno na forum. I nie chcę rozpamiętywać o co dokładnie poszło, kto był wczorajszy, który gdzieś taśmy nie owinął a który wielkości Kill Zony nie dopilnował. Pamiętam za to jedno – jad i hejt jaki spadł na tych biednych chłopaków za ciężką robotę, jaką w najlepszej wierze i swoich możliwościach włożyli w organizację MP któryś tam z kolei. Oj pamiętam ja ci dobrze tych zacnych jegomości, którzy podpalili co się tylko dało w ramach …. z perspektywy lat sam już nie wiem w ramach czego ??? Tego mi najbardziej było szkoda - KRGS'u. Ale maszyny czasu póki co, nie wymyśliłem. Amen. Ważne, że pamiętam którzy to, jako pierwsi do hejtu i internetowych pomyj się zabrali w ramach „dobrze pojętego ruchu strzelców wiatrowych” …. na szczęście jak słoniowi pamięci mi nie skasują 😊 Czasami żałuję, że wymyślono internet – poważnie ☹
No to tyle przemyśleń po sporym niebycie,
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
Paulo76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 01 marca 2017, 19:17
Tematy: 4
Lokalizacja: Pszczyna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Paulo76 »

Tomeczku Zdrowych wesołych świąt bożego Narodzenia i dosiiego roku 2023
STEYR Challenge FT + S&B
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: TZ »

I Dosiego :-D
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: PawelW »

I zdrówka bo całą resztę można kupić albo ukraść z zdrowia się nie da :-D
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1179
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 15
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: AndyOO »

Tomku, miło mi, że zauważyłeś mój pragmatyzm i próbę obiektywnego podejścia do tematu, a że później było jak zawsze ... cóż :-/

Wesołych, pogodnych i zdrowych świąt życzę wszystkim forumowiczom :033: :033: :033: :one:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Artkor »

Moje drogi z naszą Peeftą na razie się rozchodzą, pasja powędrowała w stronę strzelectwa tarczowego, nieustająco jednak sympatyzuję i namawiam do wstępowania w jej szeregi. Nawet jeśli nie wszystko jest idealnie to dużo więcej można zmienić będąc wewnątrz i mając realny wpływ na to co się dzieje.
Zapisujcie się i nie pozwólcie aby plusy przesłoniły Wam minusy... czy jakoś tak. :033: :033: :033:

Dużo zdrówka i spokoju w święta i w nadchodzącym nowym roku dla wszystkich.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: TZ »

AndyOO pisze: 24 grudnia 2022, 09:18 Tomku, miło mi, że zauważyłeś mój pragmatyzm i próbę obiektywnego podejścia do tematu, a że później było jak zawsze ... cóż :-/
I chwała Ci za to :-D Widzisz, czas i wiek leczy lepiej niż wiagra spadek testosteronu :one: A że masz ową dychę głęboko zaszytą, to już za staryś, aby się nawrócić 8-)
Tym niemniej tak jak Paweł słusznie zauważył, abyśmy się w wątkach typu [*] jak najrzadziej pojawiali w tytule, bo jak ostatnio wchodzę .... to już się bać zaczynam ...
Życzę wszystkim najlepszej PEFT'y jaka może ona dla nas być a zdrowia i witalności do imentu :033: :033: :033:
Pozdrawiam,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”