Promocja PFTA / HFT po Mistrzostwach Świata w Kaletach

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Georgii
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2011, 15:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Ukraina
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Georgii »

airgun-poland pisze: aaaa, teraz lapie - to ta oslawiona GOWNOBURZA ;)
Regulamin forum obowiązuje każdego, również Ciebie.
Sam wywołujesz swoją "GOWNOBURZE" przez klawiaturę za parę zeta.
Pisz po polsku, może wtedy lepiej będzie ci wychodzić namolne upominanie się o łapki.
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: red5555 »

Rzadko zabieram głos w takich sprawach, częściej w technicznych i merytorycznych ale już nie mogę tego słuchać !!! Słabo mi się robi jak czytam te komentarze.
Nie mogę już tego "polaczkowania" słuchać ! Tych wszystkich "szeryfów internetu" ! Osób które nic do naszego sportu nie wniosły i znam je tylko z nicków z iwebu - one też pewnie tylko z netu mnie znają (a jeżdżę na sporo zawodów).

Widzisz Macieju nie ma znaczenia, że wydajesz swoje pieniądze, jeździsz prawie na wszystkie zawody strzeleckie organizowane w Polsce, kupujesz sprzęt za grube pieniądze, filmujesz, nagrywasz wywiady i wrzucasz na youtube, wszystko to z pasji i chęci jakiegoś wypromowania naszego hobby !
Nie ma to wszystko znaczenia, jesteś be po zapomniałeś użyć polskich liter, postawić przecinka, źle zacytowałeś posta lub "nachalnie" domagasz się polubień w internecie...
Jest to jeszcze tym bardziej podejrzane, że sam nie strzelasz i nie chcesz za tą promocję kaski !? Coś tu "szeryfom" nie pasuje !

I tak właśnie to się toczy w naszym hobby... wszyscy mają pretensje do PFTA, Zarządów, Klubów, organizatorów zawodów itd. itp. Natychmiast wytykane są błędy nie ma podziękowań. Każdy ma milion pomysłów ale najlepiej żeby ktoś inny je zrealizował to wtedy będzie można powiedzieć że miało to być inaczej.

Ulało mi się a dzisiaj rozpoczynam urlop...

Macieju rób dalej swoją robotę ! Mój szacun masz w każdym języku (nawet nie zrozumiałym dla "szeryfów").

Do Moderatorów prośba o wyjaśnienie Koledze i wszystkim innym co nie tak zrobił i w czym złamał regulamin forum
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
Awatar użytkownika
Cin91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 531
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 06:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Cin91 »

Człowiek dla promocji strzelectwa w PL poświęca swój czas i zaangażowanie, a nawet kasę, choć sam nie strzela, a "SZERYFOWIE" forumowi/internetowi muszą dowalić się do braku znaków diakrytycznych. Czytanie tego wątku przypomniało mi, dlaczego odsunąłem się od forum i całego środowiska w ostatnim czasie.

Macieju, działaj dalej. Choćbyś pisał z błędami ortograficznymi i łamał wszystkie zasady polskiej pisowni, nie zmieni to faktu, że robisz dla naszego niszowego sportu i pasji wiele dobrego. Reszcie polecam natomiast wrzucić na luz.

Do zobaczenia w Jaworznie - po kilkumiesięcznej przerwie pojawię się postrzelać. :516:
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Artkor »

airgun-poland pisze: Ale podchodze do tego przedsiewziecia rowniez biznesowo, tzn czas i wklad musi sie zwrocic w ten lub inny sposob, wczesniej lub pozniej - nie robie nic co nie przynosi kozysci......
Pasja i bezinteresowna chęć promocji strzelectwa, o czym Wy mówicie, przecież koleś mówi wprost o co chodzi (i chwała mu za to). Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia ale ja podobnie jak Kłapek nie kupuję, z powodów już opisanych.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2019, 16:10 przez Artkor, łącznie zmieniany 1 raz.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

mrpgxx pisze:
ArturR pisze:o wiele większą siłę przebicia będzie miał przedstawiciel konkretnej Organizacji/Instytucji,
niż pojedyncza prywatna osoba. Szczerze? Sam mógłbym się tym zająć, ale(z własnego wyboru i osobistych powodów) jako strzelec nie jestem nigdzie zrzeszony, więc w razie rozmów na wyższym szczeblu - mogłoby mi zabraknąć argumentów i "mocy sprawczej".
Ja się nie zgodzę z tą siłą przebicia, o czym jeszcze słowo wyjasnienia w odpowiedzi na późniejszy cytat.
Szczerze? Mógłbyś, ale się nie zajmiesz. No tak.]
Paweł.......odpowiedź na Twój komentarz w sumie już jest w moim powyższym wpisie ;)
Nie robię niczego czego nie mogę obiecać, gdy nie mam asa w rękawie i mocnych argumentów.
Teraz gdy jest Maciej AirGun-Poland chyba trudno o lepszą osobę do promocji tego środowiska.
Z drugiej strony jeśli coś komuś obiecam, to ma to u mnie jak w szwajcarskim banku.
Ci co mnie lepiej znają dobrze wiedzą, że słowo raz dane nie musi być zapisane i będzie dotrzymane.
Ostatnio przekonał się o tym np. Hunter Team, gdzie wspólną organizację MŚ HFT 2019 omawialiśmy już rok temu na...MŚ w Czechach.
Członkostwo niekoniecznie musi być siłą napędową do działania. Czasem niezrzeszeni robią dla środowiska dużo więcej niż Ci, co zapłacili składkę i (jak słusznie wspomniałeś) "pierdzą w necie", a w realu robią niewiele albo w bardzo kiepskim stylu.
Skąd ja to tak dobrze znam...,ale co tam - głowa do góry i do przodu :one:
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

Myślę że mało kto zdaje sobie sprawę jakiego potrzeba zaangażowania, by uruchomić i skoordynować pracę takiej ilości i jakości sprzętu foto-video. Szczególnie przy tak dużej imprezie jak MŚ. A później jeszcze wielogodzinne obróbki materiałów.
Maciej...od początku doceniam zaangażowanie, ale od MŚ HFT w Kaletach Ty i Kasia macie mój dożywotni szacunek.
Pozdrowienia od całego "yellow t-shirts team" :!: :one: :piwo:
Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 06 września 2006, 07:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: pawlaczyskis »

Podpisuje się rękami i nogami pod tym co piszą chłopaki! Robisz dobrą robotę! Bardzo dobrą! Oczywiście Ci z uwagami o interpunkcji, cytowaniu i polskich znakach mają trochę racji (bo regulamin jest i o tym mówi), ale sposób szufladkowania ludzi jest zatrważający! Chłopaki nie widzicie w tym co powstaje nowej jakości i szerszych możliwości? Naprawdę interpunkcja przysłania Wam tą masę zaangażowania i poświęconego czasu? Trzeba użyć mocy moderatora i opcji edytuj i pomóc człowiekowi w poprawnym pisaniu żeby tylko robił dalej to co robi, a nie jechać na czlowieka z taczką gnoju. No nie wypada...
http://www.SerwisWiatrowy.pl PROFESSIONAL AIRGUNS SHOP & SERVICE
http://www.LubelskieForumStrzeleckie.pl ZRZESZAMY SIĘ LOKALNIE BY STRZELAĆ!
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 2596
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 159
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: tommylee »

Bez jaj.
Z poprawną pisownią można sobie poradzić.
Wystarczy odrobinę się postarać.
Uważam, że poprawną polszczyzną szanujemy innych użytkowników.
Przeglądarki same podpowiadają zmiany w wyrazach błędnie wpisanych.

Myślę, że Maciej z tego skorzysta. :-D
Zatem wróćmy do meritum sprawy czyli HFT.
Pozdrawiam Tomek :-)
LG300 XT + LCS 35*45 / Leupold 3-9*33 EFR
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: PawelW »

To co napiszę - piszę z przykrością. Mam wiele sympatii do Maćka. Cieszyło mnie, że znalazł się Ktoś taki, kto pokaże nasze zmagania w innym obiektywie. Z początku faktycznie Maciek montował dynamiczne sekwencje z zawodów, używał drona - nie zawsze bezpiecznie. Było fajnie.
Od jakiegoś czasu, właściwie chyba od Mistrzostw Wielkopolski w Fort Knox przeszedłeś Przyjacielu na formę statyczną: jedno-dwa stanowiska. Ok. porównujemy się. Wielu to pomaga.
Przejdę od razu do 'relacji' z MŚ w Kaletach. Przepraszam ale statyczne stanowisko z drętwym komentarzem Witka - Witku wybacz, pełniłeś rolę misia - to porażka.
Maciek - nie tak.
Wiem, że robisz to z dwóch powodów. Ale zastanów się. My patrzymy na to i..... nie dokończę. Człowiek z zewnątrz czym ma się 'zachwycić' ?? Nie ma tu idei, fanu naszego sportu.
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Artkor »

Człowiek z zewnątrz nawet z najlepszym sprzętem nie ma szans pokazać tego o czym Paweł piszesz. Filmy pokazujące pasję i fun to kręciło WKFT, aż się morda śmiała jak człowiek oglądał.

Gdyby ktoś nie znał, dla porównania:
https://www.youtube.com/channel/UCP8hwG ... 2FcM3JlxFg
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2019, 19:26 przez Artkor, łącznie zmieniany 1 raz.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

@PawelW @Artkor - Panowie - dopadł Was jakiś złośliwy uwiąd starczy czy co ? :)
Maciej i Kasia Frasińska włożyli naprawdę dużo wysiłku w foto-video reportaż MŚ. Zresztą byliście-widzieliście.
Pamiętam jak strzelcy jeszcze dobrze nie zagościli na Zero Range, a Kasia w tym upale już tam biegała z obiektywem ciężkim i wielkim jak Burj Khalifa.
Jeśli już mamy ich za cokolwiek krytykować, to niech to będzie solidna konstruktywna krytyka z konkretnymi i pomocnymi wskazówkami, co można zrobić lepiej/inaczej.
Przecież Maciej tutaj wiele razy już prosił o właśnie takie konkretne wskazówki i pomoc, a póki co otrzymuje raczej wodę po ogórkach :583:
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Artkor »

ArturR, zabierz mnie ze sobą na zawody Kendo (jeśli źle zapamiętałem nazwę Twojej dyscypliny to przepraszam) i udziel wskazówek jak mam je komentować, widzisz szansę?
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: PawelW »

Arturze:
Jeśli już mamy ich za cokolwiek krytykować, to niech to będzie solidna konstruktywna krytyka z konkretnymi i pomocnymi wskazówkami, co można zrobić lepiej/inaczej.
Zanim napiszesz - pomyśl, proszę
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

@Paweł...pomyślałem i jasno i konkretnie wyraziłem swoją opinię.
@Arturo...jak ja Cię zabiorę na Kendo to w jednym kawałku nie wrócisz ;laughing: :621:
A poważnie - jeśli dobrze rozumiem - jednak doceniasz pracę Macieja i Kasi, tylko niezbyt podoba się Tobie komentarz do filmów?
Jako stary doświadczony strzelec po prostu wypisz tu w kilku punktach, co Ty konkretnie byś poprawił tych w komentarzach.
Niech się też wypowiedzą inni doświadczeni strzelcy, wtedy coś z tego będzie.
Z drugiej strony - dwa posty wyżej za komentarz do filmów został skrytykowany Witek, który jak wiemy - na HFT zjadł zęby. WTF? :583:
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

PawelW pisze:Arturze:
Jeśli już mamy ich za cokolwiek krytykować, to niech to będzie solidna konstruktywna krytyka z konkretnymi i pomocnymi wskazówkami, co można zrobić lepiej/inaczej.
Zanim napiszesz - pomyśl, proszę
Paweł...naprawdę uważasz, że nie pomyślałem pisząc to zdanie o konstruktywnej krytyce ?
Czy istnieje jakaś lepsza krytyka, niż ta konstrukcyjna z wskazówkami ?

Swoją drogą przyznam, że jestem bardzo zaskoczony Twoim krytykanckim tonem wypowiedzi w tym wątku o MŚ HFT 2019.

1. Masz wieloletnie i bardzo bogate doświadczenie organizacyjno-zawodnicze, ale nie zdecydowałeś choćby w niewielkim stopniu fizycznie wesprzeć Organizatorów tych Mistrzostw.
Ciekawe bo mając na uwadze w/w chyba powinno to być dla Ciebie wielką satysfakcją i świetną pamiątką, że przyłożyłeś rękę do organizacji Mistrzostw Świata HFT, i to we własnym kraju!
Hunter Team skromnie i z klasą nikogo nie prosił o pomoc. Oni raczej oczekiwali i chętnie przyjęliby każdego, kto sam się zadeklarował z pomocą. Wyszło jak wyszło, teraz już nie ma co gdybać tylko raczej pomyśleć co można poprawić w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2019, 22:14 przez ArturR, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”