Zmiany w regulaminie PFTA

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 585
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zmiany w regulaminie PFTA

Post autor: Januszpelle »

Jest nas w sumie mało, a do roboty jeszcze mniej, więc o delegatach kontrolujących nie ma mowy, ale mówmy o pewnych niuansach które nas bolą w ustawianiu torów, aż zrozumiemy, że strzelenie kompletu to nie grzech. W tej chwili - odnoszę takie wrażenie, że traktowane jest to jak dyshonor i ujma dla ustawiających.
Polecam do obejrzenia filmiki autora - Andy Mason hft , jest ich dużo -

Ps. Do połamanych wygibusów: - Kiedy zwróciłem uwagę( "komuś" ) , że na takim stanowisku kręcimy się z załadowanym karabinkiem odpowiedział, że wyrzuciłby mnie za to z toru.
To oznaczałoby, że musiałbym się najpierw powyginać we wszystkie możliwe sposoby, by ocenić wygodę i niewygodę tych wygibusów, po czym, zapamiętać tą pozycję, wstać, załadować karabin i powyginać się podobnie do upatrzonego wzoru.
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Zmiany w regulaminie PFTA

Post autor: MASZOT »

Wielokrotnie zwracałem uwagę na wygodę na stanowiskach, głównie pod względem bezpieczeństwa. Zgadzam się z Gabrielem, że błędy były, są i będą. Żaden, najbardziej rozbudowany regulamin, nie zastąpi jednak zwykłego i zdrowego myślenia co się robi.
Co do wchodzenia na tor i jego oglądania przed zawodami..... cóż, wystarczy wprowadzić zapis tak jak w przepisach HFT Masters - tor może obejrzeć przed zawodami każdy. Nie będzie wówczas "problemu" z udziałem organizatorów w zawodach.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
c-o-n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 12:24
Tematy: 24
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Zmiany w regulaminie PFTA

Post autor: c-o-n »

Ja tak z innej mańki pozwolę sobie. Czy zamiast przenoszenia zawodów z powodu wirusa nie można wprowadzić zmian typu: jedna osoba na stanowisku i kolejna wpisuje punktację poprzednika? Oczywiście następuje punktacja 0-2. Leży, stoi. Dodatkowo zapisując się na zawody zatwierdzam regulamin zawodów, co skutkuje znajomością zasad na torze i braku podpisu na papierze. Startujemy w interwałach. Mogę nawet napisać APP na smartfona jeśli trzeba ogarnać to jakoś bardziej? Sądzę, że takie czasy nastały, że podobne zmiany będą miały miejsce przez długi czas; typu zachowanie dystansu od drugiej osoby.
HFT.ONE strzelectwo terenowe

You don't have to win, but have to fight
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 608
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 21
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zmiany w regulaminie PFTA

Post autor: Łysy »

Ja się piszę, przyjadę na takie zawody jak najbardziej. Zresztą Jarosław miał w d.... odstępy, maseczki, ograniczenia a nie czuję się gorszy a nawet lepszy od niego bo będę uważał na swoich kolegów na torze :-D
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”