Pytania do Zarządu PFTA

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

W związku z faktem , że rozważam zapisanie się do PFTA proszę kogoś z Zarządu o odpowiedź na kilka pytań:

1. Czy PFTA nadal dofinansowuje swoje reprezentacje na zawody rangi MŚ lub ME.
2. Czy obowiązuje jeszcze regulamin odznaki strzeleckiej PFTA.
3. Kiedy odbędzie się następne Walne Zebranie PFTA.

P.S.
Jeżeli to niewłaściwy dział to proszę Moderatora o przeniesienie tego postu do odpowiedniego działu.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: mrpgxx »

1. Nowy trend jest na "nie", ponieważ PFTA nie stać na taki luksus. Decyzja "na najbliższą przyszłość" zostanie podjęta po MŚ FT.
2. Sam regulamin obowiązuje, ale na tą chwilę PFTA nie dysponuje odznakami (w szczególności HFT) w formie materialnej - gdy się to zmieni (a mam nadzieję, że zmieni się przed rozpoczęciem najbliższego sezonu PFTA), każdy będzie mógł "odebrać" swoją odznakę.
3. W swoim czasie dowiedzą się o tym członkowie Stowarzyszenia.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

1. Czyli rozumiem, że w roku 2018 Reprezentacja PFTA nie ma co liczyć na dofinansowanie. Czy tak?
2. Jak wiesz czekam na swoją odznakę od kilkunastu miesięcy. Czy brakujące odznaki zostały już zamówione czy jeszcze nie?
3. Czy chociaż możesz podać kiedy upływa teoretyczny termin obowiązku zwołania przez Zarząd następnego zebrania sprawozdawczego i sprawozdawczo-wyborczego.
Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: mrpgxx »

Odpowiem jedynie na pytanie numer 2 ze względu na jego indywidualny charakter, ponieważ pozostałe kwestie są wewnętrzną sprawą aktualnych członków Stowarzyszenia.

2) W Twoim wypadku stosowną odznakę otrzymasz niezależnie od obecnego statusu Twojej przynależności do PFTA, bowiem uzyskałeś prawo do jej odebrania będąc członkiem Stowarzyszenia. Jak już wspominałem - liczę na to, że odznaki będą do odbioru począwszy od pierwszych zawodów PFTA 2018, aczkolwiek odznaki diamentowane zostaną rozdane raczej w czasie MP w Kolibkach (oraz na kolejnych zawodach w przypadku, gdy danej osoby nie będzie w Kolibkach).
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
wroobeell
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Zielonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: wroobeell »

Jako członek stowarzyszenia chciałbym usłyszeć odpowiedź na pytanie numer 3 może jeszcze kiedy odbędzie się walne ?

TOMEK K pisze:1. Czyli rozumiem, że w roku 2018 Reprezentacja PFTA nie ma co liczyć na dofinansowanie. Czy tak?
2. Jak wiesz czekam na swoją odznakę od kilkunastu miesięcy. Czy brakujące odznaki zostały już zamówione czy jeszcze nie?
3. Czy chociaż możesz podać kiedy upływa teoretyczny termin obowiązku zwołania przez Zarząd następnego zebrania sprawozdawczego i sprawozdawczo-wyborczego.
Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.
WKFT
A może by tak wrócić do HFT
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: mrpgxx »

Możesz je śmiało zadać na podforum dostępnym wyłącznie dla członków PFTA ;) Ja jedynie podpowiem "orientacyjnie":
http://pfta.pl/index.php/using-joomla/e ... zych-zmian
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TZ »

Przepraszam, że się wtrącę, ale chyba mylicie finansowanie z dofinansowaniem. Coś mi się wydaje, że w nowym trendzie nadal obowiązuje dofinansowanie (nie mylić z finansowaniem). W jakiej wysokości ? a to już inna sprawa i zapewne zależy od kasy w kasie naszej organizacji w danym momencie.
Co do pełnego finansowania, to nie wiem. Być może o to chodziło Tomaszowi K ?
Po odliczeniu kosztów stałych zawsze kilka złotych zostaje na wsparcie strzelców z reprezentacji.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

mrpgxx pisze:Odpowiem jedynie na pytanie numer 2 ze względu na jego indywidualny charakter, ponieważ pozostałe kwestie są wewnętrzną sprawą aktualnych członków Stowarzyszenia.
Posłałem Ci e-mail na adres: zarzad@pfta.pl
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

Mam jeszcze jedno pytanie.
Kto jest organizatorem MŚ FT 2018 ?
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2017, 13:25 przez TOMEK K, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TZ »

PFTA.
Co oznacza, że zapierdziela głównie Zarząd (jak zawsze w takich kwestiach) a jak przyjdzie czas, wielu ludzi zakasze rękawy. I ci z PFTA i ci nie z PFTA. Taki event w Polsce to dla nas wielkie wydarzenie, które nie powtórzy się szybko.
Pozdr,
TZ
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2017, 14:35 przez TZ, łącznie zmieniany 1 raz.
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
gabro
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 203
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 11:02
Tematy: 10
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grupa: RIP

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: gabro »

organizator jest wymieniony na stronie http://wftc2018.com/
to chyba jasne
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

mrpgxx pisze:1. Nowy trend jest na "nie", ponieważ PFTA nie stać na taki luksus.
Skoro prawdą jest to co napisał gabro , a skoro napisał to pewnie wie , że organizatorem MŚ FT 2018 jest PFTA to niebawem konto PFTA zasili kwota porównywalna do średniego 10-letniego przychodu tej organizacji i to licząc bardzo ostrożnie tylko samo wpisowe od uczestników.
Nie biorę pod uwagę opłat za drużyny, transport, uroczyste kolacje i gadżety na których przecież PFTA również zarobi.
Do tego niskie koszty organizacji bo wsparcie Łaz i Zawiercia oznacza co najmniej teren i puchary za darmo. Na pewno znajdą się też jacyś sponsorzy. Bardzo dobrze pomyślana impreza się szykuje.
W końcu pojawią się środki które zabezpieczą PFTA na lata. W końcu będzie można podjąć działania statutowe , promocję strzelectwa i dofinansowania dla reprezentacji.
Zatem nie bardzo wiem skąd u Ciebie taka obawa o finansową przyszłość PFTA?
Chyba że jest inaczej...

P.S.mrpgxx
Czy możesz potwierdzić , że mój e-mail z dnia 28.12.2017r. dotarł do Zarządu.
gabro
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 203
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 11:02
Tematy: 10
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grupa: RIP

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: gabro »

Chyba tak kolorowo to nie będzie. Koszt takiej imprezy jest jednak znaczny.

Współorganizowałem kilka międzynarodowych imprez (nie związanych ze strzelectwem) na ponad 100 osób, przy podobnym wpisowym. Jeśli był zysk to może 10-15% przychodu.
Tu może być lepiej, zależy jak hojni będą sponsorzy.
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TOMEK K »

gabro pisze:Współorganizowałem kilka międzynarodowych imprez (nie związanych ze strzelectwem) na ponad 100 osób, przy podobnym wpisowym...
A ja kilka strzeleckich typowo HFT/FT :-D i jestem spokojny o wynik finansowy tej imprezy na poziomie jak napisałem powyżej.
Dlatego dziwie się, że Zarząd PFTA jest w nowym trendzie "na nie" bo akurat kasy to brakować nie powinno.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Pytania do Zarządu PFTA

Post autor: TZ »

Powiedz nam wszystkim, czemu ty tak zrzędzisz ? Rozważasz ponowne zapisanie się do PFTA pod warunkiem, że kasę z MŚ zobaczysz ?
Wrzuć Tom na luz.
Ja nie babram się w Organizację bezpośrednio i nie wiem ile pęknie na plus i minus. Jako zwykły członek PFTA zapewniam cię, że to "co pozostanie" nie zostanie rozkradzione i przechlane. Nie oczekuj, że Paweł, czy Andrzej odpowiedzą ci, że np. biorąc pod uwagę nadchodzące MŚ FT dofinansowanie reprezentacji HFT będzie wynosić np. po 600 PLN na głowę. Cieszyć z "górki" będziemy po a nie przed. Zapewniam Cię, że Zarząd nie ma ani prawa ani możliwości sprzeniewierzenia tych pieniędzy. A skoro starają się wstrzemięźliwie podchodzić do tematu .... trzeba to zwalić na karb, że lepiej się miłe rozczarować, niż mocno wpienić. Zarządzają tym co mają a nie tym, co prawdopodobie będziemy mieli.
Nie jestem Zarządem i w sumie nie ja powinienem odpowiadać, ale jako zwykły członek organizacji muszę ci powiedzieć, że twoje dogłębne badanie stanu środków organizacji w zamian za rozważanie zapisania się do tejże jest dość męczące, aby nie powiedzieć bardziej dosadnie, czego nie chcę czynić.
Pozdrawiam,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”