Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Demilitar vs Kolba

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

boromistrz
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Demilitar vs Kolba

Postautor: boromistrz » 2017-12-25, 00:16

Czy te dwa tytułowe sklepy są ze sobą w jakikolwiek sposób powiązane? Mają podobny asortyment jeśli chodzi o firmę Vortex a planuje zakupić lunetę obserwacyjną. Z Kolbą mam niemiłe doświadczenie dlatego pytam.

Awatar użytkownika
sirwolf78

Re: Demilitar vs Kolba

Postautor: sirwolf78 » 2017-12-25, 09:56

Popatrz w KRS/CEiDG. Ale ja Kolby również nie polecam, miesięczny czas realizacji, w końcu wysyłka na inny niż podany adres oraz gorzej niż skandaliczne podejście do klienta - ja skreśliłem ich z listy swoich sklepów.
HW100 custom + mDOT * TX200 HC + Hawke Vantage 4-12x40 * Artemis PP700S-A + Hawke RD25 * Gamo PR45

Zagorek

Postautor: Zagorek » 2017-12-25, 10:06

Z tego co wiem to Kolba jest przedstawicielem Vortex-a na Polskę więc gdzie nie kupisz to i tak w razie czego wrócisz do Kolby więc lepiej od razu. Kilka sklepów współpracuje z nimi.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 4-16x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
Air Arms EV2 + Hawke sidewinder 4.5-14x42
LFS Lublin

boromistrz

Postautor: boromistrz » 2017-12-25, 10:33

Sprawdzałem KRS/CEiDG różni właściciele ale podobny asortyment za wyjątkiem broni palnej i sklepy w małej odległości od siebie dlatego to by wskazywało na jakieś powiązania.
Kolba jest przedstawicielem Vortexa na Polskę ale jakbym zakupił przez Demilitar to w razie problemów załatwiał bym z Demilitarem a nie z Kolbą.
Jest jeszcze http://www.vortexoptik.de/, który wysyła do Polski i ma niższe ceny nawet wliczając koszty przesyłki jednak wolałbym zakup zrobić w PL...
Ostatnio zmieniony 2017-12-25, 10:39 przez boromistrz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krzysztofk
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Grupa: Sponsor Forum
Kontaktowanie:

Postautor: krzysztofk » 2017-12-26, 19:49

Daj znać jaki model Cię interesuje. Ja robiłem już wiele razy interesy z Kolbą i nie miałem problemów. Cenę też powinienem mieć konkurencyjną.

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”