Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Zakup nowego Walthera lg300/400 lub steyr lg110.

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
mimut
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Zakup nowego Walthera lg300/400 lub steyr lg110.

Postautor: mimut » 2017-11-22, 04:54

Nie wiem jak zachowuje się wersja 15J , ale 7.5 przekonwertowana ma problemy z stabilnością. Cena wersji FT raczej dość odbiega od ceny Steyr/Walther

Awatar użytkownika
kłapek
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Postautor: kłapek » 2017-11-23, 18:54

Te przerabiane przez Jona Harrisa mają problemy?
Pytam z ciekawości, bo jest na ten karabin ostatnimi czasy moda w Anglii. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z pierwszych lepszych zawodów FT.

Wersja 9015 w osadzie Basic kosztuje dokładnie tyle, co nowy Steyr Challange FT.
9015 w osadzie FT jest sporo droższy, ale nie wiem czy można go porównywać na dzień dzisiejszy z czymkolwiek. Te wszystkie regulacje robią ogromne wrażenie, ale ja osobiście nie widzę tego w terenie.

Awatar użytkownika
mimut
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: mimut » 2017-11-24, 02:27

Nie wiem czy te robione przez Harrisa, czy inne. Wiem że zdarzają się bo tak twierdzą dwaj wlasciciele 9015 których znam. Oczywiście nikt oficjalnie tego nie mówi, ale coś jest na rzeczy. Co do możliwości regulacji i ustawień, fakt jest imponująca, ale mimo to w FT ciągle na czołowych miejscach meldują się EV2 :wink:

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”