Zamknięta hala Warszawa i okolice

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Cin91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 531
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 06:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: Cin91 »

Poszukuję miejscówki zamkniętej, na której można wygospodarować chociaż 30m do przystrzelenia karabinka bez niekorzystnego wpływu warunków atmosferycznych.
Czy taka miejscówka gdziekolwiek w Warszawie i okolicach (+- 50km) się znajdzie?

Może ktoś coś wie, może ktoś ma jakąś halę, cokolwiek? ;)
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: red5555 »

Kolega Kucyk ?
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
Awatar użytkownika
vendeta1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 14 listopada 2016, 01:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: vendeta1 »

Cin91 pisze:Poszukuję miejscówki zamkniętej (...)
Od pewnego czasu i ja się rozglądam. Niestety pustostanów dla strzelców wiatrowych nie jest zbyt wiele w rejonie Warszawy. A te które są, nie wiadomo czemu są dobrze chronione. Ostatnio zrobiłem się tak zdesperowany, żę przeszukuje fora eksploratorów... Niedawno jedna z potencjalnych miejscówek (niedaleko mnie) w halach maszynowych Ursusa, została zburzona... A więc lipa.

To nie jest takie proste. Obok mnie jest niedokończony budynek mieszkalny. Mam ogromną ochotę zobaczyć czy na wykonanej kondygnacji piwnicznej (jak sądze garaży) dałoby się strzelać. Jest to zamknięty teren i chroniony...

Teoretycznie, w Warszawie są porozrzucane ogólnodostępne forty i w tychże możnaby postrzelać - korytarze są długie, ale... widoczność mizerna. Nie ma pewności czy ktoś ci nie wylezie zza węgła w najmniej oczekiwanym momencie.

Latem na wycieczce rowerowej dotartłem pod Zegrze, gdzie celem wycieczki był stary ruski fort. Fort wcześniej był wynajmowany. Obecnie użytkowany jest głównie przez ASG (znalazłem petardę a la granat z zielem angielskim zamiast kulek) oraz motocyklistów crossowych. Jednak jego przydatność oceniam podobnie do fortów warszawskich (podobny wiek i konstrukcja). Natomiast zdecydowanie mniej kręci się tam ludzi i jest zdecydowanie czyściej (nie ma wiele śmieci i ma neutralny zapach ;)

Poniżej lokalizacja i parę zdjęć Fortu Beniaminów.

https://www.google.pl/maps/place/Fort+B ... 2507?hl=pl

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wroobeell
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Zielonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: wroobeell »

Często tamtędy przejeżdżam czasem się zatrzymuję przy wjeździe jest tablica informująca że jest to teren prywatny i takie tam .
Brak kontaktu do właściciela ciekawe czy nie miał by nic przeciwko gdyby wpadła tam którejś niedzieli banda chłopa z wiatrówkami taka alternatywa dla siekierek jakieś mini zawody czy coś.
Więcej pewnie mieli by do powiedzenia crossowcy czy goście od asg niestety nasze hobby różni się od ich tym że my musimy na rozstawiać figurek , porozciągać sznurki i uważać żeby ktoś ci pod lufę nie wylazł a w przypadku tego obiektu jeszcze żeby ktoś na krosie czy quadzie w sznurki nie wjechał oni nie usłyszą jak będziesz się dar UWAGA.
WKFT
A może by tak wrócić do HFT
Awatar użytkownika
Cin91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 531
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 06:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: Cin91 »

Tomek dobrze mówi. Tamten teren jest trochę ryzykowny. Trzeba by było na czas strzelania rozstawiać tablice informacyjne i taśmę ostrzegawczą. Chyba za dużo zachodu.
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP
Awatar użytkownika
vendeta1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 14 listopada 2016, 01:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zamknięta hala Warszawa i okolice

Post autor: vendeta1 »

wroobeell pisze:Często tamtędy przejeżdżam czasem się zatrzymuję przy wjeździe jest tablica informująca że jest to teren prywatny i takie tam (...).
1/ teren był dzierżawiony a nie był własnością prywatną
2/ crossowcy jeżdżą góra a nie korytarzami
3/ jak pisałem jest to teren podobny do warszawskich fortów które oceniam niezbyt dobrze

Z innych miejscowek które znalazłem ale w nich nie bylem :
Hala nitrexu na marywilskiej
Fabryka pollena uroda na Pradze na szwedzkiej
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”