Gdzie strzelacie w Katowicach?

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Dugi.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2005, 14:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Dugi. »

W sumie zadupie ale z dojazdem jak patrzę na mapę :twisted:
Czyli Brynów, "tyły" kopalni Wujek. Dziękuję za zdjęcia i zajęcie się tematem. Mam jeszcze jedną prośbę- mapka nie jest zbyt precyzyjna jeśli ktoś chciałby przyjechać autem- czy możesz napisać jeśli pamiętasz ze 2 ulice prowadzące do tego miejsca?
Gdy śnieg zniknie i trochę się zazieleni to może być całkiem fajne miejsce. Jest średnicówka więc do Katowic dojazd ułatwiony i jest szybko, na Załężu w Bocheńskiego i tam już trzeba, jak mi się wydaje, trochę się rozeznać i jesteśmy na miejscu.
Awatar użytkownika
mongo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 27 lutego 2006, 05:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mongo »

Jedziesz Bocheńskiego do końca, na skrzyżowanku (za szkołą) skręcasz w prawo i jedziesz do końca taką dziuraqwą uliczką.
Haenel 49
dydelf
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2005, 10:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Tychy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dydelf »

Witam
To miejsce to pozostałość po jednostce wojskowej. Służyłem w niej i tam właśnie mieliśmy ćwiczenia! Te budynki to pozostałość po starej wartowni. Niedaleko jest (powinna być) prawdziwa strzelnica? Niemniej jednak miejsce naprawdę dobre i daleko od budynków mieszkalnych! Odwiedzę to miejsce na pewno, oczywiście jak pogoda się poprawi.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bulin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 28 września 2004, 07:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom - Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bulin »

Jeśli można tam dojechać autem to można byłoby to miejsce sprawdzić. W końcu to tylko kawałek średnicówką. Wrzucę temat na Orła.
HUNTERZY
Awatar użytkownika
Engeneer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 959
Rejestracja: 11 marca 2004, 13:45
Tematy: 33
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Engeneer »

bulin pisze:Jeśli można tam dojechać autem to można byłoby to miejsce sprawdzić. W końcu to tylko kawałek średnicówką. Wrzucę temat na Orła.
Bulin to ze średnicówką nie ma nic wspólnego. Z tego co można wywnioskować z załączonej mapki to jest koło autostrady między kochłowicami a Załężem. Kiedy była tam jeszcze tylko ul. Kochłowicka to można było spokojnie dojechać do tej jednostki. teraz trzeba będzie jechać wzdłuż A4 i kierować się na Załęską Chałdę, przejeżdza się pod autostradą. Z bykowiny to będzie porównywalna odległóść jak na strzelnicę do Zabrza.

Pozdro Tomek
Ślaski Klub Strzelecki "HUNTER" LOK
LG 300 Dominator + Leupold Competition
Awatar użytkownika
bulin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 28 września 2004, 07:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom - Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bulin »

Engeneer pisze:
bulin pisze:Jeśli można tam dojechać autem to można byłoby to miejsce sprawdzić. W końcu to tylko kawałek średnicówką. Wrzucę temat na Orła.
Bulin to ze średnicówką nie ma nic wspólnego. Z tego co można wywnioskować z załączonej mapki to jest koło autostrady między kochłowicami a Załężem. Kiedy była tam jeszcze tylko ul. Kochłowicka to można było spokojnie dojechać do tej jednostki. teraz trzeba będzie jechać wzdłuż A4 i kierować się na Załęską Chałdę, przejeżdza się pod autostradą. Z bykowiny to będzie porównywalna odległóść jak na strzelnicę do Zabrza.

Pozdro Tomek
Jak dla mnie to ma to wszystko wspólne ze średnicówką. Mam najblizej z Goduli.
HUNTERZY
Awatar użytkownika
Vlado
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 11 września 2005, 22:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice - Brynow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Vlado »

Czesio!

Weźcie Panowie otwórzcie stronkę: www.pilot.pl w odpowiednie miejsce wpiszcie Katowice, Raciborska i łatwo odnajdziecie dojazd do tej strzelnicy koło torów.
Mapa, którą "włożyl" tu kolega jest troszkę dokładniejsza, dzięki temu można precyzyjnie zlokalizować strzelnicę. Ale dojazd z dalszej okolicy lepiej na "pilocie".
Druga strzelnica do zlokalizowania pod Katowice, Kochłowicka - na tymże samym "pilocie".
Pozdrawiam

P.S.
Jakieś N=ok. 50°16' E=ok. 18°59' dla giepeesu - ta przy Kochłowickiej,
Raciborska circa about N=ok. 50°16' E=ok. 19°00'. Oczywiście w dużym przybliżeniu :)
Zawsze dobrze jest mieć pod ręką jakąś.... kłódkę. ... A jeszcze lepiej nożyczki. Tylko, trzeba pamiętać, że "noblesse oblige".
Awatar użytkownika
bulin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 28 września 2004, 07:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom - Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bulin »

Teraz w niedzielę to trzeba by trochę potrenowac przed Krakowem :D . Właśnie odebrałem od Janusza. nowe spinerki.
HUNTERZY
Awatar użytkownika
mongo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 27 lutego 2006, 05:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mongo »

mam "prawie" wolny weekend - może się gdzieś umówimy?
na kochłowickiej tony śniegu więc proponuję raciborską (po strzelanku możemy wyskoczyć do pobliskiego pub'u "niebo")
Haenel 49
Awatar użytkownika
Power
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1572
Rejestracja: 30 lipca 2004, 11:48
Tematy: 76
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Power »

Nie chcę do nieba - chcę na wysypisko :twisted:
Kupiłem stoperek, naprawiłem wiaterek i chcę poćwiczyć :lol:
Dzień dobry po 10-ciu latach :) :one: :piwo:
Awatar użytkownika
Tchames
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 22 czerwca 2003, 21:10
Tematy: 7
Lokalizacja: Milky Way
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tchames »

czesc

ale odgrzałem temat :D

chetnie zabiore sie na jakies strzelanko w okolicach Katowic , gdzie głownie strzelacie i kiedy jeśli można wiedzieć


pozdro
Yin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 98
Rejestracja: 22 września 2005, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Yin »

Witam!

Widzę ze organizacja spotkania ludzi z Katowic idzie jak po gruzie. Więc proponuje konkretnie - w najbliższa sobotę o godzinie 14.00 spotykamy się pod zegarem dworca PKP. Następnie idziemy postrzelać na ul.Raciborska. Mile widziana obecność kolegi Mongo, który odkrył tam miejsce do strzelania bo sam oprócz ogólnej lokalizacji mam o nim blade pojecie. :wink: W przypadku gdyby pogoda nie dopisała (deszcz, kataklizmy, itp itd :wink:) spotkanie przekładamy. Proszę zainteresowanych o potwierdzenie przyjścia.

Pozdrawiam Yin
Awatar użytkownika
Power
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1572
Rejestracja: 30 lipca 2004, 11:48
Tematy: 76
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Power »

NIe wiem kogo masz pod pojęciem " Z Katowic" :lol: , ale my strzelamy np. w niedziele (fakt, czasem w soboty) i aktualnie cały czas w Zabrzu Makoszowy.
Pozdro
Power
Dzień dobry po 10-ciu latach :) :one: :piwo:
Yin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 98
Rejestracja: 22 września 2005, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Yin »

Na myśli mam integracje ludzi, którzy sa „na miejscu”. W niemal każdym mieście ludzie się spotykają by wspólnie postrzelać, więc niech i Katowice nie będzie wyjątkiem :) Ludzie z okolic Katowic tez sa jak najbardziej mile widziani :D. Niech tylko się coś ruszy w kwestii ustalenia miejsca do strzelania, i terminów wspólnych spotkań.

Pozdrawiam
Andreas
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1301
Rejestracja: 22 listopada 2002, 06:23
Tematy: 98
Lokalizacja: Chorzów
Grupa: RIP

Post autor: Andreas »

Integruj, a my strzelający od dawna cenimy sobie warunki naszego strzelania. Dlatego cieszy nas strzelnica w Zabrzu Makoszowych, bo tam jest porządnie, czysto, jest 100 m i jest bardzo bezpiecznie, a i dojazd autostradą z Katowic jest wygodny, jak po sznurku.
Strzelnica w Makoszowych została odkryta przez nas niedawno (dzięki MC :!:), ale doceniliśmy natychmiast jej zalety i póki co, póki istnieje, będzie się cieszyć naszym uznaniem. Za tą strzelnicą, po prostu, głosujemy nogami :P
Andreas
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”