STRZELNICA - dla wiatrówek/ASG/łuczników (OPOLSKIE)

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

rangers
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 03 lipca 2012, 21:12
Tematy: 0
Lokalizacja: Opole
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

STRZELNICA - dla wiatrówek/ASG/łuczników (OPOLSKIE)

Post autor: rangers »

Witam

W imieniu klubu zapraszam strzelców pneumatycznych - ASG - łuczników zainteresowanych bezpłatnym dostępem do strzelnic bojowych (dla broni palnej) do kontaktu z naszym klubem - pasjonatopole@gmail.com lub stary adres stowarzyszenie-pasjonat@o2.pl

www: http://pasjonat.wix.com/xxxx

Nie interesuje mnie komercyjne udostępnienie obiektu - oferta adresowana jest do trzeźwo myślących i tak samo zachowujących się w kontakcie z bronią osób strzelających z pneumatyka, ASG czy łuku.

Nasz klub średnio raz w miesiącu korzysta z dużych (powierzchniowo) strzelnic dla broni palnej, ponieważ nasza aktywność nie stoi na przeszkodzie aby za naszymi plecami na obiekcie strzelali także posiadacze innych urządzeń strzelających zapraszamy zainteresowanych do kontaktu mailowego: w tytule proszę wpisać PNEUMATYK / ASG / ŁUK a w treści imię i nazwisko (maile anonimowe kasuję).

Zainteresowanych dopisze do książki mailowej klubu i od tej chwili będziecie otrzymywać zaproszenia na strzelnice na których gościmy, przy pierwszym wejściu z nami na strzelnicę wymagamy okazanie dokumentu osobistego - każdorazowo wpisujecie się na listę uczestników pikniku klubowego i tyle, nasze pikniki/zawody to wypady rodzinne

My strzelamy z broni palnej i grillujemy - dla zainteresowanych udostępniamy teren strzelnicy, który nie wykorzystujemy i strefę grillową - każdy sprząta po sobie

Strzelamy na obiektach w: Głubczycach i Strzelcach Opolskich - nad kolejnymi pracujemy

Kilka lat temu stworzyłem post dot strzelnic na naszym terenie " Strzelnice - województwo opolskie " i przeprowadziłem 3 edycje zawodów strzeleckich dla strzelców ASG w konwencji strzelań dynamicznych IPSC - niestety przez ostatnie lata nic nie zmieniło się na lepsze na naszym terenie.

Mam świadomość że strzelanie z pneumatyka nie wymaga korzystania ze strzelnic bojowych - jeśli ktoś chciałby spędzić czas w naszym gronie to będzie nam miło, że spotkamy kogoś kto w taki a nie inny sposób spędza czas wolny a przez to doskonali swoje hobby.
rangers
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 03 lipca 2012, 21:12
Tematy: 0
Lokalizacja: Opole
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: STRZELNICA - dla wiatrówek/ASG/łuczników (OPOLSKIE)

Post autor: rangers »

strzelnica w Ozimku dostępna bez opłat dla osób parających się ASG / pneumatykiem / łukiem - zainteresowanych proszę o kontakt. Uzbrojeni mogą korzystać na zasadach obowiązujących w klubie dzierżawiącym strzelnicę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”