Problem z ***.

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Daniel82
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2010, 13:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Podbeskidzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Problem z ***.

Post autor: Daniel82 »

Witam.
Sprawa wygląda następująco 25.05.2013 postanowiłem ,że skuszę się na hw 90k 5,5 mm. Z wiadomych względów(czyt.cena) oraz z racji tego ,że zazwyczaj większych problemów(pomijając czas realizacji niektórych zamówień) z ak hobby nie było, tam też kupiłem.Część kwoty na raty część do przelewu.Decyzję dostałem od razu i 3 dni później pieniądze były u Państwa Kliszewskich na koncie.Zostałem poinformowany ,że będzie trzeba czekać...byłem jednak na to przygotowany.Niestety nie doczekałem się sprzętu do dnia dzisiejszego a nie wiem czy nie będzie też problemu ze zwrotem gotówki bo pani Anna robi jakieś dziwne problemy.Między czasie nie dość ,że słaby kontakt telefoniczny to jeszcze gdy pytałem czy i kiedy będzie coś wiadomo odnośnie karabinka dostawałem odpowiedzi typu "Nie jeszcze nie.Pozdrawiam Anna Kliszewska".Dziś miarka się przebrała.W piątek dzwoniłem i umówiłem się z panią Anną,że w poniedziałek da mi znać co i jak bo miała poszukać zamawianego przeze mnie karabinka u jakiegoś innego dostawcy(?).Jestem elastyczny wiec mówię ok., nie ma problemu.I co?!oczywiście dziś zero, żadnego telefonu.Udało mi się dodzwonić dziś po 19, pytam co i jak oczywiście śpiewka ,ze przed chwilą dostała wiadomość ,że niestety nie da się załatwić tego karabinka...jajca normalnie.No to ja na to ,że chcę kasę tą która wpłacił bank i tą co przelałem a Pani Anna na to ,że się nie da:).Poprosiłem o rozmowę z panem Andrzejem Kliszewskim jakby nie było właścicielem i wydaje mi się bardziej konkretną osobą dostałem odpowiedz ,że go nie ma i kontakt jest teraz niemożliwy.Tak czy inaczej stanęło na tym ,że zażądałem natychmiastowego zwrotu pieniędzy.Wysłałem dane do przelewu i zobaczymy co dalej.Jak będą problemy choć mam nadzieję,że nie to zgłaszam sprawę wiadomo gdzie.

Długo się zastanawiałem czy pisać i poruszać ten problem tutaj uznałem jednak ,że trzeba bo dawno nie byłem tak potraktowany przez sprzedawcę jak w wyżej wymienionym przypadku .Jutro minie miesiąc a sprzętu nie ma ,niepotrzebne nerwy ,oczekiwanie echh jednym słowem lipa.
ps. Jutro dam znać czy wszystko ok.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maario
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 577
Rejestracja: 06 listopada 2011, 13:18
Tematy: 0
Lokalizacja: racibórz(śląsk)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: maario »

Karabinka nie ma a raty do spłaty tak.
Przerwa w strzelaniu.
Daniel82
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2010, 13:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Podbeskidzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Daniel82 »

No dokładnie bodajże 5 lipca mam pierwszą.
Awatar użytkownika
maario
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 577
Rejestracja: 06 listopada 2011, 13:18
Tematy: 0
Lokalizacja: racibórz(śląsk)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: maario »

*** to nie jest pierwszy lepszy sklep,dokonywałem zakupów u Andrzeja i nigdy nie miałem problemów.
Przerwa w strzelaniu.
Daniel82
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2010, 13:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Podbeskidzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Daniel82 »

Dlatego miedzy innymi z tego względu postanowiłem,że zakupię karabinek w ***. Widzisz jak wyszło...lipa.Nie chodzi mi tylko o to ,że go jeszcze nie ma bo ja rozumiem różnie bywa okres urlopowy itd.Wystarczy napisać ,zapewnić być po prostu SŁOWNYM. Powiem Ci tak z czasem ja jako klient zacząłem się czuć jak natręt który się czegoś nieswojego domaga i dla świętego spokoju dostaje od czasu do czasu zbywające odpowiedzi.Tak to wygląda niestety w moim przypadku.
Awatar użytkownika
jacek_gda
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 250
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 22:08
Tematy: 14
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

***

Post autor: jacek_gda »

Kontakt z *** faktycznie nigdy do łatwych nie należał, dowiedzieć się można tego z dość obszernych relacji użytkowników porozrzucanych po różnych wątkach. Można również doczytać się, że kosztem niższej ceny jest między innymi dłuższy okres oczekiwania od tego który byśmy oczekiwali no i czasami problemy z egzekwowania gwarancji :-)... w terminie którego byśmy sobie życzyli. Nie mniej jednak nie spotkamy wpisu który świadczymy o tym, że AK kogoś oszukał i zwłaszcza na kasę. Na swojego ARa czekałem blisko 2 m-ce, i pomimo faktu z ograniczonym kontaktem, wiatrówka dotarła. Tak to już jest z *** i nie sądzę żeby miało się zmienić. Albo się z tym godziny albo nie. Niestety. Szkoda, że tak to działa i w niższej cenie mamy również adekwatną do ceny obsługę.
Awatar użytkownika
mario8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 30 września 2009, 20:14
Tematy: 0
Lokalizacja: Zduńska Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario8 »

"11.Zamówiony towar jest wysyłany w ciągu dziesięciu dni roboczych (od daty wpłynięcia przelewu) na adres podany w zamówieniu - w szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu."

Trafiłeś na szczególne przypadki .

Współczuje
Awatar użytkownika
Leszek Willi Do
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1693
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:51
Tematy: 29
Lokalizacja: Chojnice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Leszek Willi Do »

Po pierwszym zakupie parę lat temu i bardzo nie miłej obsłudze w tym sklepie , skreśliłem *** z listy dobrych sklepów. Widzę ,że nic się nie zmieniło. Walcz o swoje i nie odpuszczaj. Może faktycznie interwencja odpowiednich " organelli" coś tu pomoże.
będzie lepiej
Awatar użytkownika
tommi.rybnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 775
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 09:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Rybnik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: tommi.rybnik »

z tego co sie orientuje, to nie ma mozliwości żeby pieniądzę wysłane do sklepu przez bank trafiły nawet po Twoim ządaniu do Ciebie do rączki, podobnie z karta płatniczą, jeśli się żda zwrotu to następuję to w ten sam sposób, zatem na konto.
zastanowił bym się czy nie zawiadomoć banku o tym fakcie, a napewno odwiedził bym prawnika, chocby żeby napisac pismo do sprzedawcy.
i mniejszy kaliber tym przyjemniejsze strzelanie
www.mks-lok.rybnik.pl/
Awatar użytkownika
szatyn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 320
Rejestracja: 17 maja 2010, 22:36
Tematy: 12
Lokalizacja: Świerklaniec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szatyn »

Nie wiem jak robią w innych sklepach, ale tam gdzie pracuje nigdy nie odważyłbym się podpisać rat na coś czego nie mam fizycznie na sklepie.
Ale z tego co wiem klient ma bodajże 30 dni na rezygnacje z rat.
S400 4.5 + Delta Optical 6-24X50
Aselkon MX10 5.5 + jakieś Hawke
Awatar użytkownika
Precess
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 309
Rejestracja: 07 września 2008, 14:39
Tematy: 29
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Precess »

Niedawno opisywałem swoje przygody z *** tutaj. Podzielam Twoje rozczarowanie Danielu.

Swoją drogą, to od dawna nie widziałem nowych postów Andrzeja Kliszewskiego tu na forum.
Awatar użytkownika
mario8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 30 września 2009, 20:14
Tematy: 0
Lokalizacja: Zduńska Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario8 »

A może Kolego udaj się do UOKiK i tam Ci powiedzą co dalej robić w takiej sprawie .
Awatar użytkownika
4,51
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 289
Rejestracja: 12 lutego 2011, 19:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 4,51 »

Hmmmm... UOKiK??? Czemu nie ale nie wiem czy skórka jest warta wyprawki :?:
Tu już chyba wystarczy? Przy tak niszowym rynku bo w sumie Pan Andrzej nie wciska chińskiego wynalazku to powinno załatwić sprawę. Sam nie raz korzystałem z oferty Ak-hobby i nie było problemów. Jedynie w karabinkiem ale tu wiedziałem, że muszę poczekać.
Nie to , że bronię kogokolwiek ale...... zawsze mogą przytrafić się problemy a to zdrowotne a to życiowe itd itp
LG400+SS FWB602+BL5
Daniel82
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2010, 13:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Podbeskidzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Daniel82 »

Panowie dzięki za zainteresowanie.Sprawa została zakończona po prostu dostałem wpłacone wcześniej pieniądze na konto.Kredyt?! cóż będę spłacał bo zamierzam karabinek zakupić gdzie indziej i tak wyszedłem na tym wszystkim jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.Teraz nie dość ,że trzeba spłacać raty to jeszcze muszę dołożyć do hw90k bo jak wiadomo cena oscyluje w ok. 1900zł...czysty zysk.Do tego między czasie zakupiłem już pompkę BETO MP-035 oraz zamówiłem przejściówkę do gas-ram (to udało się odkręcić ale też głupio mi było).Tak się zraziłem ,że teraz nie wiem gdzie zakupić szczególnie ,że w niektórych uznanych sklepach jest na zamówienie.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2013, 20:17 przez Daniel82, łącznie zmieniany 1 raz.
Dale
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: Dale »

Kup używaną AA S400 :) Zaoszczędzisz na tańszej optyce, dołożysz do butli. Ale jak będziesz miał szczęście, w 2000 się zmieścisz. No i pcp jest łatwiejsze do opanowania :)
To tak "pół żartem" - a poważnie, fajnie że się udało zakończyć sprawę. Dobrze że kasa nie wróciła na rachunek z jakiego przyszła, bo tak wiele sklepów robi - wtedy jeszcze raty byś odkręcał.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”