Problem z ***.

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

Mamutowicz pisze:Nie wiem ilu ludzi zatrudnia ***, ale sądząc po ich cenach - niewielu..
Jeśli się nie mylę to zero osób zatrudnionych, działalnością zajmuje się z żoną po godzinach pracy, czasem może brakować sił i chęci :( . Jak kogoś zatrudnią to nie będą te ceny takie jak dzisiaj, trzeba będzie zarobić na dodatkowe podatki, ubezpieczenia....
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1736
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 0
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mirek123 »

Żle Ci wychodzi
Mamutowicz pisze: Poza tym w dalszym ciągu stanowią konkurencję dla wielu sprzedawców.. teraz tak zerknąłem, i wychodzi mi, że takie HW97 + Tuning u Hogana mają taniej niż "łysy" karabinek gdziekolwiek indziej
http://www.***.pl/index.php?a=opis&k=&id=18

http://strzelectwo.kimla.de/index.php?sprezyna,135

Co do Radecka to dziwne bo ja załatwiłem sprawę w 3 dni z przelewem i wysyłką a ostatnio nawet w K/S Rado wrzucał chrona

Ogólnie to szkoda po prostu ,że tak jest bo jednak ofertę Andrzej ma całkiem niezłą
FEG GPM-01
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

Cześć Mirek, widzisz: jeden sklepik i drugi są prowadzone w ten sam sposób (wysyłkowo, bez specjalnych lokali i zatrudnionej załogi) i dlatego ceny mogą być podobne. W sklepach stacjonarnych już te ceny się odpowiednio różnią , co nie znaczy że wszyscy muszą kupować u tego czy tamtego, każdy sam decyduje.
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1736
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 0
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mirek123 »

Siema Wiesław

Ja wszystko rozumiem i jak pisałem wcześniej chodzi o słaby kontakt .U Hexera też zamawiam jakieś po pierdółki i też czekam 2 albo 4 tyg ale na każde PW mam odpowiedź i wiem na czym stoję i się mniej wkur...
:) i tylko o to tu chodzi jak dla mnie
FEG GPM-01
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

Mirku, też tak bym to widział jak bym miał kłopoty z komunikacją (ja nie miałem takich problemów u Andrzeja ani u Bogdana), ja się tylko odniosłem co do ceny, że w takiej rodzinnej firmie można zejść z ceny ;laughing: . Reszta za i przeciw to sprawa klientów co wolą.
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

RSoldier pisze:W sumie to wypadałoby aby ktoś z AK Hobby zajął stanowisko w sprawie powyższych postów. Nie wierzę, że tego nie czytają. Nie ma co chować głowy w piasek bo sytuacja wygląda mało ciekawie. Myślę, że jeśli są OK wypowiedzą się w tym wątku.
Witam Wszystkich !!!

Może wielu to naprawdę zdziwi, ale naprawdę nie czytam Forum - wchodzę tu raz na kilka miesiecy - wcześniejsze wydarzenia na Forum mocno mnie do tego zniechęciły, z braku czasu (a i przyznaję chęci) rzadko strzelam, a nie chciałem wypowiadać sie jedynie z punktu widzenia sprzedawcy - zresztą o tym jakim jestem sprzedawcą świadczą posty w tym watku.

Obecnie z uwagi na obowiazki rodzinne czasu będzie zapewne jeszcze mniej, z uwagi na charakter prowadzonej działalności, pracę zawodową i małe dzieci zapewne będzie jeszcze trudniej podołać z wszystkim na poziomie jakiego byście wszyscy oczekiwali, nie sądzę zatem by poprawie uległ np. czas oczekiwania, spadkowi uległy ceny i inne takie, jednak jedno mogę obiecać - to, ze od 1 czerwca na KAŻDEGO bez wyjątku maila odpowiedź zostanie udzielona max. w przeciągu 24 godzin. Z góry jednak przepraszam za ich lakonicznośc

Z poważaniem
Andrzej Kliszewski

Ps. Setki mam od ręki ale S :P
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
Awatar użytkownika
vox
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5097
Rejestracja: 08 marca 2009, 23:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: vox »

Uważam, że powyższa informacja wyczerpuje na chwilę obecną temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
slawol75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 316
Rejestracja: 19 lipca 2009, 10:49
Tematy: 7
Lokalizacja: WSST Strzelec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Andrzej Kliszewski pisze: Witam Wszystkich !!!

Może wielu to naprawdę zdziwi, ale naprawdę nie czytam Forum - wchodzę tu raz na kilka miesiecy
Wcale mnie to nie dziwi, gdyby było inaczej, nie byłoby tematu 8-) Ale każdy jest kowalem własnego losu...Szkoda że tak beznadziejnie prowadzicie swój rodzinny interes. Po treści tego wątku można mieć wrażenie, że jest on wam kulą u nogi. Ale zawsze można to zmienić :-D Drogi są dwie, albo zamknąć i zająć się dziećmi, albo zacząć traktować poważnie klienta. Wystarczy niewiele, choćby stały rzetelny kontakt - nie lakoniczny, to nic nie zmieni. A klient jest coraz bardziej wymagający niestety....Może teraz ,,jakoś" to jest, ale jak pojawi się cenowa konkurencja to może być krucho. Bo w sieci nic nie ginie:

https://www.google.pl/search?client=ubu ... GH8QfBn4Fg

i może odbić się czkawką.

ps. mimo że nie jestem zadowolony do końca z obsługi zrobiłem kolejne małe zakupy (wiem że będę czekał, jestem przygotowany na to). Ale jeśli konkurencja zaoferuje ten sam produkt w cenie nawet o 10% więcej, i będzie uczciwa i rzetelna kupię tam 8-) Ostatnio miałem kontakt z militaria i kolter. Kontakt na zupełnie innym poziomie.

Ale zawsze jest czas na zmiany, czego życzę
pozdrawiam
zawsze środkiem krzyża :-D
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Z całą pewnością ma Pan racje - z punktu widzenia handlu i ekonomii ma Pan swiętą racje - nie u mnie -owszem ponoć po drugim dziecku człowiek poważnieje - mi brakuje do tego dzień dwa, góra tydzień. Tak czy tak jest to oferta dla tych co chca uchciwie, ale najtaniej, ale za to długo,albo gdzie indziej. Obiekcii Nachubodonora nie rozumiem bo w to nie wierzę - nie było według mnie czegoś takiego !!

Co do ceny HW-97K u Hexera to mogę jedynie zapewnic, że każdy kto się na to powoła gołe HW-97K dostanie taniej niż u niego - bo filozofa zobowiązuje a żyje się już nie dla siebie a dla innych.
Z poważaniem
Andrzej Kliszewski

Przypomnę
2. Na Forum niedopuszczalne jest:

k) Cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2014, 09:58 przez Andrzej Kliszewski, łącznie zmieniany 2 razy.
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
Nabuchodonozor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 23:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Ściana Wschodnia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Nabuchodonozor »

Andrzej Kliszewski pisze:Obiekcii Nachubodonora nie rozumiem bo w to nie wierzę - nie było według mnie czegoś takiego !!
Co jak co, ale to już jest kłamstwo i bezczelność!! Szkoda, że minęło od tamtego zakupu tyle czasu (jakieś 2-3 lata) bo bym się mógł posiłkować paragonami i zdjęciami. Zamówiłem części do Weihrauchów (uszczelki, sprężyny i tego typu rzeczy) a dostałem nie dość że zlepek zupełnie innych części to jeszcze do innych modeli karabinków!! Moje próby skontaktowania się i wyjaśnienia sytuacji spełzły na niczym. Odpowiedzi na e-maile zero, a telefonu ode mnie nikt przez kilka dni nie odbierał. Gdy zadzwoniłem z innego numeru to okazało się nagle że jednak da się go odebrać ale "Pan Andrzej jest akurat z psem na spacerze" i to by było na tyle, gdyż nikt go więcej już nie odebrał. Po miesiącu prób sobie odpuściłem.

Gdyby Pan miał chociaż odrobinę honoru to mógłby przynajmniej przemilczeć tę kwestię a nie palić głupa i zaprzeczać temu co faktycznie miało miejsce.
Z mojej strony koniec, bo widzę, że nie ma z kim rozmawiać.

Pozdrawiam ozięble
Awatar użytkownika
duber
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8461
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
Tematy: 40
Lokalizacja: Lubuskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: duber »

Więc i ja swoje trzy grosze napiszę
Swoje HW 100 kupiłem u Andrzeja wszystko przebiegło ok.
Różne dodatki także w AK kupowałem i nie było problemu
Kilka tyg temu kupiłem z kumplem HW 77 też nie było problemu
Zawsze był odbiór osobisty ponieważ blisko siebie mieszkamy
Andrzej czy żona nigdy nie robili problemu z ugadaniem się odbioru
Czy to wieczorem czy popołudniu zawsze się zgadaliśmy
Fakt czasem na meila dłużej czekałem ale wszystko w granicach rozsądku..
Gdybym coś miał kupować z stajni HW to i tak wybrałbym AK z ciut dłuższy czekaniem ale taniej..
308,223,22lr,9x19,9x18,12/70,
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Nabuchodonozor pisze:
Andrzej Kliszewski pisze:Obiekcii Nachubodonora nie rozumiem bo w to nie wierzę - nie było według mnie czegoś takiego !!
Co jak co, ale to już jest kłamstwo i bezczelność!! Szkoda, że minęło od tamtego zakupu tyle czasu (jakieś 2-3 lata) bo bym się mógł posiłkować paragonami i zdjęciami. Zamówiłem części do Weihrauchów (uszczelki, sprężyny i tego typu rzeczy) a dostałem nie dość że zlepek zupełnie innych części to jeszcze do innych modeli karabinków!! Moje próby skontaktowania się i wyjaśnienia sytuacji spełzły na niczym. Odpowiedzi na e-maile zero, a telefonu ode mnie nikt przez kilka dni nie odbierał. Gdy zadzwoniłem z innego numeru to okazało się nagle że jednak da się go odebrać ale "Pan Andrzej jest akurat z psem na spacerze" i to by było na tyle, gdyż nikt go więcej już nie odebrał. Po miesiącu prób sobie odpuściłem.

Gdyby Pan miał chociaż odrobinę honoru to mógłby przynajmniej przemilczeć tę kwestię a nie palić głupa i zaprzeczać temu co faktycznie miało miejsce.
Z mojej strony koniec, bo widzę, że nie ma z kim rozmawiać.

Pozdrawiam ozięble
Kłamstwo nic więcej !!! Przy takich drobiazgach prędzej wysłałbym nawet na swój koszt drobiazgi (ba nieraz cały karabinek- kto mnie zna ten wie) niż narażał się na utratę twarzy za pierdooły, a teraz można pisać, że niie można się niczym posiłkować - pomówienia to wspaniała rzecz - obrzuć błotem może przylgnie - to zwykłe chamstwo bez podawania konkretnych dowodów - nic więcej.

W tej sytuacji bez poważania
Andrzej Kliszewski

Ps. Sprawy takie są do wyjaśnienia co najmniej 5 lat wstecz - proponuję zgłoszenie sie do właściwych organów i służb - ja posiadam całą dokumentację i korespondencję z tego okresu - zgodnie z prawem !
Andrzej Kliszewski
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
waldek hw-40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 20 listopada 2007, 13:30
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Problem z ***

Post autor: waldek hw-40 »

Witam. Paragon zakupu tej nieszczęsnej lunety dostałem dopiero po wysłaniu pisemnego żądania (zgodnie z radą prawnika), a to kosztowało. Nie można było załatwić tego wcześniej? A może "podpadłem" i miała to być kara. Pan Kliszewski uaktywnił się na forum, czyżby dlatego że spadła sprzedaż?
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić, co do sprzedaży to rozczaruję Pana - nie spadła i jest zaskakująco stabilna, tak czy tak racje mieli Ci, którzy pisali, że nieważne czy piszę czy nie piszę na Forum będzie źle.

Z poważaniem
Andrzej Kliszewski
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
waldek hw-40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 20 listopada 2007, 13:30
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Problem z ***

Post autor: waldek hw-40 »

To bardzo dobrze że pisze Pan na forum. Kontakt z klientem i właściwe załatwienie reklamacji jest sprawą równie ważną jak realizacja zamówienia, a co do sprzedaży - spadnie. Nie będę u Pana więcej kupował.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”