UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Fosiarz
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 lutego 2013, 10:57
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Post autor: Fosiarz »

Chciałbym ostrzec wszystkich przed robieniem jakichkolwiek interesów z kol. "Miki" (Maciej B.) prowadzącym serwis wiatrówek pod nazwą "Serwis Wiarus" - Błonie pod Warszawą.
Ów gość ma stronę www na której oferuje usługi i gotowe części tuningowe m. in. do QB, Crosman i innych Co2, PCA, PCP. Na różnych forach można znaleźć posty sprzed jakiegoś czasu polecające jego działalność.
I właśnie tym zachęcony jakiś czas temu napisałem do niego na GG z prośbą o dostępność i cenę regulatora sprężyny zbijaka do Crosmana 2240 który Oferuje jak sam pisze na swojej stronie www "od ręki" - wtedy potwierdził. No to myślę super. Więc zadzwoniłem, mówię co i jak a on bym wysłał na e-maila zamówienie. Tak zrobiłem, podałem wszystkie dane i czekam.
Mija dobrych kilka dni i cisza. Więc znowu dzwonię a on że regulator który niby jest "od ręki" będzie miał za tydzień bo odbiera z anodowania. No dobra, cholera, trudno, poczekam. Mija tydzień i kolejnych parę dni - znowu cisza, żadnych wiadomości, żadnej przesyłki. Dzwonię z pytaniem co się dzieje, a on że coś ma problemy ze zdrowiem. Ok, bywa to kiedy coś będzie wiadomo - odp. że "za kilka dni". No to znowu dzwonię za te kilka dni i odpowiedź że wyśle bez problemu "w środę" czyli za kolejnych kilka dni. Pytam : "czy na pewno", odpowiedź : "tak na pewno". Mineły od tego czasu 2 tygodnie i nic, ani jakiejkolwiek informacji, ani przesyłki - nic. Szlag mnie trafił, machnąłem ręką bo w ten sposób zmarnowałem miesiąc czasu.

Tak więc radzę wszystkim dać sobie spokój z tym człowiekiem. Szkoda czasu i nerwów. Są różne sytuacje w życiu - rozumiem - ale ten gość jest niepoważny, nic
nie informuje, nie odpisuje na e-maile i SMS a jak już się ktoś do niego dodzwoni to ze stoickim spokojem kłamie prosto w oczy i zwodzi.
Całe Szczęście że coś mnie tknęło i od początku poprosiłem o wysyłkę za pobraniem (nic nie wpłacałem). Już później znalazłem na jakimś forum
relację kogoś kto mu wpłacił i wysłał wiatrówkę na robotę. Pół roku nie mógł się doprosić o sprzęt z powrotem i nie wiem czy w ogóle go odzyskał.

W obecnej sytuacji i przy takim podejściu niech pan B. lepiej weźmie się w garść albo zamyka interes i zajmie czy innym.

W końcu tą część co chciałem kupiłem w sklepie u innego "tunera" Crosmanów w UK. Przesyłka bezproblemowo doszła z Anglii po dokładnie 7 dniach od zamówienia.

Zaznaczam też iż w tej całej historii nie ma jakiś osobistych konfliktów, ukrytych faktów i tym podobnych rzeczy z mojej strony. Po prostu byłem
zwykłym klientem "z ulicy" nie mającym nic wcześniej wspólnego z firmą pana B.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów !
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Moje QB leciało do niego 3 razy i za każdym razem wracało niesprwne. Było to jakieś dwa lata temu. W końcu wziąłem sprawę we własne ręce i zaczęło działać jak trzeba. Gość nierzetelny.
Awatar użytkownika
KRZYFAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 686
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: KRZYFAR »

Jeśli dobrze pamiętam to raz zapomniał odesłać ci korka :)
Dźwiedź z maczetą
Obrazek
Nie denerwuj się. Komórki nerwowe się nie regenerują, a amunicję zawsze można dokupić.
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Wysłał karabinek z niepasujacym korkiem
romek679
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 15 lutego 2017, 19:58
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Post autor: romek679 »

Potwierdzam opinię przedmówcy. Pan Maciek to mało poważna firma. Na tzw tuning czekałem 2 tygodnie, po czym po rozebraniu wiatrówki przeraziłem się jak zobaczyłem co Szanowny Pan zrobił . Jeżeli CNC , jak to jest w opisie firmy polega na wiertarce, tokarce z niekalibrowanymi szczękami, pilniku tarniku. To ja dziękuję.... a raczej bardzo nie polecam. Pozostawione zostały zadziory kaleczące o ringi, otwory dolotowe zostały zrobione bez ... dokładności a nawet tak jak wiertło pociągnęło i tak zostało z zadziorami :(. Mosiężny element w zaworze strzałowym został potraktowany pilnikiem zdzierakiem i pozostał niecentryczny, pod sprężynę zbijaka zostały podłożone dwa oringi które to .... niestety zostały pokonane przez sprężynę , więc po co? Chińska uszczelka transportująca ciśnienie do lufy pozostałe bez zmian ...,. więc po co tuning otworów dolotowych???? Poza tym umówiłem się na kupno od rzeczonego Pana Maćka kartusza, przetoczki i dodatkowego korka . Po pięciu tygodniach dzwonienia i dzwodzenia odpuściłem. Odradzam usługi Pana Maćka zwłaszcza, że w rozmowie telefonicznej powiedział, że nie ma czasu iść na pocztę... a ja jeździłem osobiście do Błonia, więc nie jestem osamotniony w matactwach...
Gilliand
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 73
Rejestracja: 23 grudnia 2013, 10:29
Tematy: 0
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Post autor: Gilliand »

Niestety za późno znalazłem ten wątek i też wysłałem wiatrówkę do Wiarusa... Przedmówca miał szczęście, bo jeśli czekał na tuning 2 tygodnie to najwyraźniej został potraktowany ekspresowo - ja swojej wiatrówki nie widzę już trzeci miesiąc :angry:
snest
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 21 października 2016, 12:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Post autor: snest »

Ja swojej nie widzialem od kwietnia ( czyli 6 miesiecy) a od dwóch miesiecy nie odbierał telefonów. W końcu pomogła wizyta w domu i postraszenie Policja. W końcu wiatrówke odzyskałem...
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 585
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na niesolidną firmę !!! SERWIS WIARUS

Post autor: Januszpelle »

Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”