Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Zmiany w punktacji HFT?

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Zmiany w punktacji HFT?

Postautor: Januszpelle » 2019-03-13, 21:48

Krzysiek69 pisze:
Spidi! pisze: jak ktoś ma wątpliwości to niech obserwuje figurki z boku przez lornetkę

Kiedyś wpadłem na ten pomysł, ale nie uzyskałem zgody organizatora. Uzasanienia nie usłyszałem więc do dzisiaj nie wiem dlaczego.

Jeśli miałbym szansę podpatrywania przez lornetkę, to widziałbym jak i ile znosi wiatr. Musiałby to robić sędzia niestrzelający na każdym stanowisku.
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

Awatar użytkownika
Spidi!
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Spidi! » 2019-03-13, 22:31

Fakt, nie pomyślałem w ten sposób :052: masz Janusz rację, czyli pozostaje czujne ucho.
Tak czy inaczej, to czy słychać czy nie słychać nie jest argumentem do przejścia na 0-1.
Jak już pisałem frajdą u zaczynających zabawę jest trafiać chociaż za 1 niż frustrujące zero a nowego narybku jakby z roku na rok mniej.

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette
Grupa: Moderator silhouette

Postautor: Artkor » 2019-03-22, 08:25

Krauser pisze:Kiedy zaczynałem moją przygodę z HFT na torze było 50 celów i punktacja 3-1-0.......................................
................................................Zatem zagłosowałem za pozostawieniem 2-1-0. Chętnie wróciłbym do 3-1-0. :-D
Obowiązkiem kolegów w grupie jest obserwowanie celu, który jest w danej chwili ostrzeliwany i całego przedpola dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom i osobom postronnym. I to jest najważniejsze.

Wpadłem poczytać forum po kilku latach niestrzelania a tu "niekończąca się opowieść". Mam nadzieję że wygra głos rozsądku (czyt. Krausera). :)
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :)

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”