Zakupy z eGun

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

luksus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 19 sierpnia 2018, 20:45
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Zakupy z eGun

Post autor: luksus »

Witam kolegów,
Mam pytanie do osób kupujących na eGun. Czy przytrafiły się Wam problemy z przesyłka karabinka z Niemiec do Polski - mowa o matchowej wiatrówce. Sprzedawcy na ogół oferują wysyłkę DHL-em. Jak wygląda przejście przez Urząd Celny - wszak większość paczek jest prześwietlana. Czy robią z tym jakieś problemy, czy uznają, że jest to sprzęt sportowy i po ponownym spakowaniu przesyłają do nabywcy?
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 177
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy z eGun

Post autor: irek_39 »

Kupowałem w Niemczech wiatrówki i nie było problemów. Czas dostawy wyniósł u mnie ok. 4-5 dni (DHL).
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2018, 21:05 przez irek_39, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 615
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 20
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy z eGun

Post autor: Łysy »

Problemów z przesyłkami nie ma jeśli sprzedawca zaznaczył, że jest możliwa wysyłka na terenie Unii.
Zależnie od tego w jakim terenie Niemiec kupisz przesyłka przeważnie dochodzi w ciągu tygodnia. Należy jednak zwrócić uwagę na pojawiające się ogłoszenia z niska ceną od osób które założyły konta niedawno. Znam przypadki oszustw na egunie gdzie koledzy stracili kilka stówek euro. Niestety śmiem twierdzić, że te nieuczciwe konta są założone przez naszych krajan gdyż zasada oszustwa podobna jest do tych ogłoszeń na o..ie.
Zakup od osoby z egun z kontem np: rocznym i chociaż kilkoma komentarzami jest raczej pewnym zakupem i raczej sprzęt będzie taki jak w opisie.
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
luksus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 19 sierpnia 2018, 20:45
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy z eGun

Post autor: luksus »

Dziękuję serdecznie za pomoc:)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”