Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Zaginiona/skradziona paczka z LG300xt

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

onet12
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Zaginiona/skradziona paczka z LG300xt

Postautor: onet12 » 2018-06-23, 21:12

Zadzwon w poniedziałek do WER wawa Tel 1: 22 548-13-91 Tel 2: 22 548-13-20 i spytaj co sie dzieje, mogła sie gdzies zawieruszyc, albo maja taki przemiał, ze nie nadazają, ew moze znowu strajkuja :583:

Jezeli miała byc na środe, to nalezy ci sie odszkodowanie. Ja za paczke 48 z opoznieniem dostawałem 50pln rekompensaty, tak ze nie zapomnij sie upomniec o swoje, bedzie pare browców na otarcie łez :piwo:

pawel992

Postautor: pawel992 » 2018-06-23, 21:20

Wielkie dzięki za namiary, będę działał :piwo:
Feinwerkbau 65
Feinwerkbau 601

hilary22

Postautor: hilary22 » 2018-06-24, 06:06

Niestety WER Warszawa to najgorsza sortownia poczty, nie mają ludzi bo płacą jak na poczcie w Pcimiu a dla warszawy to nie starczy na bilety MPK . Moja paczka spędziła na WER Warszawa dokładnie 9 dni zanim łaskawie wyekspediowali ją dalej także się nie martw dojdzie do ciebie na pewno ale z opóżnieniem zależnym jaki jest powód czy brak ludzi czy strajki które zdarzają się tam dość często.
Ps: A i telefony nic nie dadzą, oleją cię, maja takich pewnie kilka set dziennie. Co do reklamacji to jak najbardziej ci się należy i złóż ją na swojej poczcie, na stówę coś tam dostaniesz. Zależne to jest jaka paczka.
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 06:09 przez hilary22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pmaverick

Postautor: Pmaverick » 2018-06-24, 11:54

Czekac, reklamacje sklada nadawca po uplywie deklarowanego czasu doreczenia dla danego typu przesylki.
Walther Dominator + SS 10x42

Awatar użytkownika
ArturR

Postautor: ArturR » 2018-06-24, 12:26

Poczta Polska.....raczej Polscy Partacze.
Ostatnio po raz kolejny przekonałem się, że ten ociężały beton nadaje się co najwyżej do pchania karuzeli.

Przykład jeden z wielu: w czwartek 14 czerwca kolega Leszek MI-6 wysłał mi z Gdańska do Poznania paczkę Pocztą Polską w opcji Express 24, bo chciał by przesyłka dotarła przed weekendem w piątek.
W trackingu wyszło że paczka dotarła w piątek rano do WER, ale...w Zabrzu. Tam chyba dopiero zorientowali się że dali ciała, i odesłali do WER Poznań.
Do mnie paczka dotarła dopiero w poniedziałek 18 czerwca.
Na miejscu Leszka od PP zażądał bym zwrotów kosztów przesyłki i grubego zadośćuczynienia. Sorry ale jak ktoś nie potrafi wywiązać się z zobowiązań to niech traci.
Leszek zapłacił 46zł za przesyłkę by dotarła w ciągu doby, a nie czterech.

Dlatego ja już nie korzystam z Poczty Polskiej. Są szybsze i tańsze firmy. W DPD każda paczka nadana do 20.00 dociera do adresata na drugi dzień rano, bez żadnych dopłat i taniej niż w PP.
W ubiegłym tygodniu przesyłka z Niemiec dotarła do mnie DHL-em w dwa dni!
Można sprawnie i mądrze działać ? Można, tylko trzeba mieć odpowiednio kreatywny i z prawdziwego zdarzenia Zarząd, a nie chłopków roztropków "z metra ciętych".

pawel992

Postautor: pawel992 » 2018-06-26, 16:07

Paczka dotarła w poniedziałek.
Czy nadawca będzie składał reklamację, nie wiem.
Wiem, że ja z PP będę korzystał, tylko z musu.
Dzięki i pozdrawiam :516:
Feinwerkbau 65
Feinwerkbau 601

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”