Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Gdzie strzelacie w Katowicach?

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Bartchie
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Gdzie strzelacie w Katowicach?

Postautor: Bartchie » 2018-06-13, 23:00

Witam drodzy Panowie.

Przepraszam że tak odkopuję temat ale nie mołem znaleźć "świeższych" informacji co do tego czy ktoś jeszcze spotyka się w Katowicach w miejscach wyznaczonych w temacie?
Szykuje się do zakupu Hatsana 135QE Vortex i tak pomyślałem, jestem z Katowic więc czemu by się nie spotkać z kimś i nie porozmawiać, pomacać ( nie ludzi tylko różne wiatrówki ) bo może się okaże że powinienem zmienić model który planuję kupić.
Aha no i co naważniejsze, jak w końcu kupię to chciałbym strzelać w tych miejscach, tylko muszę się upewnić że nadal tam jest bezpiecznie a tu w temacie nic od połowy 2006 roku.

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”