REGULAMIN DZIAŁU ZAWODY

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Posty: 2268
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura

REGULAMIN DZIAŁU ZAWODY

Post autor: mrpgxx »

W celu ułatwienia użytkownikom poruszania się po informacjach o zawodach wprowadza się sformalizowane zasady dodawania informacji o zawodach i innych imprezach strzeleckich. W tym celu zmienia się jednocześnie struktura działu "Zawody, imprezy, zloty, spotkania", która od pierwszych dni stycznia 2017 będzie funkcjonować jako "Tablica ogłoszeń". Jednocześnie dla wszystkich uczestników zawodów zostanie utworzone dedykowane podforum "Dyskusje o zawodach", w którym do każdego ogłoszenia będzie tworzony temat dyskusyjny dla wszystkich chętnych. Celem wprowadzonej zmiany jest uporządkowanie działu oraz stworzenie zawodnikom komfortu w wyszukiwaniu informacji o zawodach (chcemy aby wszystkie informacje były dla nich dostępne w jednym miejscu bez konieczności biegania po czasem kilkunastu stronach tematu celem wyszukania np. zmiany harmonogramu czy jakiejkolwiek innej mniej lub bardziej istotnej modyfikacji ogłoszenia).

1. Każda impreza mająca swoją datę to oddzielny wątek (ogłoszenie). Tzn. że każde zawody będące w cyklu mają mieć swój nowy wątek (ogłoszenie), przypisany do daty danego wydarzenia.

2. Temat zakładanego wątku (ogłoszenia) powinien wyglądać następująco:

[DATA] "Nazwa zawodów", "miejscowość"

np.

[29.03.2017] Mistrzostwa Śląska, Katowice

3. Tematu wątku (ogłoszenia) nie piszemy kapitalikami (czyli wyłącznie dużymi literami), ale zgodnie z zasadami polskiej pisowni.

4. Autor każdego ogłoszenia może je w dowolnej chwili modyfikować (tzn. dodawać nowe informacje czy edytować już istniejące). Dodawanie kolejnych wiadomości poniżej ogłoszenia jest wyłączone (mogą je dodawać jedynie moderatorzy np. na prośbę autora ogłoszenia lub z własnej inicjatywy - patrz pkt 9 regulaminu).

5. Do każdego ogłoszenia autor może założyć nowy wątek dyskusyjny w podforum "Dyskusje o zawodach". Następnie wątek dyskusyjny należy "podlinkować" na sam koniec ogłoszenia poprzez zmodyfikowanie tekstu swojego ogłoszenia.

6. Autor ogłoszenia po zakończeniu zawodów jest zobowiązany do zmodyfikowania tekstu ogłoszenia poprzez dodanie na końcu ogłoszenia wyników (np. w postaci odnośnika).

7. Ogłoszenia w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu zawodów będą przenoszone do podforum "Archiwum" (brak możliwości ich dalszej modyfikacji przez autora).

8. Struktura tematów na "Tablicy ogłoszeń" jest następująca:

TEMATY OGŁOSZONE:
a) ogłoszenia dotyczące całościowo ogólnopolskich pucharów (np. Puchar PFTA, Puchar Zimowy)
b) „Karty kontroli toru i kalkulatory”
c) „Kalendarz strzelecki”
d) ogłoszenia dotyczące całościowo wszystkich klubowych pucharów (np. Puchar WKFT, Puchar Hunterów etc.)

TEMATY PRZYKLEJONE
a) ogłoszenia dotyczące bardzo ważnych pojedynczych zawodów (np. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata)

ZWYKŁE TEMATY:
a) wszystkie aktualne ogłoszenia pojedynczych zawodów

9. Moderatorzy mogą w osobnych postach pod ogłoszeniem dodawać dodatkowe informacje dotyczące np. odnośnika do wątku dyskusyjnego dot. zawodów, wyników i innych informacji, które uznają za istotne (lub na prośbę autora ogłoszenia).

UWAGA - niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 1.01.2017r.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2016, 12:28 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther Dominator + BN
www.strzelcy.info
www.pfta.pl

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Tablica ogłoszeń - zawody, imprezy, zloty, spotkania”