Strzelanie we Wrocławiu

Moderator: Moderatorzy CP

Krissmax
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 35
Rejestracja: 19 sierpnia 2010, 11:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Strzelanie we Wrocławiu

Post autor: Krissmax »

We Wrocławiu miała powstać kryta strzelnica czarnoprochowa, jak wiadomo plan spalił na panewce... no sama strzelnica podobno nawet jest odremontowana ale nie działa (chyba, że coś się zmieniło). Słyszałem, że bardzo przyjazna strzelnica jest w Oławie.
Piszę ponieważ pomyślałem, że wielu z nas może mieć problem z dostępem do czarnego prochu. Dlatego można by było zorganizować grupowe strzelanie np. w Oleśnicy w taki sposób aby mogli postrzelać także ci, którzy nie mają "chwilowo" czarnego prochu pozatym byłaby to dobra okazja aby poznać się.
Jeżeli oczywiście organizujecie już takie wspólne strzelania/zawody piszcie w komentarzach informacje na ten temat ja jestem zainteresowany a powiem szczerze, że nie znam tutaj nikogo z wrocławskich dymiarzy :-/ nie jestem także na bieżąco z wydarzeniami jakie organizujecie. Wiem jedynie, o tych zawodach:
<<Jak zawsze - w ostatnią sobotę czerwca, 25.06.2016 - serdecznie zapraszamy do Wrocławia na XVIII Strzelanie o Trofeum Złotego Niedźwiadka i jednocześnie rundę Pucharu Polski.
Zawody z delegatem technicznym, zgłoszone w kalendarzu PZSS.
Szczegóły podamy w późniejszym terminie.>>
darjerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelanie we Wrocławiu

Post autor: darjerz »

Zapraszam do śledzenia naszego kalendarza wydarzeń na stronie http://www.strzelcy.wroclaw.pl
I być może jakiś symboliczny proch się znajdzie na miejscu ;P. Najbliższe nasze dymienie 15.05, na Olimpijskim ale ilość miejsc jest ograniczona kto pierwszy się zapisze ten lepszy!
Miałem uk ale mi się spalił z chałupą :(
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strzelec Wrocław”