Spotkanie zalozycielskie.

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
wavi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 638
Rejestracja: 13 czerwca 2004, 13:57
Tematy: 51
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Spotkanie zalozycielskie.

Post autor: wavi »

Witam
Dziś miało miejsce spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Strzelcy Wrocławia.
Został opracowany statut stowarzyszenia, wybrany zarząd i komisja rewizyjna.
Papiery z spotkania zostaną złożone w urzędach i czekamy na rejestrację.

Dalsze wiadomości będę sukcesywnie podawał.

Napiszę jedno .
Powoli małymi kroczkami , może uda się zdziałać to by we Wrocławiu , można było sobie spokojnie , bez łaski i płacenia jak za zboże , postrzelać, samemu jak i wraz z całą rodziną .
By broń czarno prochowa nie była traktowana jak persona non grata .

Pozdrawiam
Bartosz-wavi
Nie życz zdrowia , życz szczęścia
Na Titanicu wszyscy byli zdrowi. ( S Tym )
ndv
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 14 lutego 2004, 16:07
Tematy: 7
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkanie zalozycielskie.

Post autor: ndv »

Dobra wiadomość!

Ciągnie mnie w stronę CP a dzięki temu siła przyciągania się zwiększa :-D
darjerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkanie zalozycielskie.

Post autor: darjerz »

W dniu 04.04.2016r wpisano do Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszenie STRZELCY WROCŁAWIA pod nr KRS 0000611043.
Jeśli ktoś jest zainteresowany dymieniem z czarnego prochu (i nie tylko) we Wrocławiu polecam śledzenie kalendarza imprez stowarzyszenia: KALENDARZ Każdy chętny do aktywnego wspierania i uczestnictwa w naszych działaniach jest mile widziany. Pamiętajcie, że ilość stanowisk na strzelnicach jest ograniczona, jest na sporo wiec .... kto pierwszy ten lepszy (*ostatni ciężko było dopchać się na oś, więc niestety będziemy.... reglamentować miejsca i ilość osób) Jak wiecie we Wrocławiu ze strzelnicami szału nie ma, więc jeśli ktoś ma pomysł jak pozyskać jakiś obiekt ... zapraszamy. Im nas więcej tym lepiej.
Miałem uk ale mi się spalił z chałupą :(
Kopacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 19:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkanie zalozycielskie.

Post autor: Kopacz »

Witam Wrocławskich Strzelców. Od dłuższego czasu interesuje mnie broń CP. Staram się dużo czytać różnych materiałów na ten temat, ale nic nie zastąpi kontaktu z żywymi ludźmi. Powstanie tej grupy jest chyba dobrą okazją. Teraz moje prośbopytanie :wink: Czy jak w niedzielę 17 IV będę ze swoją Panią na Olimpijskim, to znajdzie się jakiś mentor, który wprowadzi nas w towarzystwo i różne tajniki związane ze strzelectwem? Zaznaczam, że będziemy bardzo upierdliwi, będziemy się pętać i podchodzić, by zobaczyć jak najwięcej, zamęczać naiwnymi pytaniami itp. Jak by użytkownicy odpowiedzieli na nasze pytania pomogło by to nam podjąć decyzję o kupnie pierwszej pukawki - takiej dla początkującego , by w damskiej dłoni także dobrze leżała. Mam już pewne typy, ale pośpiech jest złym doradcą, lepiej poradzić się osób doświadczonych. Czy ktoś z Was się nami zaopiekuje w niedzielę na strzelnicy? Proszę o odpowiedź na Forum lub na nr 606 820 786. Wszelkim ludziom dobrej woli " thank you from the mountain" Stach :516:
darjerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkanie zalozycielskie.

Post autor: darjerz »

Zadzwoń lub napisz maila Namiary na nas i zarezerwuj miejsce. Zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże, wytłumaczy, zademonstruje doradzi.
Miałem uk ale mi się spalił z chałupą :(
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strzelec Wrocław”