Czarny proch Złoty Stok

Moderator: Moderatorzy CP

Shokunin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 06 listopada 2017, 22:41
Tematy: 7
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Czarny proch Złoty Stok

Post autor: Shokunin »

Miałem przyjemność wypróbować nowy czarny proch ze Złotego Stoku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż na początku miałem pewne obawy. Do tej pory strzelałem ze szwajcara i też było OK, ale teraz uważam, że ten nasz, polski, jest o wiele lepszy.
Przy tej samej dawce miałem wrażenie, że lepiej się strzela, czego dowodem są wyniki na tarczy. Odkąd strzelam z CP są to najlepsze wyniki od roku. Nie chcę się tutaj za bardzo chwalić, ale jestem dobrym strzelcem i bardzo rzadko schodzę poza czarne pole, ale ZS jeszcze bardziej polepszył moje wyniki. Naprawdę, postarali się. Mam nadzieję, że utrzymają ten poziom produkcji, żeby nie trzeba było zmieniać dostawcy.
Rewolwer Remington New Army 44 Uberti Inox 8"
torti
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 20:37
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch Złoty Stok

Post autor: torti »

Shokunin pisze:Miałem przyjemność wypróbować nowy czarny proch ze Złotego Stoku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż na początku miałem pewne obawy. Do tej pory strzelałem ze szwajcara i też było OK, ale teraz uważam, że ten nasz, polski, jest o wiele lepszy.
A ja uważam zupełnie przeciwnie.
Karabin Sharps 45-70, proch ZS4, 7gn. podsypki CH2, 67 Grein ZS4 - prędkość pocisku 1120-1150 fps.
Ten sam pocisk, 57 Grein CH4 - prędkość pocisku 1350 fps.
Przepaść. Mit o 8-10% słabszym ZS jest mitem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strzelec Wrocław”