Puchar Air Benchrest - VI eliminacja 29-11-2015

Informacje dotyczące zawodów.

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
tommylee
Moderator globalny
Moderator globalny
Posty: 1759
Rejestracja: 2007-05-13, 10:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Moderatorzy globalni
Status: Offline

Puchar Air Benchrest - VI eliminacja 29-11-2015

Postautor: tommylee » 2015-11-12, 09:11

Cześć,

W imieniu Opole Team LOK oraz Bractwa Strzeleckiego w Głogówku serdecznie zapraszamy na VI zawody z cyklu Pucharu Air Benchrest 2015.
Zawody zostaną rozegrane w dniu 29-11-2015 na strzelnicy w Głogówku (48-250) przy ulicy ul. Winiary 1.

Zjazd z A4 od strony Katowic.
Zjazd z A4 od strony Wrocławia przez Dobrą.
Zjazd z A4 od strony Krapkowic przez Dobrą - najkrótsza trasa dojazdu do Głogówka.


Zawody będą rozgrywane z podziałem na trzy klasy:
- do 10J,
- do 17J,
- OPEN (dowolny kaliber i energia).

Cel: tarcza strzelecka 5136 B firmy Krüger.
Obrazek



Zasady punktacji.
Jeżeli przestrzelina dotyka linii koła liczona jest jako wyższa wartość, natomiast jeżeli między przestrzeliną a linią koła jest pusta przestrzeń liczona jest jako niższa wartość.
Każdy cel składa się z 25 punktowanych kwadratów.
Maksymalna ilość strzałów oddanych do tarcz ocenianych wynosi 25.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia w jednej serii wynosi 250 – 25X’s.

Jeżeli pierwszy strzał uderzy w strefę punktową, zawodnik musi niezwłocznie powiadomić sędziego (przed oddaniem kolejnego strzału) który odnotuje go jako nieważny. Będzie to jedyny unieważniony strzał podczas strzelania serii.

W przypadku pojawienia się więcej jak jednej przestrzeliny w ocenianym polu, liczymy je jako zero.

Do przestrzelin liczymy tylko i wyłącznie obręb samego otworu.

Obrazek


3. Ilość strzałów ocenianych i czas:
Do wyniku końcowego liczy się 25 strzałów z dwóch serii. Razem 50 strzałów.
Wygrywa strzelec z najwyższą sumą punktów.
W przypadku remisu punktowego wygrywa strzelec który miał najwięcej „X’s”.

Czas na 1 serię (przygotowanie na stanowisku, strzały próbne i 25 ocenianych) 25 minut.
Po strzeleniu jednej serii następuje zmiana zawodników.

UWAGA: W przypadku większej ilości przestrzelin niż jedna w polu ocenianym, dane pole będzie liczone jako zero.

4. Dystans:
- karabinki do 10J - 25 m,
- karabinki do 17J - 50 m,
- karabinki w klasie „OPEN” –limitowe i FAC (dowolnym kalibrze o dowolnej energii), boczny zapłon tylko w kalibrze 0.22 – 50m.

5. Pozycja strzelecka:
Dowolna.
Wolno używać dowolnych podpórek i stojaków stabilizujących karabinek i innych udogodnień. :) :) :)

6. Magazynki:
Dopuszcza się użycia wkładki jednostrzałowej lub magazynka.

Koszt udziału w zawodach:
Jedna konkurencja: 30 PLN.
Dwie konkurencje: 50 PLN.
Trzy konkurencje: 60 PLN.


Wpłata w dniu zawodów.
W koszty jest wliczone jedzenie.


Harmonogram:
9:00 Odprawa
9:30 Rozpoczęcie strzelania pierwszej serii. Następne serie w odstępach 30 minutowych.
W trakcie trwania zawodów będzie dokonywany pomiar energii wystrzeliwanego śrutu.
15:00 Planowane zakończenie zawodów i podliczenie wyników.
15:30 Ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów.

UWAGA!!!
W związku z przepustowością strzelnicy maksymalna ilość osobo-startów dla wszystkich klas wynosi 45.
Liczy się kolejność zgłoszeń w formularzu.
Przewidujemy też listę rezerwową w przypadku wykruszenia się zawodników z listy podstawowej nie mniej jednak proszę świadomie podjąć decyzję o zapisaniu się na zawody.


Zapisy tylko poprzez formularz zgłoszeniowy osobny dla każdej z klas.


LISTA ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH W KLASIE DO 10J

LISTA ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH W KLASIE DO 17J

LISTA ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH W KLASIE OPEN

Dla tych którzy nie wiedzą informuję, że strzelnica w Głogówku jest zadaszona.
W przypadku złej pogody nikt nie zmoknie.
:-D :-D :)

Dyskusję na temat Pucharu Air Benchrest prowadzimy TUTAJ.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kilka dodatkowych ustaleń:
1) Rozegrane zostaną 5 serii (czyli 2 x 17J, 2 x 10J i 1 x OPEN ).
2) Na pawilonie strzeleckim przebywają tylko zawodnicy aktualnie strzelający i sędzia.
3) Na zawodach obecny będzie delegat techniczny Kolegium Sędziów PZSS (komunikat z zawodów)



W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub PW.
air.benchrest@gmail.com

Pozdrawiamy i zapraszamy.
Tomek :-)
Pozdrawiam
Tomek :-)


app.php/rules


Awatar użytkownika
tommylee
Moderator globalny
Moderator globalny
Posty: 1759
Rejestracja: 2007-05-13, 10:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Moderatorzy globalni
Status: Offline

Re: Puchar Air Benchrest - VI eliminacja 29-11-2015

Postautor: tommylee » 2015-11-25, 09:22

Cześć,

Jutro zamykamy listy startowe.
Zapraszam do zapisów :-D

::::::::::::::

Poniżej wstępny podział.
Ewentualne uwagi proszę przesyłać na PW lub maila.

Zawodnik		Klasa

Seria - 1.
Cebula Gerard		10J
Mocha Weronika		10J
Gierat Krzysztof	10J
Wyszogrodzki Marcin	10J
Dutka Grzegorz		10J
Kłapkowski Rafał	10J
Tchórzewski Seweryn	10J
Wawrzyniak Michał	10J
Goryczka Janusz		10J


Seria - 2.
Brudz Mateusz		10J
Mocha Norbert		10J
Leśny Tomasz		10J
Dutka Michał		10J


Seria - 3.
Kłapkowski Rafał	17J
Cebula Gerard		17J
Mocha Norbert		17J
Wawrzyniak Michał	17J
Wyszogrodzki Marcin	17J
Dutka Grzegorz		17J
Figas Bartłomiej	17J
Tchórzewski Seweryn	17J
Kostelnik Mariusz	17J


Seria - 4.
Czarnowski Piotr	17J
Malurdy Tomasz		17J
Białek Józef		17J
Brudz Mateusz		17J
Mazur Grzegorz		17J
Smulski Rafał		17J
Szczepańczyk Wiesław	17J
Śliwa Tomasz		17J


Seria - 5.
Białek Józef		OPEN
Cebula Gerard		OPEN
Czarnowski Piotr	OPEN
Figas Bartłomiej	OPEN
Malurdy Tomasz		OPEN
Smulski Rafał		OPEN
Sobolewski Mariusz	OPEN
Wawrzyniak Michał	OPEN
Wyszogrodzki Marcin	OPEN


::::::::::::::;

Poniżej wyniki z dzisiejszych zawodów.
2015-11-29 Ranking.xlsx
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Tomek :-)


app.php/rules



Wróć do „Zawody Air Benchrest”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość