Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Moderator: Marin205

Schuetze
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 28 lipca 2014, 17:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Schuetze »

Zapraszamy od poniedziałku 25 czerwca w godz. 14-22 a w weekend'y 10-20.
Dwie doskonale oświetlone i wentylowane osie 25 m. Szeroki wybór atrakcyjnej broni długiej i krótkiej.
Komfortowa sala klubowa i konferencyjna. Dogodny dojazd z A2.
Zapraszamy do rezerwacji torów na: rezerwacja@u27.pl lub 888 491 333
Dodatkowe informacje na: http://www.u27.pl
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Wilek1 »

miło ze nowa strzelnica jest w okolicy (mam blisko! fajnie) i jaki ładny obiekt - trzeba sprawdzic po weekendzie :)

zapytam o informacje z www:

jak rozumiem sa dwie osie 25m (dlugosci nie podane), a czy (ewentualnie samemu jesli wogole) mozna potrzenowac dynamicznie ?

"organizujemy zawody (...) dynamiczne (...)" - mozna wiecej informacji ?

"niedozwolone uzyczanie broni" - to jak przyjde z żoną lub kumplem i zaplacimy obaj za oś/stanowisko to "gosc" moze strzelac tylkoz klubowej, a z mojej juz nie ?
(zakladam ze jak wszedzie wymagane i Prowadzącego mam)

czy przewidziane są abonamenty ? (50zl / 30min niezbyt tanio)
Awatar użytkownika
Popeye
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1878
Rejestracja: 27 listopada 2012, 10:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Hydrohoryzont
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Popeye »

A mnie nie zaskoczyła cena za wynajęcie stanowiska strzeleckiego natomiast zaintrygowała cena za amunicję 9mm.
Do pistoletu 2,60 a do pistoletu maszynowego już 3 zł.
Men mid-life crisis.
Lets spend some money :)

My Youtube chanel
Ceezz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 105
Rejestracja: 02 października 2017, 10:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Ceezz »

Wilek1 pisze: "niedozwolone uzyczanie broni" - to jak przyjde z żoną lub kumplem i zaplacimy obaj za oś/stanowisko to "gosc" moze strzelac tylkoz klubowej, a z mojej juz nie ?
No trochę denerwujące, ale spójrz na to jak na biznes, np. restaurację do której możesz przyjść ze swoim jedzeniem, ale już twoi goście mogą zamawiać tylko z karty ;)
Z drugiej strony, nie znam restauracji, która pobiera opłatę za siedzenie przy stoliku :D
Klurik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 135
Rejestracja: 16 lutego 2016, 15:38
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Klurik »

Pewnie, że biznes z tym strzelaniem z użyczonej broni. I każdy liczy po swojemu. Jedni pozwalają inni nie. Przyprowadziłem na ZKS kilka osób które strzelały z mojej broni i amunicji - klub nie zarobił kokosów. Z drugiej jednak strony jedna z tych osób jest na stażu kandydackim czyli de facto zostaje stałym klientem i parę groszy w klubie zostawi w perspektywie czasu.
“He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.” - Dr. Johnson
Awatar użytkownika
lasooch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 200
Rejestracja: 12 marca 2017, 14:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: lasooch »

Dziwna polityka firmy. Z reguły jak się otwiera coś nowego, to na dzień dobry są jakieś preferencyjne warunki, żeby zwabić nowych klientów. A tu patrząc w cennik - wręcz odwrotnie. Ceny raczej wygórowane, na prowincji wychodzi drożej, niż w centrum Warszawy, na strzelnicach o ugruntowanej pozycji... Ale może czymś to jest spowodowane? I pytam tu bez cienia złośliwości, jeśli macie "coś" za co faktycznie warto dopłacić, to napiszcie :-D Dziwi też różnica w cenie wynajęcia stanowiska, w zależności od tego jaką (własną) broń aktualnie użytkuję. Wynajęcie stanowiska 25m, z własną krótką bronią - 70zł/h, wynajęcie stanowiska 25m, z własną długą bronią - 90zł/h. Gdzie sens i logika?
ptaku_1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 15:05
Tematy: 16
Lokalizacja: Jablonna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: ptaku_1 »

Klient z długą bronią to zazwyczaj klient zamożniejszy, więc można go bardziej oskubać :-D
Paweł
Strzelam dla radochy, najlepiej do puszek :)
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Wilek1 »

Dlatego pytam o dynamike (gdybym szedl sam lub z innym posiadaczem broni), bo na 25m to juz sie wystrzelalem ;)

I o gosci i uzyczanie - gdybym szedl z kumplem na FSO czy ZKS (wystrzelamy ponad 100 kulek, łączny koszt ok. 100 zl) bo tu wyjdzie 350 zl za 2 osoby takie strzelanko. No i dojazd (mi pasuje ale ogolnie dalej od miasta).

Biznes nie biznes - to jednak wyznacznik czy sie tam idzie lub nie... kalkulacja jest prosta.
(mowie tu o kazdej drozszej strzelnicy z zakazem uzycznia broni znajomemu)
mrq
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 226
Rejestracja: 24 listopada 2017, 15:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: mrq »

Często korzystanie z osi karabinowej jest droższe. Kulochwyty się bardziej psują?
jacwawa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 24 listopada 2016, 21:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: jacwawa »

O to Koledzy z Ożarowa chcą chochlą a nie małą łyżeczką "zamiatać". Życzę powodzenia i zapraszam trzeźwo myślących Strzelców do Paprotni.
Strzelnica Cel (samochodem od Ożarowa chwila) . Zawsze bezstresowo (super Prowadzący, super Pani w recepcji) za 30 zł godzina a czasami i więcej (nikt tego nie liczy z sekundnikiem) dwie tarcze w cenie a jak weźmiesz trzy to też nie problem. I jak strzelasz osoby towarzyszące mogą zjeść pitzze albo zagrać w kręgle (oczywiście jak nie kręci ich strzelanie). Jeśli kręci to znajdą z pewnością pomocna dłoń żeby się zabawić i spróbować różnego rodzaju broni. Ale żeby nie było. Jestem tylko jednym z wielu użytkowników tej strzelnicy i moja opinia jest zupełnie obiektywna. Co do strzelnicy w Ożarowie może się mylę i w cenie tej godziny jest na przykład masaż tajski, dodatkowo. Nie przekreślam tej inicjatywy i nie wykluczam, że moje pierwsze wrażenie jest błędne. Czas pokaże.
Ps. Nie wiem, czy to rozropne robić taką reklamę strzelnicy Cel w Paprotni bo jak się ludzie dowiedzą to Właścicielowi może "uderzyć woda sodowa do głowy" (nie znam osobiście, ale tak pozdrawiam) nie mówiąc o tym, że jak się Strzelcy dowiedzą to już nie może nie być takiej kameralnej atmosfery jak dotychczas. Trudno, uważam, że my strzelcy jesteśmy jedną wielką rodziną i trzeba otstawić prywatę w celu propagowania taniego strzelectwa a nie robienia z tego elitarnego sportu. To zostawmy golfowi, tenisiowi ziemnemu... I innym. :-)
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2018, 20:33 przez jacwawa, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
kapera
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2442
Rejestracja: 16 listopada 2009, 21:29
Tematy: 98
Lokalizacja: Poraj k/Cz-wy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: kapera »

Z ciekawości przejrzałem ofertę , może to Warszawa i dlatego takie ceny . Sama oferta co do broni długiej i strzelaniu z niej na 25m to jakieś nieporozumienie . Ale nie powiem jedno mi się spodobało z tej oferty ,, duży i wygodny parking ,, :-D
„Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie” KŻR- LOK
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 537
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: KudrigY »

Nie wróżę powodzenia - taniej już postrzelać gdzieś w Wawie... Ale przynajmniej jasno piszą, że nie chcą ludzi z własnymi giwerami i z jednym lub większą liczbą znajomych...

Jasny komunikat, więc podobny jasny komunikat ode mnie - nigdy mnie ani moich pieniędzy nie zobaczą - często wychodzę postrzelać razem z dziewczyną, która też lubi kilka kulek posłać w kulochwyt, strzelając oczywiście z mojej broni :) A u nich się nie da... Może chociaż by dopuścili ludzi z prowadzącym/instruktorem...
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2018, 19:54 przez KudrigY, łącznie zmieniany 2 razy.
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
krissu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 179
Rejestracja: 11 lipca 2016, 14:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: krissu »

Ale to przecież normalne na krytej strzelnicy komercyjnej ;laughing: . Dla nich to biznes, każdy kto przyprowadzi znajomego i strzela z twojej broni, to dla nich stracona kasa z amunicji. Ci z własną bronią nie są mile widziani, "bo Ty wywalisz ze trzy pudełka amunicji, albo będziesz rąbał z długiej, a kulochwyt co ileś tam strzałów wymienić trzeba." Zajmiesz na godzinę tor za 50zł, a klient wystarczy że kupi 25szt ammo i już mają zarobek. A wystrzeli to w 15 minut.
Aaa, no i jeszcze tekst, że jak przyjdziesz z kimś to przekazujesz broń nieuprawnionej osobie i popełniasz wykroczenie. Serio takie teksty słyszałem.
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2018, 20:34 przez krissu, łącznie zmieniany 1 raz.
jacwawa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 24 listopada 2016, 21:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: jacwawa »

Kriss, dokładnie. Chyba prześwietliłeś Ich plan. Dodam jeszcze, że trzeba głośno o Tym "mówić" a właściwe otwarcie pisać, gdyż w innym przypadku to właściciele strzelnic będą nas "doić" bez umiaru. Niech tylko nie zapominaja, że Strzelcy to inteligentni ludzie, którzy badani są przez wielu specjalistów niczym dostaną uprawnienia do posiadania broni palnej. Agvo na Puławskiej otrzymało ode mnie już bana za podejście do użytkowników tej strzelnicy i po mojemu stracili dobre kilka tysięcy złotych, które mogli na mnie zarobić. Mam nadzieję, że strzelnica w Ożarowie nie zrobi tego samego błędu. Nie wiem jak Wy, ale ja jak płacę lubię być "dopieszczany". Mamy wszak kapitalizm a nie socjalizm, gdzie czułem, że wszyscy robią mi łaskę, gdy wydawaniem swoje ciężko zarobione pieniądze.
cedrus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 07 marca 2017, 21:55
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: cedrus »

Cieszyłem się na myśl o otwarciu strzelnicy po tej stronie Warszawy, ale po spojrzeniu na cennik zostaję przy ZKS, chociaż muszę przejechać prawie przez całe miasto. Tak jak ktoś już pisał - nie jest to miejsce dla osób z własną bronią, tylko klientów chcących postrzelać z broni obiektowej, grup zorganizowanych, itd.

Czekam jeszcze na otwarcie tej w Michałowicach, codziennie przejeżdżam koło niej w drodze do/z pracy i widać, że cały czas coś tam robią. No i 100m oś, też będzie fajną sprawą.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”