Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Moderator: Marin205

golabwaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 08 stycznia 2018, 16:22
Tematy: 1
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: golabwaw »

cedrus pisze: Jedyna rzecz jaka mi przeszkadzała to oświetlenie - dotychczas strzelałem głównie na otwartych strzelnicach i trochę mi to przeszkadzało. Podejrzewam, że muszę się do niego przyzwyczaić.
Można tam oświetlić każdy dystans z osobna 5, 10, 15, 20, 25. Oświetlenie jak na krytą strzelnicę jest ok (choć Magnusowi w Milanówku chyba nic nie dorówna).
s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: s1k0r3k »

Tak przeglądam spis zawodów i jedną negatywną rzecz widzę, ale do poprawy przez właściciela. Niestety podczas zawodów jest tylko 1 konkurencja ze strzelby. Trochę szkoda, bo sporo osób mając do wyboru strzelnicę gdzie mogliby wystrzelać 2 starty do licencji, skieruje wzrok w inną stronę. Prawdziwi strzelcy się skrzywią, ale spora liczba strzelców lubi, że tak powiem, rzadko ale intensywnie.
cedrus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 07 marca 2017, 21:55
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: cedrus »

Jak byłem 26.10 to strzelałem sp5, ale przy zapisach na recepcji powiedziano mi, że jest jeszcze jedna konkurencja ze strzelbą (nie pamiętam już jaka, bodajże sp10), tylko nie była ujęta w informacji o zawodach. Myślę, że trzeba się dowiadywać przed zawodami.

Jeśli chodzi o oświetlenie to bardziej miałem problem ze złapaniem ostrości na przyrządy celownicze, zarówno w kbks jak i pistolecie. Gdzie indziej się to nie zdarzało. Tylko to dość subiektywna opinia, może akurat taki dzień.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”