Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Moderator: Marin205

Awatar użytkownika
mehe_myhy_moho
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 29 listopada 2016, 21:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: mehe_myhy_moho »

SP5L pisze:Jestem ciekawy tych karnetów - jaki będzie koszt na cały rok ?
Na stronie strzelnicy jeszcze nic nie ma. :-D
Cytat z ichniego fejsbuczka :
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące karnetów. Na chwilę obecną dostępne są karnety 400 zł za 10h (oszczędność 100 zł) oraz 1000 zł za 30h (oszczędność 500 zł) Karnety obowiązują przez 12 miesięcy od chwili nabycia.
Pozdrawiamy serdecznie.
Strzelnica FSO


Wg mnie jedno z lepszych miejsc na strzelanie w Warszawie. Jedyny minus to tarczociągi które lubią się psuć. Poza tym same plusy i szczerze polecam!
Dino1984
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 760
Rejestracja: 05 czerwca 2008, 14:22
Tematy: 93
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: Dino1984 »

Fajny obiekt. Byłem, testowałem, polecam.
Jedyna wada to niezgodność dostępnej faktycznie broni z tym co pokazują na swojej stronie - wielu jednostek po prostu nie ma.

Ale poza tym - super, nareszcie można postrzelać wieczorem, po pracy.
.177, 22LR, 5,45x39, .223, 6,5x55 SE, .300BLK, .308, 7,62x54R, 30-06, 9x19, 44 Mag, 12 ga
KS Proelia
"Ubi concordia, ibi victoria"
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: AlphaStr »

mehe_myhy_moho pisze:
SP5L pisze:Jestem ciekawy tych karnetów - jaki będzie koszt na cały rok ?
Na stronie strzelnicy jeszcze nic nie ma. :-D
Cytat z ichniego fejsbuczka :
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące karnetów. Na chwilę obecną dostępne są karnety 400 zł za 10h (oszczędność 100 zł) oraz 1000 zł za 30h (oszczędność 500 zł) Karnety obowiązują przez 12 miesięcy od chwili nabycia.
Pozdrawiamy serdecznie.
Strzelnica FSO


Wg mnie jedno z lepszych miejsc na strzelanie w Warszawie. Jedyny minus to tarczociągi które lubią się psuć. Poza tym same plusy i szczerze polecam!
a to tego nie widziałem.
Trochę szkoda, że karnet 30h jest ograniczony 12 miesięcznym terminem ważności. Oczywiście rozumiem taką politykę firmy, ale w sytuacji, kiedy chciałbym postrzelać na fso tylko od czasu do czasu (zazwyczaj chodzę gdzie indziej), mogę nie zdążyć go wykorzystać. Gdyby nie to, raczej bym kupił.
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
Awatar użytkownika
SP5L
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 07 lutego 2017, 10:35
Tematy: 0
Lokalizacja: 07-306 BROK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: SP5L »

Może jak się rozkręci to jeszcze wejdą jakieś udogodnienia dla strzelców.
Ja bym miał dużo bliżej z Pragi Poł. niż do ZKS_u. :516:
Pozdrawiam Edek

Rewolwer New Army 1858 "Remington" INOX kal. 44 8 cali, Rewolwer PIETTA 1863 "Remington" POCKET kal. 31.
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: AlphaStr »

Jak się trochę odkują to planują zamkniętą oś 250m (nieźle) oraz killing house. To drugie będzie jednak drogie.
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: KG92RS »

AlphaStr pisze:Jak się trochę odkują to planują zamkniętą oś 250m (nieźle) oraz killing house. To drugie będzie jednak drogie.
Jakiś tydzień temu rozmawiałem z właścicielem -> wynajęli dodatkowe "1500 metrów hali" ALE NIE EKSCYTUJCIE SIĘ ZA BARDZO (jak ja na takie dictum): "KWADRATOWYCH" :)
Będzie kolejna oś 25 metrów z dziesięcioma stanowiskami.
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: AlphaStr »

nie dziwię się.
Takie osie mają największe branie a dotychczas mieli chyba tylko z 4 czy 5 torów 25m.
Dodatkowo mocno ich to ograniczało podczas zawodów.
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
Karkolomny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 104
Rejestracja: 09 lipca 2017, 13:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: Karkolomny »

Też przetestowałem i polecam. W godzinach przed zamknięciem pusto i komfortowo. Tarczociąg na osi 25 po przyciągnięciu tarczy często nie chce odjechać ale wystarczy mu "ręcznie" pomóc. No i trzeba chwile poczekać aż tarcza przestanie się bujać, po dojechaniu na miejsce... Ceny typowo komercyjne i nie ma co tu narzekać. Obsługa bardzo miła.
Delwin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 769
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 17:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: Delwin »

Byłem na zawodach i generalnie nieźle to wygląda - każda strzelnica to bonus, ale długie osie pod dachem w tak dogodnej lokalizacji to super sprawa. Jedna kwestia jednak, że krótka oś 25m musi czekać ze strzelaniem aż na sąsiedniej zmieni się tarcze. Nie wiem czy to tymczasowe czy nie, ale na pewno szkoda w ten sposób "blokować" ruch, zwłaszcza, że personel musi się komunikować na walkie -talkie i zawsze jest jakieś ryzyko...
Awatar użytkownika
Tato
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 13 lipca 2016, 18:03
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: Tato »

Walkie talkie odeszło w niebyt, teraz wszystkie osie od odizolowane i niezależne. FSO stwierdzam w sumie same plusy: długo czynna, bliski dojazd (ja akurat mieszkam 3 km stamtąd :) ) , 100m oś karabinowa, pod dachem, bardzo fajny właściciel i obsługa. To ostatnie szczególnie sobie cenię, sami wiecie jak jest na niektórych komercyjnych strzelnicach: przyjdziesz z kolega, chcesz użyczyć broń i od razu jest sapanie, bo wizja uciekających pieniążków. Tu mnie nigdy nic takiego nie spotkało. Co do cen, tak sa komerycjne: na Legii ze zniżka klubową na setce potzrelam za połowę ceny, ale jak koledzy napisali wyżej, czas, dojazd, benzyna, dach nad głową...
Sam nie wiem czy zachwalać czy nie: z jednej strony zaczniecie przyjeżdżać to zrobi się tłok, z drugiej jak nie zaczniecie przyjeżdżać to strzelnica upadnie... :wink: Nie no, żarty na bok, naprawdę polecam obiekt.
cunnilingus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 21 października 2017, 09:18
Tematy: 9
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: cunnilingus »

Troche szkoda, ze nie pozwalaja strzelac z broni krotkiej (np. rewolwer lufa 6") na osi dlugiej. Ponoc im klienci walili po suficie. Fajnie byloby sobie robic trening w konkurencji na 100yrd, jak za wielka woda.
5.56x45 : .380 Auto : 9x19 : 38 Spec : 357 Magnum : .45 ACP : 12/76
Awatar użytkownika
lewanek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 01 września 2016, 12:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: lewanek »

To i ja dorzucę pozytywną opinię. Z Rembertowem, który utknął w czasach PRL pod względem obsługi klienta i zasad tam panujących nawet nie będę porównywał. Obsługa przesympatyczna, rzeczowa i zawsze pomocna. Odbierają telefon i nigdy nie miałem problemu z rezerwacją toru (na AONie samo odebranie telefonu należy traktować w kategoriach wielkiego szczęścia). Ostatnio zabrakło niestety roweru na osi 100 m, który był nie lada udogodnieniem, mam nadzieję, że wróci :-D
Reasumując wpadajcie jak najliczniej, to może doczekamy się krytej osi 250m!
7,62x39 / 8x57 / 0.44 / 5,56x45 / .223 / 12/70 / 12/76 /
gungun
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 23 lipca 2017, 15:47
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Kryta 100 m w Warszawie - FSO

Post autor: gungun »

lewanek pisze:Ostatnio zabrakło niestety roweru na osi 100 m, który był nie lada udogodnieniem, mam nadzieję, że wróci :-D
Nie strzelałem na 100m ale oglądałem i pytałem o zmianę tarcz - teraz użyczają hulajnogi :)

BTW. lunetę mają jedną i Pani recepcjonistka sama mówiła, że kiepska. Warto być z własną.

Aby postrzelać typowo tarczowo - jako członek Z__ - wybieram klubową, ale jak coś więcej - będę klientem FSO. Dobrze mieć wybór :)

pzdr,
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”