Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Szczecin szukam klubu i chciałem się przedstawić :)

Moderator: Marin205

Zielony1980
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Szczecin szukam klubu i chciałem się przedstawić :)

Postautor: Zielony1980 » 2017-04-15, 23:53

Cześć,
Przepraszam że tworzę nowy post, ale chciałem prosić Was o radę :) Nazywam sie Grzesiek i niedawno przeprowadziłem się do Szczecina. Interesuję sie strzelectwem od jakiegoś czasu, ale wcześniej były to komercyjnej strzelnice w Krakowie. Aktualnie chciałbym bardziej zaangażować się w ten sport i znaleźć fajny klub w Szczecinie, gdzie mógłby szkolić się na klubowej broni, np. Ją wypożyczać na czas zajęć. Nie znam nikogo niestety jeszcze w Szczecinie kto mógłby pożyczać mi swoją, więc do czasu zdania patentu i licencji, muszę używać pozyczonej broni.
Zna może ktoś z Was klub do którego po zapisaniu mógłbym korzystać z broni klubowej do szkolenia i zawodów?

Z gory dziękuję i do zobaczenia na strzelnicy :)

dzwonek
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Online

Re: Szczecin szukam klubu i chciałem się przedstawić :)

Postautor: dzwonek » 2017-04-16, 00:38

Cześć

Google i trochę samodzielności: http://www.zzss.pl/1kluby.html potem np. http://www.gun24.pl/strzelec/
Do tego szukajka na forum.
Na szkoleniu przed patentem strzelasz tylko z klubowej. W skrócie - nie możesz "pożyczać od kogoś" chyba, że prowadzi strzelanie i jest instruktorem. Szczegóły w ustawach itp ;)
Powodzenia
Cień SP-01,G19.

Zielony1980
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Zielony1980 » 2017-04-16, 12:29

Tak wiem google ;) Czytałem ale tyle różnych informacji że wolałem się poradzić. Tak w ogóle to dziękuję za odpowiedz :) Coś wybiorę, chyba jednak ten Klub Strzelec, ale nabór mają tylko 2-razy w roku i kolejny jest w lipcu :( wiec bedę chyba strzelać prywatnie na Delve do tego czasu i z mojego czatnoptochowca czasem gdzieś na otwartej :D Jeśli ktoś ma jakieś rady chętnie poczytam jeszcz odnośnie rekomendowanych klubów :)
Dziękuję i pozdrawiam,
Grzesiek
Ostatnio zmieniony 2017-04-16, 12:31 przez Zielony1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marin205
Kontaktowanie:

Postautor: Marin205 » 2017-04-22, 15:57

Klubu niestety Ci nie polecę. Poszukaj strzelnicy do której miałbyś dobry dojazd i popytaj na strzelnicy. Ewentualnie porównaj warunki z jakąś zbliżoną lokalizacją.
Obrazek

tomazo

Postautor: tomazo » 2017-05-08, 11:51

Strzelnica STS w Starym Czarnowie.
www.sts.org.pl

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”