Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Moderator: Marin205

golabwaw
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Postautor: golabwaw » 2019-11-03, 16:33

cedrus pisze:Jedyna rzecz jaka mi przeszkadzała to oświetlenie - dotychczas strzelałem głównie na otwartych strzelnicach i trochę mi to przeszkadzało. Podejrzewam, że muszę się do niego przyzwyczaić.

Można tam oświetlić każdy dystans z osobna 5, 10, 15, 20, 25. Oświetlenie jak na krytą strzelnicę jest ok (choć Magnusowi w Milanówku chyba nic nie dorówna).

s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: s1k0r3k » 2019-11-03, 17:39

Tak przeglądam spis zawodów i jedną negatywną rzecz widzę, ale do poprawy przez właściciela. Niestety podczas zawodów jest tylko 1 konkurencja ze strzelby. Trochę szkoda, bo sporo osób mając do wyboru strzelnicę gdzie mogliby wystrzelać 2 starty do licencji, skieruje wzrok w inną stronę. Prawdziwi strzelcy się skrzywią, ale spora liczba strzelców lubi, że tak powiem, rzadko ale intensywnie.

cedrus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: cedrus » 2019-11-04, 07:36

Jak byłem 26.10 to strzelałem sp5, ale przy zapisach na recepcji powiedziano mi, że jest jeszcze jedna konkurencja ze strzelbą (nie pamiętam już jaka, bodajże sp10), tylko nie była ujęta w informacji o zawodach. Myślę, że trzeba się dowiadywać przed zawodami.

Jeśli chodzi o oświetlenie to bardziej miałem problem ze złapaniem ostrości na przyrządy celownicze, zarówno w kbks jak i pistolecie. Gdzie indziej się to nie zdarzało. Tylko to dość subiektywna opinia, może akurat taki dzień.

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”