Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Moderator: Marin205

analogowy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 27 października 2016, 23:07
Tematy: 0
Lokalizacja: 20 wiorst o Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: analogowy »

Potwierdzam relację @jacwawa
byłem raz, klimatyczna strzelnica
szkoda, że mam dość daleko
my wife yes, my dog maybe, my gun never
ciamcia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 129
Rejestracja: 11 lipca 2015, 14:28
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: ciamcia »

heh, ceny są dość zaporowe...
S400 MPR FT
Schuetze
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 28 lipca 2014, 17:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Schuetze »

lasooch pisze:...jeśli macie "coś" za co faktycznie warto dopłacić, to napiszcie...
Strzelnica U27 to nowa jakość wśród krytych strzelnic. Komfortowe wnętrza, doskonałe nowoczesne oświetlenie i estetyka. Wydajna nowatorska wentylacja w trosce o zdrowie naszych Gości i instruktorów. Zapraszamy, naprawdę warto.
Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1344
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 47
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Telesfor »

Czy z racji jak kolega napisał "nowatorskiej wydajnej wentylacji" czarnoprochowcy są mile widziani?
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2018, 08:56 przez Telesfor, łącznie zmieniany 1 raz.
Schuetze
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 28 lipca 2014, 17:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Schuetze »

W trosce o komfort pobytu wszystkich użytkowników na strzelnicy U27 nie odbywają się strzelania z broni czarnoprochowej.
Awatar użytkownika
Popeye
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1878
Rejestracja: 27 listopada 2012, 10:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Hydrohoryzont
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Popeye »

Czyli jednak niezbyt wydajna ta wentylacja skoro spuszczacie na drzewo czarnoprochowców , pomijam fakt, że na nich nie da się zarobić, bo nie kupują amunicji od strzelnicy :P
Men mid-life crisis.
Lets spend some money :)

My Youtube chanel
dm_fan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2018, 23:02
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: dm_fan »

Schuetze pisze:
lasooch pisze:...jeśli macie "coś" za co faktycznie warto dopłacić, to napiszcie...
Strzelnica U27 to nowa jakość wśród krytych strzelnic. Komfortowe wnętrza, doskonałe nowoczesne oświetlenie i estetyka. Wydajna nowatorska wentylacja w trosce o zdrowie naszych Gości i instruktorów. Zapraszamy, naprawdę warto.
Nie wiem nie byłem choć w chwili obecnej mam do was najblizej ale jak słyszę taką gadkę że super wentylacja, ze nowa jakość, że nowe standardy to domyslam się ze macie do zaoferowania to co inne strzelnice i nic ponad to, chcialem do was pojechać z ciekawości ale jak zobaczyłem ze u was godzina na torze to prawie stówka to mi szczęka opadła i spadłem z krzesła ;laughing: , wolalem pojechac 30 km na Rembertów - tam to jest wentylacja ! i 3x ni zsze ceny :568: . (a godzina na strzelnicy to jak pstrykniecie palcami mozna powiedziec ze rozgrzewka przed strzelaniem) :621:
Schuetze
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 28 lipca 2014, 17:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Schuetze »

Zapraszamy do nas do postrzelania w komfortowych warunkach, szczególnie, że na zewnątrz już zimno :wink: Dla osób odwiedzających nas po raz pierwszy mamy promocję "zapoznawczą" - 50% rabatu na wejście do końca roku.
Byłoby nam miło, gdybyśmy mogli Pana gościć.
andwal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 667
Rejestracja: 18 listopada 2018, 08:05
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: andwal »

Schuetze pisze:Zapraszamy do nas do postrzelania w komfortowych warunkach, szczególnie, że na zewnątrz już zimno :wink: Dla osób odwiedzających nas po raz pierwszy mamy promocję "zapoznawczą" - 50% rabatu na wejście do końca roku.
Byłoby nam miło, gdybyśmy mogli Pana gościć.
Wasze ceny za tor i amunicję to z kosmosu chyba ? Pogieło was trochę,możliwe że znajdą się "jelenie" do oskubania,pozdro z 3 city
Ramesses
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 421
Rejestracja: 03 listopada 2018, 21:45
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Ramesses »

Przy takich cenach za stanowisko to strzelajcie sobie tam sami. za 50 zeta na FSO strzelam dwa razy dłużej i g... ich obchodzi z czego . byle nie z armaty.
9x19/357mag/45ACP/.22 LR/223rem
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1184
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 10
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Mumin_ »

Ależ koledzy, nie jest tak źle. Przecież można wstąpić do ich klubu. Kosztuje to jedyne 450 zł wpisowego (plus, dla osób bez patentu, koszt trzech obowiązkowych szkoleń na ich strzelnicy) a następnie jedyne 470zł składki rocznej. I po wpłaceniu takich niewygórowanych przecież składek już można do woli korzystać ze strzelnicy... z rabatem 50% za stanowisko i 20% za amunicję ;laughing: :shock:
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2019, 13:27 przez Mumin_, łącznie zmieniany 1 raz.
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1338
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: Marin205 »

Panie i Panowie.

Być może nie każdemu odpowiadają ceny jakie zaoferował obiekt. Nic prostszego, wystarczy wybrać inną strzelnicę. Są strzelcy, którzy jednak doceniają obiekt Strzelnica U27 i dla nich cena jest adekwatna do usługi jaką otrzymują. Komfortowe warunki i jakość powietrza są bardzo istotne. Zawsze można znaleźć strzelnice w cenie np 115 zł za godzinę Strzelnica Walzel
Popeye pisze:Czyli jednak niezbyt wydajna ta wentylacja skoro spuszczacie na drzewo czarnoprochowców , ....
W nowoczesnych centralach wentylacyjnych zastosowane są filtry powietrza, które same z siebie są drogie w zakupie. Dodatkowo taki filtrów nie wyrzucamy tylko oddajemy je do utylizacji a jej koszt to około 100 zł za jeden filtr. Broń czarnoprochowa wytwarza bardziej toksyczne gazy niż współczesna amunicja. Nieregularność strzelań z broni CP będzie zmieniać resurs wymiany filtrów, ktoś musi to serwisować i w przypadku różnego poziomu zabrudzeń tych filtrów wzrosły by koszty serwisowania. Jestem w stanie uwierzyć, że zarządzający strzelnicą podjął decyzję w oparciu o troskę by zapewnić Klientom jak najlepszy komfort korzystania z obiektu.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2019, 11:46 przez Marin205, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
golabwaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 08 stycznia 2018, 16:22
Tematy: 1
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: golabwaw »

Od kilku tygodni jest możliwość rezerwacji on-line. Jest wtedy dużo taniej. Nie ms podziału na broń krótką czy długą. 28 zł za 30 minut. 21 za każde kolejne 30.
cedrus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 07 marca 2017, 21:55
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: cedrus »

Teraz cena jest do zaakceptowania. Byłem ostatnio na zawodach. Strzelało się bardzo przyjemnie, całkowity brak kolejek i atrakcyjna cena zawodów (30zł konkurencja z własną bronią). Dziwne, że tak mało osób uczestniczyło biorąc pod uwagę jakie kolejki są zawsze na ZKS-ie. Jak komuś zależy tylko na startach do licencji, to super sprawa.
Kolejne zawody już za tydzień i też zamierzam wpaść. Robią też różne kursy i szkolenia.

Jedyna rzecz jaka mi przeszkadzała to oświetlenie - dotychczas strzelałem głównie na otwartych strzelnicach i trochę mi to przeszkadzało. Podejrzewam, że muszę się do niego przyzwyczaić.
s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa strzelnica w Ożarowie k. W-wy już działa

Post autor: s1k0r3k »

Dzięki za info. Trzeba będzie sprawdzić na jakichś zbliżających się zawodach.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”