Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Moderatorzy: Dariusz DC, Navigare, montrala, Jka

wiesiekx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 28 listopada 2018, 18:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: wiesiekx »

Dzień Dobry
Czytam to forum już jakiś czas ale głosu nie zabieram.Do dzisiaj.Chciałem się zapytać wszystkich zainteresowanych tematem w jaki sposób chcą osiągnąć swój cel tj. korzystną nowelizację ustawy o broni lub utrzymania tego co jest jak nic w tym kierunku nie robią?
Dla mnie jest to dziwne że taka społeczność za dosłownie chwilę może przestać istnieć bo nikt nie raczy zorganizować najprostszej rzeczy czyli zwyczajnego protestu/ pikiety jak zwał tak zwał?Jednym słowem w Polsce nie ma posiadaczy broni i nikt ich nigdy nie "zauważy" bo nie chce im się zorganizować i poświęcić 1 dnia żeby przyjechać do warszawy i pochodzić w kółko przed sejmem i innym budynkiem.
KKL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 307
Rejestracja: 07 listopada 2012, 10:27
Tematy: 0
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: KKL »

Dobrze, że poświęciłeś te 15 minut na rejestrację na forum, by nam ten temat zajawić!
wiesiekx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 28 listopada 2018, 18:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: wiesiekx »

Założyłem ten temat bo nigdzie takiego nie znalazłem, po odzewie widzę że nikogo to nie interesuję więc będzie biada, jednego nie wprowadzili a już szykują nowe zaostrzenie.To forum nie jest jedyne więc jakbyśmy zorganizowali pikietę i jeden termin to na pewno zebrało by się kilka tysięcy osób.
Piotr_JG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 989
Rejestracja: 25 listopada 2003, 22:16
Tematy: 7
Lokalizacja: Jelenia Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: Piotr_JG »

No dobra, niech to ja będę tym uświadamiającym/nauczycielem bo inaczej będziesz nadal się kompromitował: POCZYTAJ SOBIE
Piotr
wiesiekx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 28 listopada 2018, 18:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: wiesiekx »

Nie wiem co dokładnie nazywasz kompromitacją?ten marsz z kilkoma osobami? czy to że nas przetrzymali kilka miesięcy aż entuzjazm opadnie i teraz nam dowalą?zobacz jak np. we Francji ludzie walczą o swoje, broń boże bym namawiał do rozrób bo by mnie zaraz polska demokracja dopadła, ale jakbyśmy kilka razy dali o sobie znać w postaci legalnych manifestacji to by inaczej na nas patrzono z racji tego żeśmy potencjalnym elektoratem.
FridayNightSpecial
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 281
Rejestracja: 17 maja 2017, 21:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: FridayNightSpecial »

Pamietaj ze z grubsza 50% ludzi jest przeciw broni.
Kazda baba z jaką rozmawiam mowi:
"Ale dzis?
Gdy ludzie sa tak znerwicowani.."
Dopiero gdy mowie ze bandyci juz maja bron i maja w d* prawo to do nich dociera.
Przyznaja mi racje ale to jeszcze nie znaczy ze pojda demonstrowac za prawem do broni.
Trzeba naciskac ale łudzenie się ze wygramy te wojne niewiele da.
IMAO nie wygramy. Przynajmniej poki nie bedzie prawdziwej wojny.
marcin_texas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 22 marca 2019, 01:48
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: marcin_texas »

czesc,
mieszkam od 30 lat w niemczech i niedlugo temu obudzilem sie pod czerwona flaga na reichstagu. postanowilem dzialac.

bylem tak bezczelny i zlozylem wniosek o bron do celu wlasnego bezpieczenstwa.
odmowili z odniesieniem do prawa o broni, chociaz im tlumaczylem, ze se moga tym d**e wytrzec bo ja mam prawo do obrony wlasnej.
no i zaczlo sie sadowanie, narazie czekam na termin w sadzie administracyjnym. pan ron z GRA moze potwierdzic.

namawiam do skargi.

w skrocie to tak wyglada
1. jesli prawo do obrony jest prawem czlowieka. to nie moze istniec prawo ograniczajace.
2. jesli bezpieczenstwo nie jest dobrem prawnym, to bezpieczenstwo publiczne nie jest wystarczajace, aby odbierac mi prawa chocby do swobody dzialania
3. jesli bezpieczenstwo publiczne jest jakims tam prawem, to jest tez moim prawem indywidualnym. mozna tylko rozwazac prawa rozne a nie te same prawo. w tym przypadku bylo by to rozliczanie, a rozliczanie jest zabronione. tu trzabe zauwazyc roznice miedzy rozwazaniem a rozliczaniem.

w polskiej ustawie nawet nie pisze czemu ona sluzy. niemiecka ustawa sluzy interesom bezpieczenstwa i porzadkowi publicznemu.

jeszcze musze powiedziec, ze na niemieckiej grupie fb Waffenlobby 99% aktywnych uczestnikow jest przeciw mnie. goebbelsowi wlasnie w tym momencie placzki z oczow leca.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: montrala »

Polska Konstytucja nie daje prawa do obrony życia. Konstytucja jedynie zobowiązuje Państwo do wprowadzenia prawnej ochrony życia. Zapisy kodeksu karnego penalizujące odebranie życia wyczerpują ten obowiązek. Obywatele Polski nie mają konstytucyjnego prawa ani państwo nie ma konstytucyjnego obowiązku do fizycznej ochrony życia.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
marcin_texas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 22 marca 2019, 01:48
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: marcin_texas »

wiec gdy panstwo nie ma obowiazku do ochrony zycia, to nie ma legitymowanego (przez konstytucje) celu tej oto ustawy o bron, ktora niepotrzebnie probuje chronic zycie i jednoczesnie ogranicza moja swobode.
to punkt 2 w moim poscie.
Awatar użytkownika
zbiszak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 286
Rejestracja: 11 września 2014, 12:42
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: zbiszak »

A po co podejmować działania, o których z góry wiadomo, że będą nieskuteczne (w najlepszym przypadku), albo efekt końcowy działań będzie odwrotny do zamierzonego?
Braterstwo, KS Amator
Awatar użytkownika
b4s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 01 sierpnia 2017, 18:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chcecie dobrą ustawę?Dlaczego nic nie robicie?

Post autor: b4s »

Niektórzy coś próbują robić, przykładowa akcja z wykop.pl.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Legislacja o broni”