zaproś posła na strzelnicę

Moderatorzy: Dariusz DC, Navigare, montrala, Jka

Awatar użytkownika
kozichwost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 592
Rejestracja: 18 listopada 2006, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Tarnobrzega
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

zaproś posła na strzelnicę

Post autor: kozichwost »

Patrząc na to co się dzieje wśród rządzących, nie trzeba chyba nikomu uzmysławiać, że nasi posłowie mają raczej blade pojęcie o broni i jej użytkownikach. Stąd wpadłem na pomysł zorganizowania akcji - zaproś posła na strzelnicę. Wystarczy się skontaktować z posłem że swojego regionu i zaprosić go na wspólne strzelanie. Skoro mają już decydować o naszym hobby, to niech chociaż wiedzą o czym dyskutują.
Przepraszam - pan tu nie stał
Awatar użytkownika
RedGuy
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2017, 17:36
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: RedGuy »

Pomysł fajny ale uważam że raczej mało który się zgodzi. Kukizów specjalnie nie trzeba przekonywać. Najbardziej szczekający są niby nowocześni i PO. Wątpię że się stawią a jeśli nawet to i tak zdania nie zmienią bo:
-dyscyplina partyjna
-zabawa zabawą ale przecież oni się troszczą o bezpieczeństwo swych wyborców
-jak sami nowocześni stwierdzili "jak damy broń Polakom to się powystrzelają" czyli mają ludzi za wariatów
-projekt jest z partii przeciwnej i popierając zgodziliby się ze swoimi przeciwnikami, a nie na tym w Polsce polega polityka.
Ciekawa sprawa że w kraju decyzje podejmują ludzie nie mający o temacie pojęcia. Nawet nowicjusz zainteresowany tematem najpierw przeczyta a potem będzie się wypowiadał - poseł nie musi bo wie najlepiej. Poza tym istnieje ryzyko że jak przyjdą i się zorientują że czarnoprochowiec jest równie skuteczny jak współczesna broń a do tego bardziej niebezpieczny przy obsłudze to może odnieść odwrotny skutek. Pamiętajmy że to posłowie a z nimi jak z obłąkanymi, nie wiadomo co do łba im strzeli :651:
Awatar użytkownika
kozichwost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 592
Rejestracja: 18 listopada 2006, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Tarnobrzega
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: kozichwost »

Pomysł ma raczej na celu przekonanie tych siedzących cicho, czyli PIS. Nikomu sił chyba nie starczy aby przetłumaczyć tym, którzy są z góry na nie
Przepraszam - pan tu nie stał
onet12
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 22:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: onet12 »

Mysle, ze nie tylko posła, ale takze osoby z mediów, czy aktorzy moga wniesc pozytywny wpływ na to jak postrzega sie bron.
Był fajny program na YT "Jak oni strzelaja", odwiedził go min. Korwin Mikke, Ryszard Kalisz, Skiba, Stonoga, niestety po 6 odcinkach pomysł upadł, a szkoda, gdyz poprzez YT mozna dostrzec do wielu potencjalnych odbiorców i zasiać bakcyla strzelania.
Ja osobiscie czekałem na odcinki z Kukizem, Braunem i Linda, ale sie nie doczekałem.
xPeresx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 10 października 2017, 11:19
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: xPeresx »

Ciekawy pomysł, ale wątpię rzeczy przeszedł z ich nastawieniem.
Awatar użytkownika
carambas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 803
Rejestracja: 07 kwietnia 2014, 16:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław / Braterstwo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: carambas »

W Braterstwie strzela czasem Wojtek Bakun z Kukiz'15. Prezentuje on bardzo rozsądne podejście do UoBiA, bo zna jej absurdy.

Z tego co słyszę od różnych osób, to posłowie PISu nie mają prawie żadnego pola manewru w swojej działalności politycznej. Jeśli góra mówi "skaczemy" to oni pytają tylko "jak wysoko".
Awatar użytkownika
LWfilip
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 18 października 2017, 13:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: zaproś posła na strzelnicę

Post autor: LWfilip »

Zaproszenie posła to jedno, ale bardziej zależało by mi na zmianie nastawienia zwykłego obywatela. Większość moich znajomych dość ostrożnie podchodzi do mojego hobby. Zabrałem i zabieram ludzi ze sobą na strzelnicę, ale wszystkich nie przekonam. Faktem jednak jest, że to posłowie zadecydują. Gdyby jednak "głos" szedł od dołu to i zdanie posłów będzie inne.
Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni idą tam gdzie chcą.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Legislacja o broni”