W trosce o szeroko pojęte dobro Użytkowników Forum związane z nasiloną aktywnością nieuczciwych sprzedawców w działach komercyjnych z dniem 01.02.2017 r., zostanie wprowadzone następujące ograniczenie:

Wymogiem będzie napisanie 30 merytorycznych postów w działach tematycznych, które umożliwią uzyskanie uprawnień do zakładania tematów i możliwość pisania postów w działach komercyjnych.

Nasz dział K/S służy do koleżeńskiej wymiany sprzętu.
Pomimo wprowadzenia ograniczeń, prosimy o dokładne sprawdzenie co i od kogo kupujecie.
Przypominamy, że Administracja Forum-Broń.pl nie jest stroną w zawieraniu transakcji.
Powyższe obostrzenia nie dotyczą użytkowników komercyjnych, których działalność została uzgodniona z Administracją Forum.

"Polska robrojona" - artykuł w "Do rzeczy" o dostępie Polaków do broni

Moderatorzy: Jka, montrala, Navigare, 9x19

Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

"Polska robrojona" - artykuł w "Do rzeczy" o dostępie Polaków do broni

Postautor: mildot » 2017-02-07, 09:30

Dzisiaj natknąłem się na taką zajawkę artykułu - Polska rozbrojona. Nie kupuję wersji papierowej więc nie wiem jak wygląda całość, ale cieszy mnie, że dyskusja się toczy i coraz częściej widać na portalach internetowych i w gazetach informacje na ten temat.
Strzelam... bo lubię. ;)

kaflon

Re: "Polska robrojona" - artykuł w "Do rzeczy" o dostępie Polaków do broni

Postautor: kaflon » 2017-02-09, 10:15

Autor artykułu, Łukasz Warzecha sam strzela i z tego co wiem popularyzuje strzelectwo (Magdę Ogórek, ekskandydatkę na prezydenta zabrał na strzelnicę na Marymoncie - wyszło to w trakcie programu w TV gdzie telewidz się dopytywał czy Ona to była Ona J). Często też w audycjach w Polskim Radiu i na łamach prasy odnosi się do sytuacji w Polsce jeśli idzie o dostęp do broni. Zatem mimo czasem kontrowersyjnych poglądów Warzecha to nasz człowiek.

Dariusz DC
Kontaktowanie:

Postautor: Dariusz DC » 2017-02-09, 13:02

Czytałem ( kupiłem specjalnie Do rzeczy ) bardzo dobry artykuł , rzeczowy i rozsądny
DC jeszcze nie 9

kaflon

Postautor: kaflon » 2017-02-09, 13:19

Ja również kupiłem specjalnie dla tego artykułu J.

Awatar użytkownika
mildot

Postautor: mildot » 2017-02-09, 14:02

Też się skusiłem, ale na wersję elektroniczną. Pan Warzecha wygląda na stałego bywalca (albo raczej "czytalca") naszych forów, ewentualnie stron powiązanych z tematem. Bez zaskoczenia stwierdziłem, że idealnie w 100% powtarza argumenty znane nam doskonale jako miłośnikom strzelectwa. Może nawet ma konto na forum? ;)
Nie ma się do czego przyczepić, ani z czym dyskutować jak się jest za. Oby więcej takich artykułów i nie tylko w tej gazecie.
A Panu Warzesze :piwo: i :one:
Strzelam... bo lubię. ;)

Wróć do „Dyrektywa o Broni”