Stowarzyszenie Miłośników Strzelectwa "Hetman"

Stowarzyszenie Miłośników Strzelectwa "Hetman"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
Bonzoo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 965
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 19:25
Lokalizacja: Łazy (Ślaskie)

Stowarzyszenie Miłośników Strzelectwa "Hetman"

Post autor: Bonzoo »

W połowie roku ruszyła inicjatywa kilku kolegów mająca na celu utworzenie grupy miłośników strzelectwa. Grupa w swojej idei nie ma przypisanej konkretnej lokalizacji terytorialnej. Jest ponad regionalna. Mogą do niej należeć wszyscy ci którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą należeć do klubów czy stowarzyszeń regionalnych. W pewnym sensie jest to grupa Outsiderów. :-D Ale taki był zamysł. Interesują nas wszelkie odmiany strzelectwa. Pneumatyki, CP, Palna. Nie ograniczamy się do FT czy HFT. Interesuje nas również Match, Benchrest, Long range i inne... :!: Generalnie wszędzie staramy się świetnie bawić i mieć nieskrępowaną, żadnymi organizacyjnymi zasadami, radość ze strzelania.

Nazwę Stowarzyszenie Miłośników Strzelectwa "Hetman" w skrócie SMS Hetman, wybrano nieprzypadkowo :-D Miały na to wpływ dwa czynniki. Przypadkowy i zamierzony. Przypadkowy zainicjowany został rozwinięciem pewnego cytatu :-D co doprowadziło do zamierzonego wyboru nazwy "Hetman". Trochę tajemniczo, ale za to ciekawie.

Można by zapytać, po co więc zakładać ponadregionalną grupę? Skoro nic nie wnosi do naszego strzeleckiego Światka? Zapytać można.... :027:

Na tą chwilę poza przynależnością do grupy oferujemy jedynie możliwość rywalizacji jako drużyna na wszelkich zawodach gdzie klasyfikacja taka jest prowadzona oraz wsparcie logistyczne w wyjazdach i pomoc techniczną.

Nie oznacza to, że z czasem jako grupa, nie zorganizujemy zawodów...... :wink:

A zatem nadciągamy..... :502:
Jak coś ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik - pchać to błoto ryjem do przodu.
______________________________________
SMS "Hetman"

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „SMS "Hetman"”