Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

mkw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 478
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 14:26
Tematy: 0
Lokalizacja: ze wsi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: mkw »

Arew cos slabo czytasz ROMB nie jest stow. kolekcjonerskim i o pozwolenie sie nie mozesz starac bedac czlonkiem. ROMB to sto. o charakterze pseudo obywatelskim jedynie, nic ponadto.
Moja rada - poczytaj o braterstwo.eu
W czasie pokoju, człowiek roztropny zachowuje miecz u swego boku - Sun Tzu, Sztuka Wojenna.
Robson
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 106
Rejestracja: 12 lutego 2011, 05:29
Tematy: 0
Lokalizacja: Z polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: Robson »

Nie pozwala.
Awatar użytkownika
strk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3013
Rejestracja: 16 lipca 2014, 17:37
Tematy: 52
Lokalizacja: 3miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: strk »

W trójmieście to są ze trzy jak nie więcej.
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek
[evil laugh]Kto nie elaboruje ten przegrał życie. Taniej już było[/evil laugh]
milo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 59
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 22:10
Tematy: 0
Lokalizacja: 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: milo »

Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko Kolekcjonerskie Do Broni
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: Marin205 »

Arew z Sopot pisze:Szukam ....
NTS otworzył oddział w Trójmieście :) http://www.towarzystwostrzeleckie.org/ (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Białystok)
Obrazek
Arew z Sopot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 02 lipca 2007, 21:10
Tematy: 0
Lokalizacja: No zgadnij !
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: Arew z Sopot »

No stało się :)
Złożyłem deklaracje do Nadwiślańskie Towarzystwo Strzelecki
Dzięki za pomoc.
krzychu_74
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 25 listopada 2016, 23:37
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: krzychu_74 »

Witam szanowne grono.
Jak w temacie, poszukuje stowarzyszenia kolekcjonerskiego. W swojej okolicy nic nie znalazłem. Chciałbym brać czynny udział w działaniach takiego stowarzyszenia, a nie być tylko internetowo- papierowym członkiem. Najbliżej znalazłem "Zbrojownię" w Czapurach pod Poznaniem. Z racji tego że dość często podróżuje do Bydgoszczy- chętnie zapisał bym się do jakiegoś stowarzyszenia które tam ( lub w okolicach) funkcjonuje. Pod uwagę Biorę również okolice Koszalina. Będę wdzięczny za informacje o stowarzyszeniach z okolic Piły, Bydgoszczy lub Koszalina.
duckbill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 12 października 2015, 15:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: duckbill »

Tutaj masz listę - stowarzyszenia kolekcjonerskie
Na pewno nie jest to pełna lista, gdyż cały czas dochodzą nowe wpisy, ale może znajdziesz coś dla siebie.
Obrazek
myguns.zone - Baza miejsc przyjaznych sportowcom, myśliwym i kolekcjonerom broni: strzelnice, kluby, stowarzyszenia, bractwa, sklepy z bronią, itp.
Awatar użytkownika
carambas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 803
Rejestracja: 07 kwietnia 2014, 16:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław / Braterstwo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: carambas »

Chwalebna misja, ale mając 29 miejsc ciężko mówić, że to jest "lista" stowarzyszeń. Chyba już nawet lista na stronie rombu sprzed 5 lat ma więcej wpisów.

Dodatkowo, nie można się dopisać bez zakładania konta. Niezbyt to rozsądne. Jeśli bazujesz na treści dodawanej przez użytkowników, po co utrudniać im dodawanie treści?
Awatar użytkownika
zbiszak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 286
Rejestracja: 11 września 2014, 12:42
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: zbiszak »

@duckbill - jeżeli masz coś wspólnego z tą stronką, to dopisz nas - 3twierdze
Braterstwo, KS Amator
duckbill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 12 października 2015, 15:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: duckbill »

carambas pisze:Chwalebna misja, ale mając 29 miejsc ciężko mówić, że to jest "lista" stowarzyszeń. Chyba już nawet lista na stronie rombu sprzed 5 lat ma więcej wpisów.
Wszystkich wpisów w bazie 714 i wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy jest to największa baza, która zawiera informacje na temat stowarzyszeń, klubów, strzelnic czy też sklepów. Większość wpisów podzielona jest na szczegółowe kategorie, żeby łatwiej było znaleźć właściwe miejsce.

Na pewno nie jest to pełna lista stowarzyszeń kolekcjonerskich i prawdopodobnie niektóre wpisy wymagają uzupełnienia lub korekty, ale całość powstała w wyniku personalnej potrzeby - pierwotnie szukałem strzelnic czy też sklepów. Przeszukiwanie różnych forum czy też informacji internecie nie do końca się sprawdzało, tak więc powstała baza, która szybko się powiększała. A jak już zaczęła powstawać postanowiłem się tym podzielić, Ponieważ akurat mam możliwości, żeby uruchomić tego typu stronę (a będąc precyzyjnym sponsorować jej działanie), tak więc postanowiłem ją uruchomić.

Informacje dodaję, jak akurat znajdę informację i mam czas. Poza tym stopniowo pojawiają się też wpisy dodawane przez innych użytkowników.
carambas pisze:Dodatkowo, nie można się dopisać bez zakładania konta. Niezbyt to rozsądne. Jeśli bazujesz na treści dodawanej przez użytkowników, po co utrudniać im dodawanie treści?
Przez krótki moment system był otwarty, natomiast powoduje to więcej szkody niż pożytku. W ciągu krótkiego czasu pojawiło się mnóstwo wpisów typu: "enlarge pe...is". Tak więc nie jest to najlepsza droga, a rejestracja to tylko login i adres e-mail plus hasło - co zajmuje nie więcej niż 60 sekund.
Pozatym w trakcie testów jest możliwość logowania się za pomocą kont, Goofle, Facebook, LinkedIn, Twitter. Jeszcze są jakieś problemy, ale powinny wyć wyeliminowane na dniach.

A i żeby było jasne:
- Wszystkie informacje udostępniane są nieodpłatnie, bo uważam że tego typu informacje są potrzebne, a dodatkowo służa promocji strzelectwa w Polsce.
- Nie roszczę sobie monopolu na wiedzę i nieomylność, tak więc gdzieniegdzie może pojawić się błąd. Po komentarzu w wiadomości bezpośredniej lub na stronie - staram się poprawić.
- Dane osób, które mają konta nie są udostępniane w żaden sposób innym osobom, podmiotom, itp.
- Właściciele wpisów w bazie mogą je przejąć i uaktualnić, dodająć zdjęcia, wideo promocyjne, itp.
- Każdy może dodawać nowe informacje. Przy czym aby zapewnić, że nie będzie tutaj śmieci infromacje są moderowane na bieżąco.
zbiszak pisze:@duckbill - jeżeli masz coś wspólnego z tą stronką, to dopisz nas - 3twierdze
Zbiszak, dodałem i mam nadzieję, że wszystkie dane są poprawne. :-D
Przy czym jeżeli jesteś związany z 3twierdze, to możesz przejąć ten wpis i nim zarządzać samodzielnie.
Obrazek
myguns.zone - Baza miejsc przyjaznych sportowcom, myśliwym i kolekcjonerom broni: strzelnice, kluby, stowarzyszenia, bractwa, sklepy z bronią, itp.
Awatar użytkownika
rzeznik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 23 czerwca 2016, 11:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: rzeznik »

@duckbill - bardzo fajna inicjatywa i efekt końcowy. Gdyby jeszcze można było scrool'em myszki zmieniać zoom mapy - taki mały szczegół a jak dla mnie funkcjonalność wzrośnie.
Awatar użytkownika
strk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3013
Rejestracja: 16 lipca 2014, 17:37
Tematy: 52
Lokalizacja: 3miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: strk »

Proszę dodać:
-klub strzelecko-kolekcjonerski Perkun - Gdynia (http://www.perkungdynia.com.pl)
-Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "Do broni" - Gdańsk (http://www.do-broni.pl)
-Stowarzyszenie Strzelectwa Sportowego Walther - Gdynia (http://waltergdynia.pl)
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek
[evil laugh]Kto nie elaboruje ten przegrał życie. Taniej już było[/evil laugh]
duckbill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 12 października 2015, 15:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: duckbill »

Walter już był w bazie.
Stowarzyszenie Strzelectwa Sportowego Walther - Gdynia

Pozostałe dodane
Klub strzelecko-kolekcjonerski Perkun - Gdynia
Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "Do broni" - Gdańsk
, przy czym przydałby się jakiś kontakt (mail, telefon) do Stowarzyszenia do-broni.pl bo na stronie brak. :-?
Obrazek
myguns.zone - Baza miejsc przyjaznych sportowcom, myśliwym i kolekcjonerom broni: strzelnice, kluby, stowarzyszenia, bractwa, sklepy z bronią, itp.
Awatar użytkownika
Glock_Maniak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 16 grudnia 2017, 16:37
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenie kolekcjonerskie - szukam

Post autor: Glock_Maniak »

Witam,

Proszę dodać:
APNL- Stowarzyszenie Amor Patriae Nostra Lex- Miłość Ojczyzny Naszym Prawem- http://www.apnl.pl/ -

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”