Thompson, ale nie z Jugo, i nie "lekko noszony", lecz NOWY

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
kuras999
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1688
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 13:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Thompson, ale nie z Jugo, i nie "lekko noszony", lecz NOWY

Post autor: kuras999 »

Tylko że nie chodzi mi o ten jeden egzemplarz za 3900 od pewnego czasu zauważyłem że broń pochodzenia wojskowego czy to z Jugosławii czy z Izraela co chwilę jest trochę tańsza u wszystkich sprzedawców. Ciekawe czy rynek się nasycił czy hurtownicy cała broń jaka mają wysyłają do nas?
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Thompson, ale nie z Jugo, i nie "lekko noszony", lecz NOWY

Post autor: Fokat »

Po prostu, po ostatniej "zagrywce" KGP, sporo osób, ostygło w zakupach. Wiem, że paru moich kolegów kolekcjonerów, postanowiło odłożyć promesy na półkę i poczekać.Rynek też to zauważył i zaczął się etap czyszczenia stocków. Pytanie, czy zarobić np. 100% w bliżej niewiadomej przyszłości, czy 50% teraz i przerzucić ewentualne problemy n kupujących.
Ja się cieszę, bo rynek normalnieje, mam nadzieję, że ta tendencja utrzyma się w 2019.
W którymś poście, bodajże Kolega Larpak, podawał ceny, w jakich kupowano z AMW, broń wojskową w 2015. Powiem szczerze, że szczęka odbiła mi się od podłogi.
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2018, 17:07 przez Fokat, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”