Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

FEG WALAM 48

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
lto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

FEG WALAM 48

Postautor: lto » 2018-11-12, 17:43

Nabyłem sobie jako poboczną atrakcję FEG-a WALAM 48. Strzela całkiem fajnie, niestety ma problem z wypadającym magazynkiem, najczęściej po ostatnim naboju.

Przyglądam się zaczepowi magazynka i jakoś tak mam wrażenie, że może być ułamany:

Obrazek

Tutaj widok z włożonym magazynkiem:

Obrazek

I ta sama perspektywa dla mojego Manurhina - kontakt zaczepu z magazynkiem wygląda dużo bardziej "pozytywnie":

Obrazek

Ma może ktoś takie cudo i mógłby porównać jak to u niego wygląda? Mile widziane także rady gdzie można szukać części do takiego FEG-a :-D

Wróć do „Kolekcjonerzy”