Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: tomekwroclawski »

LARPAK pisze:Nie rozumiesz.
To nie warunkowe umorzenie czyni cie niebezpiecznym, ale dlaczego doszło do rozprawy wstępnej, dlaczego postawiono jakieś zarzuty.
Dodaj do tego te teksty o maczetach itd. i robi się jeszcze bardziej nieswojo.
Larpak

przesadzasz :033:
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7505
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: LARPAK »

Jeżeli nękanie, które policja uznała za niezgodne z prawem uważasz za przesadę to dalej stosuj swoje emotikonki...
eston3
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 03 czerwca 2018, 12:55
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: eston3 »

Policja akurat w sprawie uznawania coś za przestępstwo czy nie ma najmniej do powiedzenia. Sad i prokuratura już szybciej. U mnie sytuacja była bardzo specyficzna ponieważ na pierwszym przesłuchaniu(panu do mnie zadzwoniła i zaprosiła pytana w jakim charakterze będę skłamala ze jako świadek) pierwsze słowa policjantki to "czemu pan to robił" nie znając zupełnie mojego zdania. Następnie przez blisko godzinę przekonywała mnie żebym się przyznał bo : "przyznaj się bo dostaniesz zawiasy" prokuratura chciała dać grzywnę 2k plus inne rzeczy, zgodziłem się ale poszedłem dopiero następnego dnia do papugi i od razu kazał czekać na wyrok na który miałem się nie zgodzić. Stąd warunkowe ,a nie uniewinnienie dlatego nie lubię policji i ich niezgodnych z prawem metod i dlatego od tego czasu wszystko wokół mnie nagrywam.
tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: tomekwroclawski »

LARPAK pisze:Jeżeli nękanie, które policja uznała za niezgodne z prawem uważasz za przesadę to dalej stosuj swoje emotikonki...
Policja uważa wiele rzeczy, czego dowodem jest cały dział prawny tego forum.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7505
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: LARPAK »

Policja, prokuratura i sądy - wszyscy uważają wiele rzeczy.
Znamy tylko fragment pt. wersja wydarzeń "oskarżonego", który zawsze powie co innego.
Nękanie to nie jest oddanie moczu w miejscu publicznym itp. tylko już nieco poważniejsza sprawa.
Sąd mógł sprawę warunkowo umorzyć, ale zasądzić jeszcze karę finansową, przeproszenie pokrzywdzonego itp. i nie będzie to dalej skazanie.
Jeżeli strona pokrzywdzona na to przystała to sprawę warunkowo umorzono i to tyle.
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Warunkowe umorzenie ,a pozwolenie na broń.

Post autor: Włodek61 »

Dajcie już spokój , chce chłop składać papiery - niech składa, dostanie albo i nie , nie dostanie może iść do sądu jak ma ochotę. Wasze dywagację nie zastąpią policji ani sądu a tylko za chwilę się pogniewacie. Proponuje moderatorowi zamknąć temat.
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”