Stowarzyszenia

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Adam90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 173
Rejestracja: 23 października 2015, 22:21
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Stowarzyszenia

Post autor: Adam90 »

Witam, należę do stowarzyszenia A i B, jak wysyłałem wniosek do WPA to pisałem, że należne do stowarzyszenia A, bo do B jeszcze nie należałem. Czy informować WPA, że również należę do stowarzyszenia B? Gdyby przykładowo z jakiś powodów stowarzyszenie A się rozwiązało i WPA chciało odebrać pozwolenie?
MAG 95, XDm 5.25, PM-63 Rak, TT wz. 33, Mosin wz. 1891, ATC CZ BRNO Mod 5 cal. 6,35 mm
Awatar użytkownika
arturo111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1486
Rejestracja: 21 maja 2008, 10:23
Tematy: 11
Lokalizacja: Mogilno, Kuj.-Pom.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: arturo111 »

Jak zostanie wszczęte postępowanie w sprawie cofnięcia pozwolenia w związku z wygaśnięciem Twego członkostwa w stowarzyszeniu A , poinformujesz WPA , ze przecież należysz do B :-D
Trener PZSS, Instruktor PZSS, Sędzia PZSS kl. I
Strzelam dobrze , tylko nie trafiam :)
WANAD Olsztyn
Adam90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 173
Rejestracja: 23 października 2015, 22:21
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: Adam90 »

Też tak myślałem :) Bo chyba nie ma tak, że odbierają z "miejsca" tylko muszą wszcząć jakieś postępowanie :)
MAG 95, XDm 5.25, PM-63 Rak, TT wz. 33, Mosin wz. 1891, ATC CZ BRNO Mod 5 cal. 6,35 mm
Awatar użytkownika
arturo111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1486
Rejestracja: 21 maja 2008, 10:23
Tematy: 11
Lokalizacja: Mogilno, Kuj.-Pom.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: arturo111 »

No muszą :101:
Trener PZSS, Instruktor PZSS, Sędzia PZSS kl. I
Strzelam dobrze , tylko nie trafiam :)
WANAD Olsztyn
KrisKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 235
Rejestracja: 24 sierpnia 2015, 20:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Sam środek niczego
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: KrisKK »

Tak na marginesie, jak już toczy się postępowanie, a poślesz/zaniesiesz do WPA informacje, że jesteś w jakimś dodatkowym stowarzyszeniu i tym podobne dodatki bo myślisz, że to przykładowo wpłynie na ilość sztuk na jakie się zgodzą to uwierz nie dostaniesz nic poza tym, że jak w banku przedłużą Ci postępowanie.

Przecież zmieniła się sytuacja trzeba dokonać dokładnego sprawdzenia, a to wymaga czasu... a jak jeszcze wskażesz stowarzyszenie jakiego nie spotkali do tej pory to hoho pozamiatane.

Dla zasady nie chodzimy, nie pytamy zanadto, dajemy co trzeba i dokładnie to o co pytają jeśli jest to w ramach przepisów oczywiście i nic poza to bo to zawsze kończy się źle dla petenta.
Adam90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 173
Rejestracja: 23 października 2015, 22:21
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: Adam90 »

Rozumiem tylko, że ja już posiadam pozwolenie, i nić mi nie przedłużą :)
Ostatnio zmieniony 02 marca 2016, 15:20 przez Jka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.
MAG 95, XDm 5.25, PM-63 Rak, TT wz. 33, Mosin wz. 1891, ATC CZ BRNO Mod 5 cal. 6,35 mm
Awatar użytkownika
VIS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1129
Rejestracja: 01 czerwca 2003, 21:28
Tematy: 21
Lokalizacja: Hufiec ZHP Braniewo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stowarzyszenia

Post autor: VIS »

Masz obowiązek należeć do "Stowarzyszenia o charakterze ...". W liczbie pojedynczej a nie mnogiej. Możesz zgłosić że należysz do drugiego i trzeciego stowarzyszenia. Tylko po co?

Jak zostaniesz ministrantem albo członkiem Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Spożywania Moczu to też będziesz chciał zgłaszać.
9x19 CZ 75B; Anschutz 1907, Hammerli 215, TOZ-35; kbk AK; Taurus PT-51 6,35 Br.; Carl Gustafs 6,5x55 SE; Ruger GP 100 357 mag; 12GA( Augusto Francotte, TOZ-34, Mossberg 500, Francolin Pomarina); TT wz.33; CZ 557 Varmint, SA 24 VZ. 48; Astra 44mag;
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”