Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Radomskie TT w chromie ???

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Online

Radomskie TT w chromie ???

Postautor: Telesfor » 2019-07-11, 10:49

Szukałem w necie ale nigdzie nie znalazłem sensownych informacji , Była jakaś dyskusja na strzelecka.net , ale zdaje się ,że jest już niedostępna. Czy ktoś coś wie o produkcji w latach 50 tych w Radomskiej Fabryce Broni ( wtedy zakłady im. Waltera , Łucznik etc.. ) serii Tetetek pokrywanych chromem , z oznaczeniem kalibru 0.30 ?? Oczywiście z 11 w owalu , z okładkami póxnymi czyli podłużnie karbowanymi. Ciekaw jestem czy gdzies są jakieś informacje dostępne , lub ktoś coś wie więcej na ten temat?

krzychu22lr
Status: Offline

Re: Radomskie TT w chromie ???

Postautor: krzychu22lr » 2019-07-11, 17:52

Telesfor pisze:Była jakaś dyskusja na strzelecka.net

Na ostatniej stronie tej dyskusji użytkownik TWE tak pisze o swojej TT z oznaczeniem cal. .30:
TWE pisze:Sprzęt kupiłem w oryginalnym pudełku z BUOSu (adres Jagiellońska, numery telefonów sześciocyfrowe) wykonanym metodą "lekkointroligatorską".

Idę o zakład, że to właśnie BUOS jest źródłem wszystkich TT cal. .30 z Łucznika. Wątpię, żeby w Radomiu ktokolwiek znakował broń elektropisem, zamiast je zwyczajnie nabić.

Telesfor
Status: Online

Postautor: Telesfor » 2019-07-12, 07:46

Dziękuję, właśnie tej informacji szukałem.

LARPAK
Status: Offline

Postautor: LARPAK » 2019-08-06, 20:35

krzychu22lr pisze:Idę o zakład, że to właśnie BUOS jest źródłem wszystkich TT cal. .30 z Łucznika. Wątpię, żeby w Radomiu ktokolwiek znakował broń elektropisem, zamiast je zwyczajnie nabić.

Mam TT wz. 33 z biciami cal. .30 i z tego co wiem to był to wypust na eksport z Radomia.

Wróć do „Kolekcjonerzy”