Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

M1 Carbine

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP
Status: Offline

Re: M1 Carbine

Postautor: Willie357 » 2017-10-12, 18:16

Jest od groma na e gunie
CZARNE I NITRO,>18 , moturki , G 4x4 Bundeswehr ,T3 Bundesheer, za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów

arcus
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: arcus » 2017-10-12, 19:21

Willie357 pisze:Jest od groma na e gunie
Chodziło mi bardziej o sklepy w Polsce. Nie wszyscy lubią zakupy u Niemca

Awatar użytkownika
POLARMS

Postautor: POLARMS » 2017-10-12, 19:49

Przepraszam, że znowu obiecujemy - ale oczekujemy na poczatku przyszłego roku partii standardowych M1 produkcji USA. W tym egzemplarze najrzadziej chyba spotykanego producenta - Irwin Pederson. Poza tym chyba też wszyscy producenci do wyboru.

Dodatkowo - nieco M2. Zarówno fabrycznych, jak i oryginalnie apgrejdowanych z M1 do M2.

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: Willie357 » 2017-10-12, 21:44

Nie mam jakiś złych wspomnień z zakupów na e gunie,jakkolwiek do m1 kupiłem tylko fabrycznie nowe łoże,zaś częsci kupowłem we Włoszech na ebayu.Ale od Niemca kupiłem chyba 7 sztuk i nigdy nie miałem powodu aby jechac i wysadzać Bramę Brandenburską
CZARNE I NITRO,>18 , moturki , G 4x4 Bundeswehr ,T3 Bundesheer, za młodu kobietki.

TAK dla eutanazji kretynów

arcus

Postautor: arcus » 2017-10-12, 22:35

Dzięki za info i pozdrawiam serdecznie POLARMS mój ulubiony sklep. A co do zakupów na egun to nikt nie chce zdobywać Berlina. Ja po prostu wolę kupować w sklepie. Pojechać , pomacać, pogadać ze sprzedawcą, zobaczyć na żywo co jeszcze mają w ofercie. Co kto lubi...

Wróć do „Kolekcjonerzy”