Jak się ubrać na zawody PPN

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10179
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 192
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Jak się ubrać na zawody PPN

Post autor: variag »

piotreK pisze:Dzięki za info.
Przepisy mówią o niebieskich jeansach. Założę czarne :)
Czarnych lub białych też nie wolno.
6.
20.3.1
Zakazana odzież podczas zawodów i uroczystości medalowych dotyczy niebieskich dżinsów, dżinsów albo podobnych spodni o niesportowych kolorach, odzieży maskującej (paramilitarnej),
Też miałem zabawne zdarzenie w Ppn na stanowisku strzeleckim, sędzia patrząc na moje porcięta spytał: To pidżama? Bardziej dres odpowiedziałem. Ale wyglądają jak pidżama :one:
Zbyt często pragnienie tego czego nie mamy
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.
Zawisz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:20
Tematy: 12
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak się ubrać na zawody PPN

Post autor: Zawisz »

Ale z logiki tego zdania czarne wolno jak najbardziej. Chyba, że uznamy czarny za niesportowy kolor. Tylko wtedy muszę wywalić swój dres:( i zbroję karabinową też:(
To tak trochę w ramach OT, bo sędzia i tak ma zawsze rację, a jak nie ma racji to patrz punkt pierwszy. Więc zamiast się przepychać z nieznającymi przepisów sędziami (~90%) i psuć swój wewnętrzny spokój lepiej zainwestować w jakiś wygodny i niebrzydki dres.
Poza tym, na lokalnych zawodach się nikt nie czepi:) Chyba, że wbijasz na zawody do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji i popełnisz zbyt wysoki wynik, ale wtedy się inne haki na DSQ znajdą :D:D
FWB 700 Alu, Anschutz 54 Supermatch, Iż 46, Hammerli 280 i wiele, wiele więcej :)
Może i nie mam wybitnego talentu, ale dzięki ciężkiej pracy i tak jtem w czołówce :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”