Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Stary scatt

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

Awatar użytkownika
bini
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Stary scatt

Postautor: bini » 2017-12-19, 21:34

Witam wszystkich :516:
Ostatnio zrobiłem sobie kolejny prezent świąteczny :033: niestety scat który zakupiłem po okazjonalnej cenie nie chce współpracować. Problem pojawił się przy instalacji. Udało mi się wpisać pierwsze 2 klucze ale niestety ostatni nie zgadza sie. Czy jest może ktoś w posiadaniu starej wersji scatta i był by mi w stanie pomóc ? Chodzi o elektroniczny target standard.
Ostatnio zmieniony 2017-12-19, 22:39 przez bini, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
mildot
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Stary scatt

Postautor: mildot » 2017-12-19, 21:59

Usuń swoje klucze z posta dla własnego dobra...
Napisz do SCATT - pomogą Ci.

Jeżeli masz klucze wydrukowane na oryginalnej karcie to powinny działać. Jesli nie działają to odpowiedź co zrobić tylko u producenta chyba że ktoś poda Ci własne klucze.

Przy tej wersji pamiętaj, że cel musi być dokładnie o 10m od czujnika. Ta wersja nie ma możliwości prześladowania wyników przy zmianie dystansu na inny.
Strzelam... bo lubię. ;)

Wróć do „Match”