Walther LGM-2 PCP Match

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

Awatar użytkownika
Grey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 13 czerwca 2009, 22:34
Tematy: 4
Lokalizacja: okolice Krakowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther LGM-2 PCP Match

Post autor: Grey »

Po prawie 2 miesiącach dotarły wreszcie części do przeróbki .
Przeróbka banalnie prosta -tak jak podejrzewałem brązowy LGM to właściwie LG210 ,ma identyczny system i łoże oraz płaszcz lufy -obyło się bez rozwiercania systemu żeby założyć regulator i szlifowania łoża pod kartusch,po prostu założyłem regulator ,nabiłem kartusch i finał, działa .
Jedyna niespodzianka to oryginalna ósemka która zamówiłem jest z plastiku i bez robaczków ? więc muszę kupić u domara lub przerobić starą od pompki ale nie chcę niszczyć oryginalnej ( może się przyda )
Czy się opłacało -w moim przypadku jak najbardziej ,koszt nie był mały karabinek 1700+części 1600 razem 3300 czyli po obecnym kursie 810 euro ,ale mam LGM 2 z nowiutkim regulatorem 7,5 J ,i nowym kartuszem .
Pewno że na egun można kupić w podobnej cenie -średnia cena LG 300 za ostatnich 3 mc 850-890 euro ( w stanie takim w miarę dobrym ale raczej z kartuszem na rok albo już nieważnym )problem jest tylko taki że kupujących jest więcej i faktycznie trzeba nie źle przebić żeby coś kupić .
PS:waga z 4,6kg spadła do 3,990 kg ( kartusz junior alu )
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2017, 16:18 przez Grey, łącznie zmieniany 1 raz.
Air Arms Pro Sport,Walther LGV,RWS Diana 54 Air King ,Hammerlli AR 50 Pro,HW 98FT ;laughing: i pełna szafa :piwo:
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 595
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 4
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther LGM-2 PCP Match

Post autor: rokasa58 »

Co do ceny to masz rację, moje wczorajsze trafienie:
Obrazek
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”