BAIKAL 512M

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
VIS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1141
Rejestracja: 01 czerwca 2003, 21:28
Tematy: 21
Lokalizacja: Hufiec ZHP Braniewo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

BAIKAL 512M

Post autor: VIS »

Witam. Od jakiegoś czasu czytam posty. jeszcze wiatrówkarzem nie jestem, ale ostrze sobie zęby na BAIKALA 512M. Może ktoś z posiadaczy coś powie na temat.
- Jak jest z celnością i trwałością (poza sprężyną, bo wyczytałem że siada po kilkunastu paczkach). Podobno są problemy z blokadą lufy.
- Następne pytanie - gdzie można dokonać zakupu na raty w okolicach W-wy (nie dysponuje jeszcze taką gotówką, a jestem niecierpliwy, a wstrzymuje się już dwa miesiące).


Z góry dzięki.

VIS
9x19 CZ 75B; Anschutz 1907, Hammerli 215, TOZ-35; kbk AK; Taurus PT-51 6,35 Br.; Carl Gustafs 6,5x55 SE; Ruger GP 100 357 mag; 12GA( Augusto Francotte, TOZ-34, Mossberg 500, Francolin Pomarina); TT wz.33; CZ 557 Varmint, SA 24 VZ. 48; Astra 44mag;
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10180
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 192
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: variag »

ad VIS
Mam nie tylko Iż-a 38 ale nic złego o nim nie moge powiedzieć. Ma już prawie 20 lat a wygląda ... :D
W zeszłym tygodniu pojechałem z kolegą po zakup pneumatyka i pomiedzy Hatsanem 55s a Bajkalem 512 wybór padł na tego drugiego. Zabawa z Hatsanem nie jest mi obca ale Bajkal wygladał kożystniej. Są to subiektywne opinie nie nie bierz ich pod uwagę ...
http://www.baikalinc.ru/eng/
nara
grabarz666
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: grabarz666 »

Witam! Jestem SZCZĘŚLIWYM posiadaczem Baikala MP 512M. Polecam, za te pieniądze to najlepszy sprzęt. Co do trwalości sprężyny to nie wystrzeliłem wystarczającej ilości śrutu, aby stwierdzić spadek mocy sprężyny. Celność jest całkiem niezla (jak na moje amatorskie możliwości)! Co do problemów z blokadą lufy to nie stwierdziłem. A o kupno to kupiłem wysyłkowo na www.militarach.pl :? Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz priwata pozdrawiam wszystkich entuzjastów radzieckiej technologii.
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10180
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 192
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: variag »

Witam.
Kilkanascie lat strzelania dobrze jednak świadzczy o jakości sprzętu, może lekko "siermiężnego" ale dosć przyjemnego w użyciu.
Jest tutaj więcej uZytkowników radzieckiej myśli technicznej ... :lol:
Nara
Awatar użytkownika
VIS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1141
Rejestracja: 01 czerwca 2003, 21:28
Tematy: 21
Lokalizacja: Hufiec ZHP Braniewo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: VIS »

Dzięki za wiadomości, Właśnie chodzi mi o Wasze prywatne i subiektywne uczucia.
9x19 CZ 75B; Anschutz 1907, Hammerli 215, TOZ-35; kbk AK; Taurus PT-51 6,35 Br.; Carl Gustafs 6,5x55 SE; Ruger GP 100 357 mag; 12GA( Augusto Francotte, TOZ-34, Mossberg 500, Francolin Pomarina); TT wz.33; CZ 557 Varmint, SA 24 VZ. 48; Astra 44mag;
JM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1949
Rejestracja: 14 lutego 2003, 02:11
Tematy: 113
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JM »

Wiatrówka jak na swoja cenę... może być... pomyśl o mocniejszej wersji 513... to dopiero jest armata... ale i droższa niestety... :cry:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”