Logun Eagle - czy warto?

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
samsam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 178
Rejestracja: 12 czerwca 2010, 18:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Miyajima
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: samsam »

Sorry Andrzej, ale uważam, że opinie komercyjnego miłośnika pneumatyków o sprzedawanych przez siebie produktach powinny znajdować się w części komercyjnej. :-/

Jakbyś się zastanawiał nad zakupem, to mógłbyś spokojnie napisać:
" Nawiązując do pytania tytułowego - CZY WARTO ? . Przy tej cenie jaka była uważam, że tak. "

Ale przecież nie kupujesz, tylko sprzedajesz. :027:
Dianki Dwie + 2 HW
Awatar użytkownika
Arnie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4852
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Włochy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Arnie »

Teoretycznie przyznał bym Ci rację :-D , ale jakoś się do tej pory na opiniach Andrzeja nie zawiodłem :-D
Rosa30
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 19:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Rosa30 »

Miałem styczność z 3 każdy miał jakieś ale.
Sprawdź sam!!!
Awatar użytkownika
Krzysias
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 97
Rejestracja: 09 września 2010, 16:59
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Krzysias »

Rafael pisze:Krzysias Po części z tą reklamą się zgadzam. Nie odnosi się jednak do wszystkiego. Jak wiadomo najlepsza reklamą jest ,,poczta pantoflowa" albo sport. Rozpowszechnienie pewnych modeli lub marek miało uzasadnione podłoże.
Często spotykaną praktyką na forum jest chwalenie swojego sprzętu, zwłaszcza jak ma się małe lub żadne porównanie.
Oczywiście, masz rację, tylko z tą różnicą, że ja nie chwalę tego karabinka, a jedynie próbuję wyrazić swoją opinię, że dla mniej wymagających strzelców wiatrówkowych, może być w zupełności - wystarczający. Co do porównania, o którym wspominasz - też masz rację, choć akurat w moim przypadku, jakieś tam porównanie mam. Dość dużo strzelałem z HW-100 kolegi (nie wspominam już o własnych sprężynach), a ostatnio miałem okazję na towarzyskim spotkaniu na działce, postrzelać z "wypasionego" Steyr'a LG (chyba) 110, za 6 czy 7 k.zł. Owszem, wyśmienita zabawa, kiedy niemal raz za razem, na dystansie ponad 40m, trafia się w jednogroszówki, ale zdaję sobie sprawę, ile ta wyśmienita zabawa kosztuje... Zdaję sobie również sprawę, że taka celność dla Orła (zwłaszcza w tym kalibrze) jest raczej trudna do osiągnięcia, ale zupełnie mi to nie przeszkadza - nadal jestem zadowolony z tego karabinka, ale to tylko moje zdanie i nikt się nie musi z nim zgadzać...

samsam pisze:Sorry Andrzej, ale uważam, że opinie komercyjnego miłośnika pneumatyków o sprzedawanych przez siebie produktach powinny znajdować się w części komercyjnej.
Przepraszam, ale wydaje mi się, że Andrzej Kliszewski nie ma już w swojej ofercie Loguna Eagle, więc Jego opinia jest chyba obiektywna...
Awatar użytkownika
Cortez
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3702
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cortez »

Pewnie jest obiektywna, bo dawniej pisał o miejscu Orła na ścianie, a teraz o szafie... :) No, ale Andrzej ma tego trochę...
Daystate Merlyn S + SS 10x42/Nitrex 3-9x42
Awatar użytkownika
samsam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 178
Rejestracja: 12 czerwca 2010, 18:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Miyajima
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: samsam »

Krzysias pisze:
samsam pisze:Sorry Andrzej, ale uważam, że opinie komercyjnego miłośnika pneumatyków o sprzedawanych przez siebie produktach powinny znajdować się w części komercyjnej.
Przepraszam, ale wydaje mi się, że Andrzej Kliszewski nie ma już w swojej ofercie Loguna Eagle, więc Jego opinia jest chyba obiektywna...
Do wyczerpania zapasów. :mad:
http://www.***.pl/index.php?a=opis&k=44&id=720

I nie wypowiadam się o wiedzy, czy też doświadczeniu Andrzeja.
Dianki Dwie + 2 HW
bwgg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 471
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 19:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: bwgg »

Nieco niżej jak byk: brak towaru.
Awatar użytkownika
samsam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 178
Rejestracja: 12 czerwca 2010, 18:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Miyajima
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: samsam »

bwgg pisze:Nieco niżej jak byk: brak towaru.
Ja tam widzę:
"UWAGA : Rezerwacja do wtorku ostatniej sztuki"

Ale nie chcę się z wami kłócić, czy ma już tylko jeden, czy 20.000 szt. :P

Nie o tym napisałem, ale jak wam to nie przeszkadza to OK.
Ktoś nowy na tym forum może nie wiedzieć, że fiołkowy kolor oznacza sprzedawcę, a co za tym idzie osobę potencjalnie zainteresowaną zbyciem oferowanych produktów (co jak widać powyżej poniektórych z nas dziwi :P ).
Wydawało mi się od początku, że po to jest tu dział K/S, aby komercyjni tam zachwalali swoje produkty.
Ale pewnie się znowu pomyliłem. :)
Dianki Dwie + 2 HW
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

Arnie pisze:Teoretycznie przyznał bym Ci rację :-D , ale jakoś się do tej pory na opiniach Andrzeja nie zawiodłem :-D
No ja też jakoś nie. Jest kilku sprzedawców, niby komercyjnych, ale jakoś bardziej po koleżeńsku z nimi idzie się dogadywać. Np. Łysa, Andrzej, Hexer czy Mfor.
Awatar użytkownika
daras
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 932
Rejestracja: 07 czerwca 2007, 12:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Swarzędz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: daras »

Samsam masz uczulenie na użytkowników komercyjnych? W każdym poście gdzie taki użytkownik coś napisze musisz wtrącić swoje 3 grosze? Jak Ci nie odpowiada to forum, to je po prostu zmień i przestań być złośliwy. Użytkownik komercyjny to też użytkownik i ma prawo pisać na tym forum tak samo jak Ty.
Awatar użytkownika
Cortez
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3702
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cortez »

Nie róbmy Panowie naszego "piekiełka"... :-? Są różne racje na temat Orła, ale przeważają raczej te negatywne. I tak już pewnie zostanie. I nie ważne, czy pisze to "komercyjny", czy też zwykły śmiertelnik. Prawda będzie obiektywna - w praktyce.
Daystate Merlyn S + SS 10x42/Nitrex 3-9x42
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Tak jak pisało kilku Kolegów - Eagle'a nie mam już w ofercie i choćby z tego powodu zarzuty o "komercyjność" są śmieszne. Inna sprawa, że nie zauważyłem w Regulaminie Forum, żeby użytkownik (dodam który z czasem stał się użytkownikiem komercyjnym a nie będąc wcześniej sprzedawcą rejestrował się na Forum by sprzedawać swoje towary) był jakimś ułomnym Użytkownikiem o ograniczonych prawach i nie ma prawa się wypowiadać - jeśli się mylę to mnie popraw - jeśli nie to przeczytaj raz jeszcze Regulamin .

Eagle'a mam , strzelam z Niego w odróżnieniu od Ciebie i choćby z tego powodu wiem co piszę .

Aby wyjaśnić zaś kwestie ściany i szafy :) Niestety po remoncie pokoju i szpachlowaniu ścian Ania nie wyraziła entuzjazmu by ją szpecić :-/ wiec postanowiłem trzymać min. swoje wiatrówki w pozyskanej niskim nakładem środków szafie z odsprzedaży i dwóch wieszaków z Castormamy :

Obrazek

Ma to też ta zaletę, że wiatrówki się tak nie kurzą jak na wieszaku .

Pozdrawiam
Andrzej Kliszewski
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
Awatar użytkownika
Jka
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 5704
Rejestracja: 25 lipca 2003, 11:39
Tematy: 120
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jka »

Witam.
Mogę zapytać ??? czwarta od lewej co to za wiatrówka
Pozdrawiam.
Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....
Awatar użytkownika
Andrzej Kliszewski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4019
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 13:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Witam !!!

Oczywiście :-D Od lewej : Eagle , Mars kl.141, HW-30S, Titan Johna Bowketta, Mars kl.187, Gamo 68, Haenel 310, Haenel 300 .
Reszta albo na przeglądach (Titan Carbine, HW-35) albo poza szafą (pistolety)

Pozdrawiam
Andrzej Kliszewski
Z uwagi na prowadzoną działalność moje posty mogą być nieobiektywne !
mati79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 192
Rejestracja: 07 czerwca 2008, 09:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mati79 »

pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie-to Titan Johna Bowketta, taki biały kruk, jak zresztą wszystko w tej "szafie".Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”